Korekcia obočia nezávisle: krok za krokom

Oboje hrajú obrovskú úlohu pri vytváraní krásneho obrazu a úhľadného vzhľadu. Dokonca aj najkrajšie make-up môže byť rozmaznaný s nepravidelným tvarom alebo prítomnosťou nepoškvrnených vlasov, takže začneme učiť veľmi dôležitú tému.

Najprv rozptýleme populárne mýty:

  1. Nemôžete vytiahnuť vlasy na hornom okraji a na nos.
    Je nemožné vytvoriť úhľadný krásny tvar bez toho, aby sme venovali pozornosť tmavému zbraňu na hornom okraji a na mostíku nosa. Z toho nebudú väčšie a silnejšie.

2. Je lepšie sa vôbec nevyťahovať.

Všetci majstri pre prirodzenosť a obočie obočia už nie sú relevantní, ale aj tie najideálnejšie obočia vyžadujú správnu minimálnu úpravu.

3. Obočie nemusí tónovať.

V poslednej dobe sa veľa času venuje potokom. Dnes je veľa produktov, ktoré vám umožňujú dať akýkoľvek tvar alebo opraviť existujúcu. Ak na ne zabudnete, dostanete nevysvetliteľný alebo nesprávny obraz.

Korekcia a farbenie obočia nezávisle

Existuje názor, že ak žena nemá čas na make-up, stačí len dať jej obočie do poriadku. Pokiaľ ide o korekciu svetla, ponoríme sa do témy a diskutujeme o všetkých typoch a spôsoboch vytvárania krásnych obočia.

Základné zlaté pravidlá stanovujú, že každý tvar tváre má svoj vlastný ideálny tvar.

pamätať: nezabudnite ich každodenne skopírovať (stanú sa učenlivými), použite matný odtieň pre ľahší tón alebo špeciálnu tvrdú ceruzku na make-up a použite špeciálny gél na fixáciu.

Po prvé, nezabudnite, že správna forma je vypočítaná podľa tejto schémy. Táto fotografická schéma je univerzálna pre každého, vhodná pre husté a vzácne obočie, a čo je najdôležitejšie, časovo overené.

Po druhé, pred použitím dezinfikujte pinzetu a kožu. Štetec so štetcom a značkou s ceruzkou alebo mentálne požadovaným tvarom.

Po tretie, od začiatku obočia po najvyšší bod, vytvorte obdĺžnik, po - trojuholník.

Podrobný návod "ako urobiť krásny tvar pinzetami doma"

Koľko stojí profesionálna korekcia obočia? Všetci vieme, že musíte zaplatiť značnú sumu za prácu dobrého pána, čo znamená, že je čas naučiť sa múdrosť sami, lebo v skutočnosti je všetko tričné ​​a jednoduché.

Táto metóda bola vždy považovaná za veľmi lacnú, čo vám umožňuje dosiahnuť čo najpresnejší výsledok. Ľahko utiahnite pokožku a odstráňte chĺpky a pohybujte sa pozdĺž línie rastu.

Nástroje a tvár by mali byť udržiavané čisté.

Majstrovská trieda od Maria Profkras "dokonalé obočie doma pre začiatočníkov"

Video lekcie vám umožnia urobiť prelom v učení. Ale vzhľadom na skutočnosť, že odborné poradenstvo je takpovediac úplne zadarmo, je to hriech, že túto príležitosť nevyužívame.

Vytváranie vosku (ako sa naučiť používať, čo sa líši od klasiky)

Najprv je dôležité mať na pamäti, že chladný vosk sa pri tomto postupe nepoužíva (len horúce), v dôsledku čoho dostanete podráždenie, začervenanie a roztrhané chĺpky.

Potom odmastite pokožku a naneste jemný mastenec. Vezmeme si nechtovú tyčinku do taveného vosku a použijeme ju ako malú a veľmi presnú špachtľu. Stlačeme vosk prstom a čakáme na úplné vytvrdnutie. Po odstránení vosku proti rastu vlasov.

Ako to urobiť v kabíne (lekcia v ruštine)

Korekcia vlákna na korekciu obočia - pravidlá

Len závit môže vytvoriť dokonalý okraj rýchlo a ľahko. Je veľmi dôležité, aby sa výsledok udržiaval veľmi dlho.

Východná technológia znamená používanie obyčajnej nite, ktorá sa vždy nachádza v dome. Recenzie dámy, ktoré si túto techniku ​​vyskúšali, sú vždy pozitívne, čo znamená, že stojí za to venovať pozornosť.

Ako to všetko funguje: vlákno je silne natiahnuté, jeho slučka je hodená na vlasy, ktoré sú vytiahnuté s ostrým pohybom.

Závitové zariadenie

Farbenie ako spôsob, ako dať obočkám požadovaný tvar

Farbenie obočia je považované za jeden zo spôsobov, ako ich dať do poriadku. Veľmi často sa dámy uchýlia k tejto metóde po neúspešnej korekcii s cieľom opraviť chyby farby a neskôr ich rozvinúť. Môžete samozrejme robiť rozšírenia (dnes je dokonca takýto postup možný), ale maľovanie je oveľa úspornejšie a rýchlejšie. Používajte dobrú farbu. Na trhu je obrovská ponuka, takže určite nájdete kvalitný a lacný produkt (letual, oriflami, estl, avon atď.). Dodržujte bezpečnostné opatrenia a uistite sa, že ste urobili test alergie.

Najlepšie recepty krásy od Eleny Krygina

Biotatuage - farbenie obočia henna (video tutorial krok za krokom)

Táto simulácia je najnovšia technológia, ideálna pre tenké a nenápadné obočie.

O bežných chybách

Rád by som vám pripomenul chyby, ktoré často robia aj odborníci.

Nakoniec by som chcel povedať, že ak ste úplne zúfalí pri hľadaní dobrého pána alebo ste unavení z toho, že strácate veľa času vstrekovaním krásy, dávajte pozor na novinky - mikrobladenie (toto je tetovanie s kresbou vlasov). Nový druh trvalého make-upu, ktorý vytvára super prirodzené obočie.

Tento postup je k dispozícii v nasledujúcich mestách: Spb, Minsk, Voronež, Jekaterinburg, Novosibirsk, Kazaň, Krasnojarsk, Bryansk, Krasnodar, Čeljabinsk, Omsk, Saratov, Gomel, Dnepropetrovsk, Charkov, Ryazan, Doneck, Nižný Novgorod, Uulianovsk, Kaluga, Volgograd, Tula, Zaporozhye , Rostov-na-Donu, Lipetsk, Kirov, Penza, Orenburg, Vitebsk, Altafyevo, Pskov, Cheboksary, Odessa, Samara, Vladivostok, Brest, Petrozavodsk, Kemerovo, Ufa, Stavropol, Ivanovo, Irkutsk, Simferopol, Tver, Tver, Petrovavodsk, Kemerovo, Ufa, Stavropol, Ivanovo , Mogilev, Ulan Ude, Dolgoprudny, Krivoy Rog, Kremenčug, Smolensk, Khimki, Saransk, Tver, Ast na, Vinnitsa, Iževsk, Mytishchi, Tyumen, Cherson, Eagle, Podolsk, Zelenograd, Khabarovsk, Novorossiysk, Primorsk regiónu, Mariupol, Sumy, Belgorod, Moskva, Novokuznetsk, Lyubertsy, Obninsk, Chita.