Ultrazvukové čistenie tváre doma od akné a čiernych bodiek

V domácnosti sa čistenie tváre pomocou ultrazvuku stalo možným po tom, ako sa na trh dostali prenosné ultrazvukové čistiace prostriedky.

Prečo sa tento postup stal tak populárnym? Ide o to, že toto zložité zariadenie umožňuje profesionálne upratovanie doma, ako v salóne (profesionálne hĺbkové čistenie, peeling, tvrdé brúsenie, zbavenie sa akné a čiernych škvŕn, jemné čistenie pórov).

(Je to tiež atraumatická a najefektívnejšia kozmetická procedúra).

Koľko je tento postup v kabíne? Podľa najnovších správ budete musieť zaplatiť 3000 rubľov a viac za čistenie hardvéru.

Ultrazvukové čistenie tváre doma od akné a čiernych bodiek

Čistenie tváre kozmetikou (ručné, vákuové, laserové, kombinované, mechanické čistenie tváre alebo iné) je veľmi nákladné, takže veľa žien prešlo na domáce čistenie, po ktorom výsledok nie je horší ako salón. Ale tu je potrebné vybrať správny stroj, vyparovať tvár, nastaviť požadovaný režim a až potom, čo si tento proces vychutnáte.

Výhody a nevýhody ultrazvuku čistenie tváre

Pokračujem v akomkoľvek postupe, kozmetike sa odporúča, aby začal hodnotiť všetky výhody a nevýhody (výhoda a škodu, aby som tak povedal).

klady:

 1. Vysoká účinnosť (výsledok je okamžite viditeľný).
 2. Čistenie hlbokých pórov.
 3. Aktivuje metabolizmus.
 4. Hemodynamika v tkanivách.
 5. Podporuje produkciu kolagénu a elastínu.
 6. Urýchľuje redox akcie.

nevýhody:

 1. Mnohé ženy s vysokým prahom bolesti nemôžu vydržať pocity.
 2. Náklady na postup.
 3. Nemôžete robiť počas tehotenstva.
 4. Nemôžete držať v oblasti: oči, srdce, štítna žľaza, pohlavné orgány, s gélovými profilovanými plastmi, implantáty.

Kontraindikácie pri čistení tváre ultrazvukom

Tento jednoduchý postup má kontraindikácie:

 1. Dermatologické ochorenia.
 2. Problémy kardiovaskulárneho systému.
 3. Neuralgia vonkajšieho nervu.
 4. Tehotenstvo (tehotné ženy sú prísne zakázané vykonať takýto postup kedykoľvek).
 5. Maxilofaciálna choroba.
 6. Onkologická choroba.
 7. Akútne zápalové procesy.

Ako si vybrať čistiaci prostriedok na tvár pre ultrazvuk

Ak chcete ušetriť na výletoch kozmetike, začnite si vyberať dobrý prístroj na ultrazvukové čistenie tváre. Samozrejme, nebudeme si vybrať profesionálne. Naším cieľom je nájsť dobrú rozpočtovú možnosť pre domácu liečbu.

 1. energie - Hlavný ukazovateľ stojí za to venovať pozornosť. Čím je silnejšia, tým hlbšie je očistenie. Vhodné od 0,6 do 2 W / cm2.
 2. závažia - čím nižšia váha, tým je pre vás pohodlnejšie, pretože v tomto prípade je ruka veľmi unavená kvôli tomu, že prístroj musí byť vždy držaný v uhle 45 stupňov.
 3. Kompaktnosť a pohodlie - opäť, sľub vášho pohodlia. Pri kúpe držte vo svojich rukách a pokúste sa pochopiť, či je to pre vás výhodné.
 4. výrobca - veríme len tým značkám, ktoré získali dobré meno na trhu.
 5. cena - nemali by byť veľmi nízke, ale nemali by ste platiť. Vyberte segment priemernej ceny.
 6. funkčné - je dobré premýšľať o tom, aké funkcie skutočne potrebujete a bez toho, čo môžete urobiť, aby ste nepreplatili zbytočné bonusy.

Ako pariť tvár na čistenie doma

Procedúra čistenia tváre ultrazvukom začína vždy s čistením pokožky, takže niektoré tipy na tento veľmi dôležitý postup:

 • Umyte všetok make-up a utrite bavlnenú podložku s čistiacim tonikom alebo mliekom.
 • Raznite kožu na parnom kúpeli (držte tvár po dobu 5 minút na panvici vriacej vody, zakryte uterákom).

Ak máte hotovú paru masku, použite ju.

Proces vykonávania čistenia ultrazvukom

 1. Postup začíname nanášaním vodičového gélu. Gél-vodič je nevyhnutný, pretože v kontakte so vzduchom, vlny nefungujú.
 2. Lyžica alebo špachtľa počas čistenia by mala tvoriť uhol 45 stupňov.
 3. Ďalšie pohyby by sa mali vykonať proti masážnym linkám.
 4. Na konci procedúry naneste výživný krém.

Master class od špecialistu (video)

Recenzie na čistenie tváre ultrazvukom doma

Recenzie žien a dievčat rôznych vekových skupín, tak povedzme, vám pomôžu určiť výhody a nevýhody, identifikovať dôležité vlastnosti pre seba.

Recenzia od Anny, 32 rokov

«… Počas môjho života som skúšal mnoho rôznych typov čistenia tváre (chlorid vápenatý, sodík, aktívne uhlie, mechanické a chemické metódy), ale nedokázal som dosiahnuť požadovaný výsledok. Rozhodla som sa ísť do kozmetického salónu a vyskúšať si ultrazvukové čistenie. Výsledok prekonal všetky moje očakávania. Našiel som presne to, čo som hľadal. Čoskoro som si kúpil domácu verziu a raz za mesiac sa dopúšťam takého postupu. Za mesiac mám dosť. Netrvá dlhšie ako 15 minút, preto odporúčam všetkým… »

Recenzie Carolina, 26 rokov

«… Kreatívne recepty je možné odpočítavať na internete, ale čistenie tváre si vyžaduje majstrovskú ruku. Keď pracujete napríklad s chloridom vápenatým, musíte jasne poznať dávkovanie a všetky kontraindikácie. A ak hovoríte o tvári, potom nie je potrebné experimentovať, aby ste nepoškodili. Prvýkrát som skúšal ultrazvuk za 20 rokov. Náklady na takýto postup boli v tom čase veľmi vysoké, takže som sa sám nepodaril. Dnes, takmer každý salón vedie takýto postup, takže cena je primeraná.… »

Valentine 42 rokov

«… Mám 5 rokov robiť čistenie tváre ultrazvukom doma. To najlepšie z toho, zdá sa mi, zatiaľ nič nevyriešilo. Žiadny manuálny (mechanický) postup nenahradzuje jemný dotyk ultrazvuku. Lyžica jemne zdvihne pokožku, cíti sa teplo a nepohodlie. S jeho pomocou je moja tvár po 20 dňoch úplne čistá. Jediná vec po postupe je zúžiť póry krémami na báze alkoholu. alebo vody ... "

Lisa má 38 rokov

«… Hollywoodská žiarivá pleť vyžaduje profesionálnu starostlivosť. Pre mňa je vhodný na čistenie zväzkov. Po ňom moja koža dýcha a žiari. Robím to doma s prenosným nástrojom. Stroj prechádza pekne na koži a odstraňuje všetku nečistotu z pórov. Pomáha starať sa o problematickú suchú pokožku s rosaceou a akné. Vhodné aj pre mužov. Často si milujem svojho milovaného… »

Catherine 52 rokov

«… Keď sa objavili na domácom trhu prvé ultrazvukové čistiace stroje, rozhodol som sa, že ju určite zakúpim. Dlho hľadal dobré. v dôsledku toho sa rozhodol vybrať si škodlivejšiu cenovú politiku a nebol sa mýliť. S jeho funkciami dokonale zvládne. Pre vás je poskytnuté komplexné čistenie tváre. Čo je najdôležitejšie, stačí, aby ste to strávili raz. Potom jednoducho kúpte gél, ktorý nie je drahý a má utišujúcu masť alebo krém. Príliš často neodporúčam používať to (môžete to urobiť raz za mesiac)… »

Alexandra 18 rokov

«… Po zákroku som začervenal, ale po dni prejde. Niekedy robím taký hygienický postup počas menštruácie (počul som, že to nie je možné), ale výsledok je rovnaký ako vždy. Tiež vám odporúčame použiť peroxid vodíka na začiatku postupu dezinfekcie. Nepoťahuje póry a dobre zabíja všetky baktérie.… »

Oksana 33 rokov

«… Ak máte bolesti, neodporúčam vyčistiť dlhopisy. Vyberte jemnejšiu metódu. Dnes je populárna metóda mechanická. Je to najjednoduchšie a najefektívnejšie.… »

Fotografia pred a po ultrazvukovom čistení tváre doma

Výber pôsobivých fotografií žien, ktorí zažili krásu ultrazvukového čistenia tváre.

PS:

Chcel by som povedať, že zariadenie na ultrazvukové čistenie je možné zakúpiť v internetovom obchode s bezplatnou prepravou v Minsku, Samare, Vladimírovi, Gomeli a Mogileve. Nasledujúce mestá tiež spolupracujú s nimi: Voronež, Jekaterinburg, Moskva, Kazan, Krasnojarsk, Novosibirsk, Charkov, Chelyabinsk, Tyumen, Irkutsk, Kursk, Ufa, Perm, Kyjev, Nižný Novgorod, Penza, Ivanovo, Saratov, Jaroslavl, Omsk, Tver, Tolyatti, Belgorod, Volgograd, Izhevsk, Tomsk, Kirov.