Modlitba za zachovanie rodiny a disciplináciu manžela

Bolesť ženy, ktorá sa na sebe rozpadá rozpadajúcim sa manželstvom, tromi deťmi a chladným manželom, je možné pochopiť len tým, ktorí to raz zažili. Bolesť muža, ktorého milovaná žena už ho nepovažuje za centrum vesmíru, môže byť známy iba tým, ktorí sa zúfalo chcú vrátiť k minulým pocitom.

Čo robiť, keď rodina, ktorá sa zdala byť pevnosťou, praskne na švíkoch kvôli vonkajším vplyvom?

Dôvody môžu byť odlišné:

 1. Diskusie a škandály kvôli vzájomnému nedorozumeniu.
 2. Problémy v práci.
 3. Neistá finančná situácia.
 4. Nedostatok nových emócií a dojmov.
 5. Neschopnosť vyjadriť nahromadené a vyriešiť problém spolu.
 6. Ďalšia žena, iný muž.
 7. Nešťastné rodičia manželstvo, matka v právnom poriadku.

Toto všetko je naliehavé a riešiteľné.

V takýchto situáciách, keď sú ruky spúšťané a závoj zúfalstva stmavne, existuje posledná metóda, ktorá funguje bezchybne.

Rodinná mágia

Úprimné rozhovory nie vždy pomáhajú, psychológ, premiestnenie, prerušenie komunikácie s negatívne ovplyvňujúcimi príbuznými. Bez ohľadu na to, ako sa snažíte všetko napraviť pomocou tradičných metód, ak niečo nie je zlomené, je nezmysel urobiť omietku. Rovnako ako rozbitá pobočka potrebuje prílev živej šťavy, aby spoločne narástol, a rozrušená rodina potrebuje pomoc zhora.

Biela mágia pozná mnohé spôsoby, ako vrátiť rodinu do svojej bývalej rovnováhy. Po prvé, jeho činnosť obnovuje harmóniu v osobe, ktorá ju používa, a potom v celom prostredí. S jeho pomocou môžete dosiahnuť úžasné výsledky, ak budete dodržiavať hlavné pravidlo: viera v seba a pôsobenie mágie.

Konšpirácie a modlitby za zachovanie rodiny

Tradičná biela mágia a silné kresťanské modlitby vám môžu pomôcť sami a vašim manželom zachovať vzťahy. Ich pôsobenie sa líši len v zdroji, z ktorého vyťahujete silu. Pri spájaní sa s konšpiráciou čerpáte silu v prírode, lunárnej energii a vlastné éterické schopnosti. Pri návrate k modlitbe sa obrátite k Pánovi kvôli podpore a prejavu cesty k svetu.

Každý si vyberá spôsob, ako nasledovať. Čokoľvek si vyberiete, musíte byť pripravení vyčistiť svoju myseľ negatívnosti a pomôcť vyšším silám s čímkoľvek, čo môžete. Ak to chcete urobiť, nestačí prečítať si modlitbu, musíte počúvať zmeny a uvažovať o nich, vidieť situáciu z rôznych uhlov, pracovať na nových informáciách.

Odvolanie k vyšším silám otvára nový dych. Poskytuje silu žiť a bojovať, ukazuje nové spôsoby a príležitosti. Ale nečinnosť po liečbe nepovedie k požadovanému výsledku. Keď sa uchýlíte k modlitbe, buďte pripravený dostať prudký nárast energie a používať ju dobre, až potom vám bude poskytnutý nový prílev a záležitosť začne od mŕtveho bodu.

matrona

Prvá metóda, ktorú čestní hodnostári odporúčajú svojim farárom, je modlitba k Svätej Matrone. Je vhodná pre ženy i pre mužov, Blahoslavený podporuje všetkých, ktorí chcú zlepšiť vzťahy v manželstve. Matron patrí k rodinám a ľudia odvážne prichádzajú k nej na pomoc v každom veku, z celého sveta. Boli ste ženatý desiatky rokov alebo roky, v každej situácii je vždy možnosť ísť do kostola a modliť sa.

Môžete sa obrátiť na Najsvätejšieho tak doma, ako aj v kostole. Je dôležité mať ikonu svätého Matronu, ak máte doma modlitbu a niekoľko sviečok. V každej cirkvi je ikona už tam, stačí len kúpiť sviečku a modliť sa pred ňou. Môžete tiež požiadať kňaza, aby sa k vám pripojil v modlitbe, aby ste posilnili vaše volanie.

Ak cesta arkád alebo ikony s čiastočkou pozostatkov Svätého Matróna prechádza vašim mestom, nenechajte si ujsť príležitosť uctievať ich. Zvláštny efekt možno dosiahnuť prechodom do Pokrovského kláštora na ulici Taganskaya v Moskve, kde sa zachovávajú pamiatky a ikony Matky Nikonovej.

Modlitba Matrona pre zachovanie rodiny má najsilnejší účinok. Okamžite pociťujete, či bola prijatá a či vás svätý počul. Oheň správnej odpovede sa rozsvieti vo vnútri vás: je vaša cesta pravdivá, bude nebesa uprednostňovať vaše manželstvo?

Koná sa kedykoľvek počas dňa. Umiestnite ikonu Matrona pred seba, umiestnite pred seba tri kvety, hold svätému a sviežu kostolnú sviecu. Text modlitby nie je potrebné učiť sa srdcom, povedzte, že cítite tak, ako to je, podľa vlastných slov.

"Spasiteľ Matronuška, patrónka ľudí, buďte jemní a oddaní služobníkovi Božiemu (vaše meno). Modlím sa k vám v zúfalstve a smútku, v nádeji, že bude svätým požehnaním. Tvoja trnitá cesta, ako tvoja túžba a v mene spasenia človeka, prosím, pomôž, Svatý, pomôž mi Blahom, Pánovi v mene a Duchu, modlím sa. Moje manželstvo (opíšte, koľko rokov ste boli ženatý, s kým) je zlé a ničivé, bolesť v srdciach sa usadila. Žiadam vás, aby ste ju pomohli vyhnúť, vrátiť bývalé šťastie, zbaviť sa (opísať problém manželstva). Za to vám ďakujem. Amen! "

V kostoloch často čítajú ďalšiu známu modlitbu, takže ak si ju chcete prečítať spolu s kňazom, zapamätajte si vopred nasledujúci text:


Akathist Guria, Samona a Aviv

Ďalšou, nie menej slávnou modlitbou medzi ľuďmi je akathista Gurie, Samona a Aviv. Dôležitá a efektívna, je navrhnutá ako stolná denná modlitba každej dievčiny a ženy.

Svätí mučeníci, ktorí boli popraveni v rokoch 293 - 322 nášho storočia, sú známi legendou ich spásy nešťastnej euthymiii, zradcovi manželky. Odvtedy boli svätí uctievaní ako spasitelia a opatrovníci manželstva, rodiny, skutočnej viery a spravodlivých skutkov.

Táto modlitba sa číta pre ikonu zobrazujúcu troch svätých, je dôležité dodržiavať text a dôraz.

Modlitba svätého Mikuláša, aby sa zachovala rodina

Pravoslávna modlitba pre Mikuláša Čarodejníka pomáha v situáciách, keď konflikty práve začínajú v rodine a ich príčina je neznáma. Takáto modlitba pomáha vyčistiť myseľ a pochopiť primárne zdroje.

Táto modlitba je dlhá a ťažká, nie každý sa ju môže naučiť. Preto sa odporúča, aby sa modlitba na listu opätovne ručne prepísala, čím sa dosiahne ešte väčšia sila. Úplné znenie modlitby k Nicholasovi Wonderworkerovi o rodine je tu (odkaz na stiahnutie sa otvorí).

Veriacemu, táto modlitba poskytne silu a dôveru, prinesie múdrosť a víziu tejto ceste.

Modlitebné knihy, ktoré menia osud osoby, by sa mali čítať denne po dobu štyridsiatich dní. Ak ste z nejakého dôvodu zmeškali jeden deň, mali by ste najprv založiť pravoslávny obrad, aby ste dosiahli požadovaný účinok. Najlepšie je čítať ho na opustenom mieste alebo v stenách domu s obrazom svätca pred vami.

Modlitba za zachovanie rodiny syna z rozvodu

Bolesť muža a ženy je skvelá, ale bolesť milujúcej matky je ešte silnejšia. Matka, keď hľadí zvonku pri zničení manželstva so svojimi vlastnými deťmi, zúfalo chce pomôcť im. Najčastejšie tieto pokusy vedú k opačnému účinku, nežiaduci zásah staršej generácie odmieta mladší.

V tomto prípade sa zachráni modlitba, pre ktorú nie je potrebné zasahovať do života mladého rodu. Číta sa na ikone Matky Božej, pod obratom ktorej je zakomponovaná spoločná fotka rodiny. Novšie fotografie a šťastnejšie tváre detí na nich, tým silnejší bude materinský hovor.

"Pán Ježiš, Syn Boží, Svätá Matka Božia a Duch Svätý, volám vás, Boží služobník (vaše meno), v mene svojich detí (mená syna a dcéry). Ich manželstvo, ktoré bolo uzavreté pred tvárou Pána (dátum sobáša) bolo v poriadku a silné, ale vyrazili na nesprávnu cestu a opustili svoje domáce požehnanie. Prosím, stlačíte, otočte svoj pohľad k Božím služobníkom a uprednostňujte ich. Pošlite svetlo a požehnanie životodarnému, posielajte silu a vytrvalosť, oheň duchu srdca, teplé srdce v manželstve. V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen. "

Je dôležité v modlitbe hovoriť o synovi a sochore ako o svojich deťoch, nie o ich zdieľaní. Ak prijmete švagrinu do rodiny, akceptujete ju ako dcéru a akákoľvek zmienka o tom, že nie je vaša vlastná, rozrušuje Božiu Matku.

Biela magická sprisahania na obnovenie zlomeného manželstva

Žena, ktorá je svätým veriacim, ktorý skutočne želá vrátiť svojho manžela a obnoviť svoju bývalú rovnováhu v manželstve, sa bude zaobchádzať s jasným magickým rituálom. Jeho cieľom je podnecovať vášeň a navracať teplé vzťahy. Koná sa na siedmom lunárnom dni, v jasnej noci. Bez ohľadu na to, či je vzťah úplný a či komunikujete so svojím manželom, konšpirácia bola testovaná v činnosti mnohými generáciami čarodejníkov. Tí, ktorí v ňom úplne neuspeli, si uvedomujú iný majetok. Tento pozemok premení udalosti na dosiaľ neznámu stranu, otvorí oči novým príležitostiam a priťahuje lepší život. Toto sprisahanie pomohlo niekomu vrátiť svojho manžela, niekomu nájsť nového, niekto sa mohol uklidniť a ráno sa zobudiť s úsmevom, vybudovať si život a pokračovať.

Bez ohľadu na vaše ciele, toto sprisahanie nepoškodzuje vás, ale zlepšuje len akékoľvek okolnosti.

Na pozemku pripravte:

 • Sedem kostolných sviečok;
 • Fotografie vašej rodiny;
 • Ikonová lampa na kadidlo;
 • Kadidlo s vôňou akýchkoľvek pikantných bylín;
 • Ikona Panny Márie;
 • Listy sušenej vŕby, bazalky a vavrína;
 • Malta a palička;
 • Papierový list;
 • Pen.

Príprava na rituál nie je len získavanie potrebných prvkov, ale aj duchovné čistenie. Predtým, než má magický efekt vydržať jednodňový pôst, navštívte chrám, dajte sviečku do zdravia manžela a detí. Odporúčajú prechádzať sviatosťou vyznania a dostávať rozhrešenie.

Po tom, čo ste sa zbavili zla, môžete v určenom čase prejsť k pozemku.

Osamelý v spálni otvorte všetky okná a posaďte sa na zem. Roztierajte čistý list na podlahu alebo na akýkoľvek kus látky. Sviečky lepšie svietiť v svietniku alebo na kovovej miske. Najprv rozsvieťte siedmich kostolných sviečok. Potom kadidlo určené na čistenie atmosféry miestnosti. Obráťte sa na seba a nastavte ikonu Panny Márie. Vezmite rodinnú fotografiu do rúk, pozrite sa na tváre, zdvihnite ich, pamätajte na najjasnejšie a najteplejšie chvíle. Bozkávajte tvár a položte fotografiu na podlahu.

Hádzať maltu a potom nakrájať bylinky.

Napíšte svoje meno a meno manžela na kus papiera. Držte list v rukách, prečítajte si graf:

"Svätá Matka, svätý Otec, polož svoju pusu na tvoje nohy v neustálej noci. Počujte ma mocami neba, otvorte oči a pozrite sa. Keď sme boli zosobášení v deň posvätného (dátumu), žili sme šťastne už niekoľko rokov a my sme žili v dokonalom súlade ako Boží služobník (vaše meno) a služobník Boží (meno manžela). Deti sa narodili do tohto manželstva (ak nie sú žiadne deti, vynechajte trest, ak existuje, uveďte ich mená). Bez ohňa sa oheň rozsvietil v našom krbe, ale cesty sveta sú nezmerateľné. Som hrdý na vaše kroky, mocný pán, jeho syn a svätá Matka Božia. Žiadam o vašu pomoc, posilníte svojho otroka, otvorte môj pohľad jasný, posilnite svoje ruky a otvorte moje srdce, aby ste pochopili všetko. Objednávam manželstvo tvojich rúk, pretože tvoja vôľa je posvätená, tak ju prijmem. Pre dobro mňa, pre dobro môjho manžela, za dobré skutky Pánovej. Tak skonč. Amen! "

Bozk list, pripojte ju k ikone Panny Márie, potom jemne spálte sviečky a popol cez plamene a miešajte s bylinkami. Byliny nie je potrebné spáliť. Ráno s maltou v tvojich rukách ísť na prahu domu a rozvíjať bylinky vietor, hovoriac:

"Čo sa stalo, je prach, kvety sa znovuzrodia z prachu, rozmnožia sa nové začiatky, v mojom duši vládne svetlo. Amen. "

Vráťte sa späť do domu bez otáčania rúk, na zadnej strane fotografie, nakreslite kríž s prašnou rukou a skryte ho vo fotoalbume.

Potom pokračujte v normálnom živote. Modlite sa za Boha vo večerných hodinách a poďakujte mu za jeho pomoc. Postarajte sa o seba: choďte do salónu krásy, pripravte si procedúry, pripravte nový účes, manikúru, zakúpte si nové oblečenie a topánky. Odložte smútok a problémy na neskôr. Pozrite sa okolo krásy a šťastia, stretnite sa s novými ľuďmi a prijímajte svet, pretože to nebolo pekné pre vás, nové. Pocujte zmenu, želanie a zaujímavosť, prejdite na nový dátum, vypnite telefón.

Ak je váš manžel určený pre vás Bohom, vráti sa. Ak nie, potom vám Boh pripravil lepší osud.

účinky

Modlitba za zachovanie blahobytu v rodine pomôže, keď budú všetky prostriedky vyčerpané a nie je tam žiadna sila na boj. S jeho pomocou môžete znovu získať silu a zlepšiť život. Od dávnych čias, v ťažkých situáciách, sa ľudia odvolávajú na pomocné sily pre vyššie sily a nikdy neodpovedali ticho skutočne trpiacim.

Verte v sebe, verte v Pána a veľa šťastia sa na vás bude usmievať.