Šepotové grafy pre všetky príležitosti

Viete, že šepkanie je samostatnou kategóriou sprisahania? Oni sa objavili v dávnych dobách a pochádzali z veduni babičiek, ktorí žili na svete dosť poznať silu slova. Nie je to pre nič za to, že hostujúci cestujúci sa hanbú ženám a miestni obyvatelia im vďačne prinášajú dary a luky.

Ako uľahčiť a zlepšiť život pomocou šepotov, poďme hovoriť v článku.

Aké sú šepky?

Šepky sú krátke vety určené na okamžité použitie bez predchádzajúcej prípravy. Pre šepoty, mesačné fázy, farby sviečok a ich prítomnosť nezáleží. Legendy sú spravidla zvyk a človek, ktorý reflexne používa šepot, je prestavaný na inú duševnú vlnu. Postupne si všimnete, ako kúzlo šepotu funguje takmer okamžite.

Šepky sú zamerané na rôzne oblasti života: láska, bohatstvo, šťastie, zdravie, ochrana pred nepriateľmi. Existujú šepky a široká škála efektov. Skúsení čarodejníci majú šepká na sklade pre všetky príležitosti.

Na lásku

Šepka o láske sa líši v závislosti od situácie:

  • kúzla na milostných mužov, pomáhajúc zachrániť rodinu;
  • sprisahania o strate sexuálnej sily človeka, ktorý opustil rodinu za účelom jeho návratu;
  • šeptá na záchranu vášne;
  • šepká na pocity reakcie a ďalšie.

Ak chcete vrátiť muža do rodiny, keď odchádza po hádke v chrbte, pošepkajú mu:

"Ako dážď ide zo zeme na oblohu az neba sa vracia na zem, tak sa vrátite ku mne."

Tak, aby vás opustený manžel nemohol zmeniť, zašeptajte nasledovné (všimnite si, že žena, ktorá hovorí, sa tiež nemôže zmeniť po rituáli):

"Choď, choď, vezmi všetky svoje," vrátiš sa aj tak. Od mňa opustíte lusk, v mojom dome budete stávka. Ako bolo povedané a bude. Svetlo, dym, dym, popol, nedržím sa na vás zlého. Amen.

Aby ste sa vrátili k vzťahu zaniknutej vášne alebo ju udržali na vrchole, musíte počas milovania šepkať svojimi perami:

„Ty si môj tygr, ja som tvoj Tiger, ty si môj orol, som tvoj orol. Milujte ma viac ako seba. Tak je to. Amen.

Ak chcete vyvolať odpoveď v mužskom objekte, ktorý vás zaujíma, môžete recitovať nasledujúce kúzlo:

„Ako ja dýcham, budem obdivovať, môj výdych je váš dych, bez mňa vyschnete, so mnou budete kvitnúť. Amen.

Tento dej sa chová ako ľahká prisushka. Samo o sebe nie je schopný urobiť veľké škody, aj keď sa dej neuskutoční. Keď sa však vyslovuje nad spiacim človekom, má účinok krátkodobého impulzu, ktorý môže slúžiť ako iskra potrebná pre veľký požiar.

Návrat milenca

Návrat milovaného človeka pomocou šepotu môže byť tiež rýchly a efektívny. Ak máte možnosť stráviť nejaký čas pri tom istom stole so svojím blízkym, a ešte lepšie - pri poháriku vína - polovica práce je hotová. Všetko, čo je potrebné, je naliať mu nápoj do pohára, po šepte:

„Pitie nápoja, som opitý, bez mňa - triezvy, bez mňa - neodvažuješ sa. Vráť sa, ako piješ, zostaň navždy.

Ďalší spôsob, ako vrátiť mladého človeka, je konať na diaľku, v prípade nemožnosti priameho kontaktu. Šepkanie tohto sprisahania by malo byť v okne a pevne držať v mysli obraz objektu povzdychu:

„Môj služobník (meno), choď do môjho domu, do mojej verandy, ku dverám, ku svojej posteli, ku mne. Nebudem vás vracať nikomu, nedám vám ho nikomu. Zamknem slovo na zámke, stratím kľúč v oceáne. Amen.

Po niekoľkých dňoch, milovaný začne prejavovať známky pozornosti na vás. Možno to nebude ľahké vrátiť späť. V tomto prípade je to opačné kúzlo:

„Ako si prišiel ku mne, zviazaný vláknom, opustíš ma, vlákno zviazané. Ako mesiac obloha nebliká počas dňa, nemám ťa rád, zabudneš na mňa. “

K bohatstvu a šťastiu v živote

Šepkanie o bohatstve je jedným z mála, ktorého vplyv je posilnený používaním súvisiacich položiek. Napríklad pre ďalší šepot potrebujete misku s vodou a mincou. Je lepšie vykonávať takéto sprisahanie na novom mesiaci.

Nalejte vodu do misky a vložte do nej mincu. Striekajte trochu vody nad prah, zašepkajúce:

„Voda je zalievanie, peniaze sú vyhrievané, voda je rieka, peniaze sú horské. Amen.

Takéto sprisahanie urýchli rast finančnej prosperity.

Nasledujúci šepot odradí zlodejov, finančných škodcov a nepredvídané výdavky. Prečítajte si, že by mala byť na ceste domov.

„Nosím peňaženku v peňaženke mince. Mince v dome, bohatstvo v dome, nebudem nič prebudiť, prinesiem všetko domov, nie cudzinca, ale svoju vlastnú. Amen.

Môžete sa zbaviť problémov pomocou ľahkého šepotu, vysloveného na torte. Pečieme, že by malo byť v noci, cesto sa vloží do cesta.

„Pani pečie, peňažné toky. Boží otrok (meno) pečil tortu, bohatstvo zachované. Dajte bohatstvo ľuďom, dajte bohatstvo bohatstvu. Amen.

Rez tortu. Jedzte kúsok s mincou sami, dajte zvyšok ľuďom na ulici.

Môžete tiež prilákať peniaze šepkaním na vlákno s ihlou. Ak to chcete urobiť, nite červenou ihlou cez ihlu a šijte lem oblečenia priamo na seba a povedzte v polovičnom šepte:

„Ako sa vlákno v ihle ťahá, tak ma pritiahnu peniaze. Bude chodiť s chvostom, moja niť sa nezlomí. Zavolá peniaze a znásobí bohatstvo!

Na zdravie

Všeobecný šepot pre zdravie sa číta ráno. Naši slovanskí predkovia verili, že nie je lepší spôsob, ako začať deň, ako si prajeme zdravie. Ak to chcete urobiť, vstajte skoro ráno a po umytí studenou vodou zašepkajte:

"Lew zdravie, nalejte na seba, pridať prosperitu pre seba, biele tváre sú ružové, čistá koža je hladká."

Večer sa rituál môže opakovať, šepkajúc slová:

"Vymývam horkosťou, horkosťou, únavou, únavou, senom o čerstvej čerstvosti viac ako inokedy."

Ďalšie kúzlo zamerané na núdzové odstránenie bolesti hlavy v neprítomnosti analgetík. Slovania ich nepoužívali, výmenou za čítanie šepotu:

„Z chrámu na oblohu, z neba do dúhy, z dúhy na zem. Hoď ma, vyhod ma, odlet, preč od mojej hlavy, zlá bolesť!

Ak máte urgentné obchodné stretnutie alebo dôležité rokovania a máte náhle bolesti hlavy, je to rýchly šepot:

"Ty, maličká hlava, mumlal si, mumlal, bolesť niečoho, čo mi povieš, povedz, nechaj hubu teraz, a po palube."

Uvažujme, že po takom ohováraní sa môže bolest 'vrátiť, ako bolo predpísané.

Ochranné šepky

Ward-šepky sú určené na to, aby pomohli pokladníkom chrániť seba a svoje deti pred nešťastím, nešťastím, zlým okom. Rovnako ako väčšina šepotových kúziel, sú celkom univerzálne, čítané kedykoľvek, pri každej príležitosti a neobmedzenom počte krát.

Napríklad jeden z populárnych šepotov zachráni dieťa pred neočakávanými chorobami:

„V lese bude rásť výhonok, bude silný a vysoký. Smrek rastie z výhonku, bude statočný a silný. Nie, aby niekto zlomil dub, nikomu neposlal svoje choroby “.

Pre seba môžete šepknúť nasledujúce kúzlo:

„Rovnako ako vták nemôže počítať perie, nemôžem jesť jed. Vzhľadom k tomu, tráva v lese nezmizne, takže nemám chorý, nie je chorý.

Univerzálne sprisahanie na ochranu proti neúspechom je v každom prípade nasledovné:

„Na moste bola žena, klopýtala, jarmo nepadol, držal sa, nestriekol. Išiel som po tej žene, videl som všetko a spomenul som si, pretože som klopýtal, pustil som ho, keď sa pozriem na svoje nohy, nezastavím sa. “

Šepk, ktorý vám pomôže zbaviť sa škodlivých nepriateľov, znie to takto:

„Go-go, prostredníctvom kruhového objazdu, pri brode, pri štarte, pri mojom strážcovi, odvážnom, neupravenom pre mňa, odvrátenom od mňa, zloba mi nie je prorokovaná!“

Po návšteve nepriateľa v dome, musíte vziať metlu a zamiesť podlahu šepotom:

„S metlou na meč ťa očistím od prahu, neľutujem to. Moja čistá chata bude, tvoje nohy v dome nebudú stúpať.

V každej situácii je lepšie mať vopred uložené sprisahania, ktoré sa naučili srdcom. Hlavná vec je dodržiavať jednoduché pravidlá:

  1. Ak chcete vysloviť šepot bez váhania, správne umiestnite stres.
  2. Hovorte ich rýchlo a energicky a inšpirujte sa každým slovom.
  3. Bezpodmienečne verte v silu slov.

Je dôležité pochopiť význam sprisahania, a preto, po stretnutí s neznámym slovom, sa najprv naučíte jeho význam. Voorodeya musí jasne pochopiť podstatu svojho čarodejníctva a byť si vedomá mágie, ktorú používa. Šepky uvedené v článku sú nástrojmi výlučne bielej mágie a nenarušujú šepkanie. Avšak najmenšia zmena fráz, alebo začarované intonácie, ktoré sa vložia do šepotu, sa môžu obrátiť proti samotnej čarodejnici. Vyššie sily netolerujú zvrátenie dobrých úmyslov. Oslovte ich dobre a vrátite sa k vám!