Ako bieliť zuby doma?

Mnoho moderných dievčat sníva efektívne bielenie zubov, pretože biely zubný sklovina je znamením krásy. Môžete rýchlo vybieliť zuby doma bez poškodenia skloviny, nepoužívajte laserové bielenie. Najlepší spôsob je použitie ľudových prostriedkov: odstránia nežiaduce plaky, nie horšie ako v zubnom lekárstve. Náklady na takýto postup budú niekoľkokrát nižšie.

Ako bieliť zuby bez poškodenia skloviny doma

fajčenie (čo je zlé nielen pre sklovinu), jesť sladké vo veľkých množstvách, časté pitie kávy, čierny čaj, použitie nevhodné pre vás vložiť môže váš úsmev nie je tak biela. Najlepší a najjednoduchší spôsob je bielenie zubov doma. aktívneho uhlia, sóda, citrón alebo peroxidu vodíka. Môžete tiež použiť špeciálne nástroje na bielenie. S pomocou čiapkya gél - účinne odstráňte plak! Tento gél sa ťažko nachádza vo farmácii. Ale môžete si ho ľahko objednať na internete - takýto nástroj dá neuveriteľný výsledok.

Najlepší spôsob, ako bieliť zuby doma

Efektívne bielenie zubov doma vám pomôže denné čistenie mäkkou kefkou, ktorá neublíži sklovinu, Domáce bielenie zubov je veľmi nebezpečná vec - je to tiež škodlivé pre zdravie, rovnako ako bielenie vlasov. Ale skôr, ako tento postup urobíte sami, musíte sa uistiť o nasledujúcich skutočnostiach:

  • Vaša sklovina nie je príliš citlivá a dobré prenesie proces.
  • Na vás malé množstvo tesnenia.
  • Žiadne alergie pre fondy, ktoré budete používať, napríklad, sóda alebo peroxid vodíka.
  • Počas tehotenstva a dojčenia Túto myšlienku by ste tiež mali opustiť.

Metódy bielenia zubov

Existuje niekoľko spoločných metód bielenia doma, súdiac podľa recenzií užívateľov internetu. Hlavná vec je riadiť sa pokynmi. Môžete vyskúšať niekoľko typov, aby ste sa presvedčili, či postup pomáha alebo nie.

Tea tree olej na bielenie zubov doma

Ak sa chcete zbaviť nielen z lietaniaale tiež sa zbaviť z zubného kameňato je špeciálny spôsob, ako to dosiahnuť. Najprv potrebujete čistite si zubya jazyk obyčajná pasta. Potom aplikujte na kefu 100% čajovníkový olej a postup zopakujte. Takýto nástroj nepoškodzuje. Potom sa odporúča veľmi dôkladne opláchnite vodou (jazyk a líca môžu byť trochu znecitlivené).

Domáce Lemon bielenie

Pre bielenie zubov citrón Stačí len niekoľko minút trieť pokožku (bez dužiny) alebo pridať niekoľko citrónová šťava do pasty. Potom si opláchnite ústa. Táto metóda nie je vhodná pre ľudí, ktorí často používajú silný čierny čaj alebo kávu.

Aktívne uhlie - najlepší spôsob

Bude potrebovať 1 - 2 tablety aktívneho uhliaktoré musia byť jemne rozdrvené v tanieriku. Ponorte mokrú zubnú kefku uhlie a čistite si zuby ako obvykle, To je dobrá voľba, ktorá nemôže poškodiť ďasná. Použite tento recept 2 - 3 krát mesačne na dosiahnutie výsledku - za 30 dní sa váš úsmev začne beliť.

Soda, peroxid vodíka - rýchlo a efektívne

Lyžička sóda zriedený peroxidu vodíka pred tvorbou kaše a aplikovať na kefu. Doba čistenia je tri minúty. Už po prvej aplikácii je viditeľný snehobiely výsledok. Samozrejme, táto metóda nie je vhodná pre ľudí s citlivým smaltom, môže to nepriaznivo ovplyvniť ich zdravie. Po vykonaní takýchto postupov doma musíte opustiť používanie produktov, ktoré obsahujú potravinárske farbivo - môžu zmeniť farbu skloviny. Snažte sa robiť bez kávy a čaju (alebo aspoň znížiť množstvo spotreby).

Špeciálne výrobky na bielenie zubov

Ak ste nechcú používať obľúbenú metódu bielenia zubov doma, potom môžete prísť bieliace pásky alebo špeciálna ceruzka. Ale ceny takýchto fondov sú pomerne vysoké.

Bielenie gélov a čiapok

Môžete použiť a špeciálny gél, ktorý sa jednoducho aplikuje na všetky zuby a potom sa postupne opláchne slinami. Ale efektívnejšie je použitie takéhoto gélu spolu. s uzáverom- je nanesený na horné a dolné zuby, aby sa gél nedostal na ústne sliznice. Pre takéto účely je lepšie použiť špeciálne gélyktorých základom je peroxidu karbamidu, Táto možnosť poskytne rýchle a spoľahlivé výsledky.

Tužka na bielenie zubov

Ak potrebujete udržiavať bieleale vy Neočakávajte, že úplne vybielite, je to bezpečné zubná ceruzka, To je najlepší spôsob, ako odstrániť napríklad nežiaduce škvrny od cigariet alebo kávy. Táto kozmetika obsahuje gélktorých koncentrácia je príliš nízka na odstránenie zubného povlaku alebo zubného kameňa zo všetkých zubov. Ale určite vám to pomôže!

Bielenie zubov prúžky hrebeň whitestrips

Podľa používateľov internetu sú najlepšie bieliace pásy pásy "Crest Whitestrips", Použitie takýchto pásov sa podobá systému s peroxidom vodíka pri použití bavlneného tampónu. Výrobcovia týchto pásov sľubujú, že farba bude o 5-6 odtieňov svetlejšia a dostanete krásny a zdravý vzhľad. Môžete si ich objednať online prostredníctvom internetu. Budú bieliť zuby veľmi starostlivo, nie sú schopné poškodiť skloviny, ale najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť, je, že trvanie týchto postupov je 14 dní.

  • Ochrannú vrstvu odstránite z prúžku a prilepíte jej žuvačky (ohnite zvyšný vyčnievajúci okraj smerom dovnútra) a nechajte 60 minút.
  • Lepidlo prilepte na horné a dolné zuby.
  • Sada takýchto prúžkov vám poskytne odbornú starostlivosť a takýto problém, keďže žltnutie prestane existovať.
  • Koľko stojí takáto cena? Asi 5 tisíc rubľov.

Okrem týchto pásov je tu aj špeciálna úprava - "Biely úsmev" na bielenie doma, Uzáver, špeciálny gél a ultrafialová lampa vstupujú do súpravy. Gél sa aplikuje na chránič úst, chránič úst sa nasadí na horný a dolný zub. Potom sa vloží vrch UV lampa, Trvanie takéhoto postupu je od 15 do 25 minút.

Kozmetické bielenie zubov

Budete vyzvaní na nosenie kapu s gélomktorý bude zvýraznený LED lampa, Trvanie tohto procesu je asi 15 minút. Zuby budú o 9 tónov jasnejšie ako pôvodne. To je najpopulárnejší spôsob, ako bieliť zuby dnes.
Pozrite si video, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako tento postup pokračuje.

Bielenie zubov v zubnom lekárstve: recenzie

Profesionálne bielenie zubovnie je lacná. Ale pre takýto výsledok nie je hrozné dať tento druh peňazí. Tento postup je špeciálne svietidlo ZOOM, ktoré zvýrazňuje svetlom aktivovaný gél z peroxidu vodíka. Procedúra trvá 1 hodinu. Predtým, ako sa odporúča čistiť si zuby.
A ako tento postup na klinike môžete vidieť na videu nižšie:

Laserové bielenie zubov - náklady a recenzie

Najefektívnejšie je bielenie laseromktorý je vhodný pre ľudí s citlivou sklovinou a ďasnami. Skladá sa z troch stupňov aplikácie špeciálneho gélu, aktivovaného laserovým lúčom.

Prostriedky v lekárni na bielenie zubov

Z lekární, súdiac podľa posudkov, najčastejšie nakupujú bieliaca pasta, buď špeciálna ceruzka, Ale pozor, takéto pasty sú veľmi silné. pokaziť sklovinu! Pred aplikáciou pasty obsahujúcej bieliace častice sa poraďte so zubným lekárom. Tieto druhy pást sú veľmi drahé a ich účinok je malý.

Pozrite si video: Biele zuby za 2 minúty ! Skúšam Divné Life Hacky (December 2019).