Dej milovať človeka z fotografie

„Čím menej milujeme ženu, tým viac ju máme radi,“ hovorí slávna citácia. Kto, ak nie je žena v láske s neopätovanou ženou, pozná silu zúfalstva z prvej ruky? Vo chvíľach, keď je srdce trápené nedelenými pocitmi, sú mnohé dievčatá pripravené uchýliť sa k akýmkoľvek prostriedkom. Biela mágia pomôže obrátiť agóniu túžby do jasného tepla lásky. Ďalšie, povedzte o tom, ako urobiť lásku kúzlo na fotografiu muža.

Čo môžete na fotografii hovoriť?

Keďže Niepce, Daguerre a Talbot označili začiatok fotografického veku, má mágia mocný nástroj. Obrázky sa začali používať v čiernej a bielej mágii. S pomocou fotografií zjednodušili procesy milostných kúziel, sprisahania pre lásku, obrady pre úspech v podnikaní a obchode. Fotografie človeka nie sú zbytočne pripútané. Presný obraz osoby je zvláštnym zrkadlom duše a odtlačkom aury. S pomocou fotografie je pre kúzelníka jednoduchšie naladiť sa na určitú osobu bez toho, aby zostal v zajatí hypotetického.

V tomto článku budeme uvažovať o sprisahaní fotografie o láske človeka. Láska kúzlo - rituál úzkostlivý, s nedostatkom pozornosti k detailu je tu riziko používania zákernej čiernej mágie. Článok poskytuje podrobné popisy výlučne bielych rituálov.

Je potrebné si prečítať sprisahanie o láske podľa fotografie nezávisle, pozorovať všetky nuansy.

 1. Fotografia pre pozemok je braná ako kvalitná, predpis fotografie nie je dlhší ako jeden rok.
 2. Cudzinci na fotografii by nemali byť prítomní, ako výnimka, je povolené skrátiť prebytok.
 3. Prevažná väčšina sprisahaní sa vyskytuje počas rastúceho mesiaca, na Deň žien - streda, piatok a sobota.
 4. Vykreslený obraz by mal byť uchovávaný na odľahlom mieste, v bezpečí a zvuku.
 5. Prečítajte si dej na fotografii by mal byť presvedčený o úprimnosti svojich pocitov.
 6. Konšpirácia musí venovať pozornosť príprave na ňu. Odstráňte šperky, oblečte sa do priestranného oblečenia, alebo vykonajte obrad nahý. Vezmite si plávať vopred, umyte si a osušte si vlasy, aby ste sa mohli objaviť pred najvyššími silami s čistými vlasmi a čisté. Dobre upravený vzhľad - kľúč k úspechu.
 7. Žena vykonávajúca rituál musí odísť do dôchodku a abstraktne z okolitého sveta.
 8. Voliteľné pravidlo, ktoré dáva výhodu: krátky príspevok je vítaný pred rituálom. Očista tela, očistíte dušu a otvoríte sa vyšším silám.

Súlad s týmito nariadeniami je pre každé sprisahanie nepovinný, ale jeho prítomnosť nevylučuje možnosť existencie dodatočných pravidiel. Pred pokračovaním na ceremoniál si pozorne prečítajte návod a konajte v súlade s ním.

Čo čítať sprisahanie na fotografii o láske mužov?

Variabilita sprisahania vám umožňuje vybrať si pre vás to najvýhodnejšie. Počas existencie bielej mágie boli označené najsilnejšie obrady. Nižšie sú uvedené niektoré z nich.

Vodný pozemok

Voda je najúčinnejším vodičom energie. Pre lásku kúzlo:

 • okvetné lístky ruží;
 • éterický kvetinový olej;
 • dve sviečky;
 • foto sladké srdce;
 • plochá svetelná doska.

Rituál je žiaduce vykonávať v kúpeľni. Naplňte kúpeľ teplou vodou. Pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Umiestnite fotografiu a dve sviečky úhľadne na plastovú alebo drevenú dosku. Opatrne položte tanier na povrch vody - mal by sa držať a nie klesať.

Hádzanie hrsť lístkov do vody, prečítajte si pozemok:

„To okvetné lístky sa točia a nie sa topia, ako pocity dvoch milencov. Že sviečky horia a nejdú von, ako pocity krásnej lásky. Že váš obraz je osvetlený ohňom a moje sprisahanie bude silné a večné. Pri mesačnej noci vstúpim do vody, budete ma milovať skôr, ako vyjde slnko. Sily, ktoré sú mi dané, sú čistou mojou láskou.

Prečítajte si graf trikrát a po odstránení dosky, ponoriť sa do vody, absorbovať silu mágie.

Rituál sa môže vykonávať pomocou panvy alebo vane. V tomto prípade stačí ponoriť ruky do vody.

Čoskoro počkajte na výsledok.

Pozemok na jablkách

Tento obrad sa koná za úsvitu, keď sa príroda prebudí. Odporúča sa držať na jablká alebo injekcie rastúce na strome. Päť jabĺk rastie vedľa kravatu červenú stuhou. Pripojte sa k páskovému fotografovi. Dej by sa mal čítať, keď sa objavia prvé slnečné lúče.

„Keď lúč padá na ovocie, vaša tvár bude osvetlená svetlom. Ako sa rozsvieti tvoja tvár svetlom - tak sa tvoje srdce rozsvieti láskou. Vezmem si to so sebou a neodpustím to. Keď prídete za ním, zostanete so mnou navždy. “

Potom sa musí vetva s jablkami starostlivo oddeliť a previesť do domu. Každé ráno jesť jablko. Kedy bude posledný - počkajte na prah.

Origami sprisahania

Toto sprisahanie si vyžaduje pokoru a tvrdú prácu. Uistite sa, že sú k dispozícii:

 • listy z farebného papiera;
 • sklenená nádoba alebo voľný priestor na stene vo vašej izbe;
 • guľôčkové pero;
 • lepiaca pištoľ.

Existujú dva spôsoby, ako hovoriť o origami láske.

 • Hviezdy šťastia

Vezmite sklenenú nádobu. Vo vnútri nádoby pripojte fotografiu alebo ju prilepte na veko zvnútra. V závislosti na vašom voľnom čase si každý deň vytvorte niekoľko hviezd. Zarezervujte si vopred narezané prúžky papiera a zložte ich podľa schémy:

Pridanie hviezdičky:

„Hviezda hviezdou, moja obloha bude spať, ako sa zaplní obloha, takže vás privedú. Moja láska je silná a tvoja bude silnejšia. “

Pozemok môže byť splnený skôr, alebo keď je banka plná. Keď sa sprisahanie naplní a dosiahnete cieľ, musia byť sprisahané hviezdy prepustené. Ak to chcete urobiť, nájdite miesto nachádzajúce sa vo výške deviatich alebo viacerých poschodí, otvorte plechovku a pošlite hviezdy do voľného letu s frázou:

"Nechal som ťa ísť zadarmo, dávam vďaka Nebu, sľubujem milovať a starať sa o očarených."

 • motýle

Rozdiel od prvého sprisahania spočíva v tom, že motýle zostávajú v dome. Účinok pozemku je zachovaný a posilnený.

Motýle sa vyrábajú podľa nasledujúcej schémy zo štvorcových listov papiera akejkoľvek veľkosti: t

Dajte aspoň jeden motýľ denne a povedzte kúzlo:

„Motýľ sa stal mojimi krídlami, zdvihnite lásku, vezmite ju so zlatom, prineste so sebou svoju miláčku. Keď to prinesiete - zostaňte so mnou, žite podľa mojej lásky. Uložiť, rásť a rásť naše šťastie. “

Motýľ by mal byť prilepený na stenu, kde bola fotografia predtým pripojená. Ak ste spolu na fotografii - to zvýši efekt. Každý nový doplnok vedľa predchádzajúcich. Experimentujte so vzormi a farbami. Keď ich vidíte, otestujte svoju oduševnenosť a vieru v šťastie.

Vankúš Plot

Pre pozemok budete potrebovať:

 • obliečky na vankúše alebo látky;
 • Syntetický zimný krém na vypchávanie;
 • obľúbené fotografie;

Od začiatku hovorte o fotografii:

„Samovražda je opovrhujúca, rešpektovaná mnou, milovať ma, ako som vás miloval. Z fotografie - vo sne, zo sna - na prahu. Príďte a zostaňte. “

Opatrne umiestnite fotografiu spolu s čalúnením v obliečke na vankúš a pevne ju ušite. Každú noc zaspávam pod hlavu vankúš. Potom, čo máte milovaný sen, buďte pripravení: šťastie bude čoskoro zaklopať na dvere.

 • Kadidlo z dymu

Požadované položky:

 • kadidlo;
 • dlhé sviečky s priemerom viac ako 1 cm;
 • fotografie v ráme.

Pre rituál, si neotvorené kadidlo sada s príjemnou vôňou pre vás. Rituál sa vykonáva v noci, pred spaním.

Na zadnej strane fotografie napíšte rúžu svoje mená. Zakrúžkujte ich a rámujte. Ľahké kadidlo a sviečka súčasne. Rituál trávite každú noc so slovami:

„Čo je napísané rukou - nič nemažte. Čo dym zúril - cítil lásku. Prineste mi mesiac, do ktorého som zamilovaný. Dajte mu sviečky mojej večnej lásky. Amen. "

Kedy bude kúzlo fungovať?

S ohľadom na vyššie uvedené, záver nasleduje: každý rituál má svoj vlastný časový rámec. S výhradou individuálnych pokynov sa doba trvania rituálu skracuje na minimum. Dlhé, energeticky náročné obrady vedú k lepším výsledkom.

Aké môžu byť dôsledky?

Všetky sprisahania v tomto článku sú prevzaté z arzenálu bielej mágie. Skúsený kúzelník na prvý pohľad pozná biely plot. Hovorí len o pozitívnych dôsledkoch, negatívne sa neuvádzajú. Jasné sprisahania nepoškodzujú ani objekt sympatie, ani najcennejšie. Najhorším dôsledkom bieleho sprisahania je absencia takéhoto. Ak konšpirácia nebola úspešná, uistite sa, že vaše kroky sa riadia pokynmi. Nemiešajte súčasne niekoľko grafov, aby ste efekt zvýšili. Je povolené vyskúšať niekoľko, ale pauza medzi nimi je povinná: niekoľko dní alebo viac.

Pamätajte si, že mágia môže zvýšiť vplyv emócií, čerpať silu z túžby čarodejnice. Ale kúzlo nemení charakter osoby. Neočakávajte od nej, že sa objekt lásky zmení a stane sa lepším, ak pred sprisahaním nebola komunikácia s ním najjednoduchšia. Po prvé, vaša ďalšia komunikácia závisí od správania oboch účastníkov a ich úsilia pracovať na vzťahoch.

Pozrite si video: Porsche 911 Targa4 997 4x4 test - (Júl 2019).