Módne šaty z jesennej a zimnej sezóny (foto 2018)

Každý rok slávni dizajnéri vytvárajú nové zaujímavé modely šiat so všetkými trendmi. Zvláštna pozornosť sa vždy venuje tejto konkrétnej časti skrine, ktorá mení ženu na skutočnú dámu. Preto, ak chcete byť vždy v centre pozornosti, mať osobitnú ženskosť a šarm, musíte byť v šatníku na jeseň-zimamódne šaty jesenná zima 2018 pre všetky príležitosti: malá čierna v štýle "Chanel", teplý pletený, dlhý úplet, krásny večer a každý deň.

Módne trendy jeseň-zima 2018

Kolekcia jeseň-zima 2018 je veľmi rôznorodá a zaujímavá, ale existujú trendy, ktoré možno identifikovať: gotický, kovový dekor, výtlačky nábytku, infantilizmus, patchwork, štýl osemdesiatych rokov, úplet, zamat, perforácia, flitre, svetlé šarlátové oblečenie.

Výber štýlových obrázkov s hitmi

Navrhujem podrobne zvážiť všetky trendy sezóny, ktoré si zaslúžia pozornosť.

Veľmi jemné infantilné obrazy.

V štýle patchwork.

A opäť relevantné 80. rokov.

Kovový dekor

Pletené nové položky

Flitre z 90. rokov

Najaktuálnejšie šaty v roku 2018

Príležitostné a večerné oblečenie je základom dámskeho šatníka. Je potrebné získať veľké množstvo dobre padlých jednoduchých šiat, v ktorých sa budete každý deň chváliť a potešiť svojho muža. Čo sa týka večera, tu sa musíte potiť a nájsť presne tú, v ktorej budete ako kráľovná. Elegantné večerné šaty niekedy fungujú zázraky, a ak sa budete držať v kondícii a nezmeniate objem, bude vám slúžiť po mnoho rokov verne.

Módne šaty na jeseň-zima 2018 na každý deň

Príležitostné šaty sa vyznačujú jednoduchosťou strihu a minimálnym dekorom.

Večerné šaty na chladné obdobie

S nástupom chladného počasia dávajte prednosť večerným šatám na podlahe s dlhými rukávmi. Sú na vrchole svojej popularity v tomto roku, a sú obzvlášť radi módne kruhy a tiež medzi celebritami. Ale ak sa rozhodnete otvoriť ruky a ramená, môžete k obrázku pridať kožušinový plášť.

Módne klasiky

Dať prednosť klasiky, nemusíte preťažiť váš šatník s zastarané handry, ktoré sú škoda vyhodiť, ale nie je možné nosiť. Vykonajte pravidlo: z 5 nákupov, 3 nákupy klasických modelov. Takže budete vždy najštýlovejší a módnejší a nikto sa vám neodváži vytýkať, že nebudete nasledovať módu.

Teplé zimné šaty

Zimné košele môžu byť dlhé, midi a dokonca krátke, hlavná vec je vybrať správny materiál. Pletené, vlnené, pletené a háčkované oblečenie vás dokonale zahreje.

Štýlové vlnené vzory

Osobitnú pozornosť by som rád venoval vlneným výrobkom, ktoré môžu byť pletené a vyrobené z teplej vlnenej tkaniny, ktorá dáva úplnú slobodu pri výbere modelov a štýlov.

Nové zimné šaty v klietke

Fashionistas po celom svete len milujú oblečenie v klietke. Sú spojené so zimou - chladným obdobím, kedy sa chcete zabaliť do teplého kockovaného plaédika.

Jesenné a zimné šaty plné

Ženy veľkosti "plus" dávajú prednosť najaktuálnejším modelom sezóny s dôrazom na ich ladné formy. Ale pletené a pletené modely by mali byť vyberané opatrnejšie, pretože zdôrazňujú všetky záhyby a extra kilo. Môžete pridať k obrazu štýlový sveter, ktorý bude skrývať nedostatky.

Loading...