Lisovanie na nechty - dizajnový gélový lak

Krásna a elegantná manikúra je schopná premeniť akúkoľvek ženu, ktorá jej dáva atraktivitu a starostlivosť. Je možné pritiahnuť pozornosť na nechty kvôli neobvyklému dizajnu, s použitím kresieb alebo vzorov na nechtoch. Ak chcete vytvoriť jasnú a elegantnú manikúru, ženy sa musia obrátiť na profesionálnych majstrov nechtového dizajnu, pretože nie každý má schopnosti kresliť. Pre tých, ktorí sú pripravení experimentovať a chcú si urobiť skutočnú manikúru doma, ponúkame možnosť zoznámiť sa s módnou novinkou nail art - razenie, s ktorou sa rýchlo naučíte, ako vytvoriť módny dizajn nechtov, aplikovať rôzne vzory, obrázky, a to aj bez toho, aby ste vedeli, ako maľovať ,

Nechty, ako robiť?

Ak sa chcete dozvedieť, ako robiť novo vyrobené nail art, musíte zistiť, čo je razenie, aké nástroje sú zahrnuté v špeciálnom súbore pre kreativitu a ako s ním pracovať doma. Ak chcete ľahko zvládnuť lekcie zdobenie nechtov vám bude pomáhať krok-za-krokom sprievodcu a master class proces s podrobnými fotografiami a videami pre začiatočníkov. Sme si istí, že naše farebné fotografie a video tutoriál budú pre Vás užitočné a zaujímavé.

Čo je to razenie na nechty - tajomstvo majstrov

Stemping je vytváranie vzorov a vzorov na nechtoch pomocou pečiatky. Pečiatka vám umožní preniesť obrázok na nechtovú platňu, potiahnutú gélovým lakom alebo šelakom, ako aj základný náter: farbu alebo bezfarebný. V krátkom čase, s vedomím jednoduchej techniky vykonania, môžete získať komplexný mimoriadny vzor a originálnu manikúru vlastnými rukami, čo sa ukáže ako horšie ako salón. Môžete si objednať špeciálny set na razenie v akomkoľvek internetovom obchode, ktorý sa špecializuje na predaj tovaru na nechty. Spravidla je táto sada lacná, jej cena závisí od výrobcu, kvality nástrojov a zariadení. Hlavnou radou od majstrov je kúpiť si sadu dobrej kvality, najlepšou možnosťou je sada Konad, s ktorou je ľahké vytvoriť neobvyklý dizajn. Spätná väzba na tieto súpravy je len pozitívna. Treba si uvedomiť, že použitie súpravy po prvýkrát nemusí viesť k požadovanému výsledku a zaujímavá manikúra môže zlyhať hneď, preto je vhodné praktizovať viac a využiť naše tipy a odporúčania.

Čo je na to potrebné?

Domáce pribíjanie sa vykonáva pomocou nasledujúcich nástrojov a nástrojov:

- kovovú platňu (disk) s rytím výkresov alebo výtlačkov;


- špeciálna pečiatka na prenesenie obrazu na povrch nechtíka lekárskeho;

- škrabka-škrabka na odstraňovanie a odstraňovanie prebytočného laku pre rovnomernosť a čistotu obrazu;


- základný lakový základ alebo lak hustej textúry s jasným povlakom v jednej vrstve;

- fixačný, odstraňovač laku na nechty.

Po príprave všetkého, čo potrebujete, môžete začať vytvárať módnu manikúru.

Ako urobiť manikúru doma - dizajn krok za krokom

Nasledujúci krok-za-krokom sprievodca s podrobnými fotografiami vám pomôže rýchlo a ľahko urobiť nezvyčajne krásnu manikúru doma.
1. Pred vykonaním módnej manikúry musíte dobre umyť ruky, odmastiť nechtami acetónom a aplikovať základný základ alebo farebný lak.

2. Nasaďte lak na kovový disk s gravírovacím vzorom. Lak sa aplikuje na celý povrch šablóny.

3. Prebytok laku musí byť rýchlo odstránený škrabkou - škrabkou, rýchlosť a rýchlosť sú v tomto štádiu dôležité. Je dôležité správne držať škrabku v uhle 45 stupňov.

4. Berieme pečiatku a pohybujeme vzorom z disku s pohybmi. Aby bolo kreslenie jasné a dokonalé, musíte urobiť dobrý tlak a vynaložiť úsilie.

5. Téma s pohybmi pohybu obrazu s pečiatkou sa prenesie na necht. Nechajte vzor vyschnúť.

Nail Stamping - ako používať s gélovým leštením

Na stamovanie ako náteru, na ktorý sa nanášajú matrice, sa používa gélový lesk. Hlavnou výhodou odlupovania na gélovom laku je opakované nanášanie nákresov, bez potreby natierania nechtov, nanášanie novej vrstvy s obvyklým lakom, ak je obraz rozmazaný a je potrebná jeho opakovaná aplikácia. Gél na báze základného náteru alebo šelak zostáva. Ale pri použití pečiatky na povrchu nechtov pokrytých gélovým lakom, tam sú niektoré tajomstvo:
- na kresby nepoužívajte gelové laky, nebude možné ich otlačiť na povrch;
- je potrebné odobrať neúspešné snímky z povrchu kvapalinou bez obsahu acetónu;
- pomocou šelaku ako základu je potrebné pred nanesením obrázkov odstrániť vrchnú lepivú vrstvu.

Čerstvé nápady a nový rok

Vďaka vám vás môže bez pomoci profesionálnych majstrov urobiť dokonalý a luxusný dizajn nechtov doma. Trochu praxe a - razenie na nechty bude pre vás vzrušujúci zážitok. Predstavujeme vám vašu pozornosť fotografie najčerstvejších myšlienok manikúry a aktuálnych známok, ktoré sú relevantné v tomto roku.

Lisovanie nechtov - Video lekcie

Ako robiť pribíjanie doma si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:
Video - lisovanie na gélový lak - rôzne techniky

Video - základná lekcia

Video - Tipy pre manikúru