Spiknutie s podobnými mužmi

Odkiaľ pochádzajú ženy, pri pohľade na to, čo si ľudia zložili hlavy? Odkiaľ pochádzajú tieto víly, vyzerajú ako bohyne pochádzajúce z neba, s horiacimi očami a sebavedomým úsmevom? Tajomstvo je jednoduché: takéto ženy sa nenarodia, stávajú sa takými ženami. Niektorí z nás ako muži menej, viac, ale biela mágia pomôže zvýšiť atraktivitu každého z nich.

S pomocou sprisahania na odvolanie sa môžete stať neodolateľným bez veľkého úsilia.

Aké sú sprisahania a rituály, ktoré majú lepšie ako muži?

Kúzlo je pomerne široký pojem. Pozemky atraktivity nemajú nič spoločné s kúzlami lásky - to je najsilnejšia zmena vo vnímaní a posilňovaní ženských síl. Takéto sprisahania nie sú štandardne rozdelené na biele a čierne. Rovnako ako krása je ženská a agresívna, konšpirácie sa líšia svojou povahou.

V tomto článku budeme uvažovať len o jasných sprisahaniach, ktoré posilňujú danú ženu od prírody. Medzi nimi sú sprisahania ako: kúzlo osobné veci (kozmetické), runic a simoronsky sprisahania.

Všetky sprisahania majú zjednocujúce pravidlá pre dievča, ktoré chce priťahovať mužov magiou:

 1. V čase rituálu by dievča malo vyzerať elegantne: čisté vlasy, koža, oblečenie.
 2. Je neprijateľné hovoriť o plánovaných alebo uskutočnených rituáloch priateľov a známych.
 3. Sily bielej mágie sú svedkom ľahostajné, odporné a odmietavé voči iným dievčatám.
 4. S pomocou sprisahania o príťažlivosti nebude možné prilákať človeka z diaľky - to je kúzlo trochu iného druhu.
 5. Pokoj, rafinovaná šľachta a sebavedomie znásobujú účinnosť sprisahania.

Ak chcete správne vykonať magický obrad, postupujte podľa pravidiel a vyberte vhodný čas:

 • nový mesiac;
 • spln;
 • Dni žien (streda, piatok, sobota);
 • Štedrý deň;
 • Veľká noc;
 • v deň narodenia.

Pred nástupom na obrad sa odporúča odolať trojdňovému pôstu.

Kozmetické sprisahanie

Všimli ste si, že kozmetika žije svoj život? Dve absolútne identické rúže farby odlišne, ale tá istá riasenka, kúpená namiesto starej, predlžuje riasy úplne iným spôsobom. Je to o energii.

Slovanské dievčatá tiež používali kozmetiku, len prirodzené. Rozmazali ich tváre šťavami bobúľ, bielili ich tváre bylinkami, umyli ich rosou. Slovania sa zároveň rozhodli pre každú takúto akciu odsúdiť kúzelné slová.

Existuje silná konšpirácia v oblasti kozmetiky, ktorá pomáha stať sa ešte atraktívnejšou. K tomu budete musieť navštíviť kostol a kozmetický salón. V Cirkvi sa môžete modliť a chváliť Pána za všetky dobré veci, ktoré sa vám nedávno stali. Nezasahujte a neprechádzajte priznaním, takže vaša duša bude pred rituálom čo najčistejšia.

Nezabudnite zásobiť nový súbor kozmetiky a prvky obradu:

 • Päť stôp z kostolnej lavice;
 • Pohár zasvätenej vody alebo roztopeného snehu;
 • Rúž nový vybraný pre seba;
 • Krém na starostlivosť o pleť;
 • Telový peeling s lahodnou vôňou;
 • šampón;
 • Nová fľaša kvetinového parfumu;
 • Aromatické oleje;
 • Nový uterák.

Príprava na obrad trvá dlhšie ako samotný pozemok. Keď prídete domov, odložte si kúpenú a počkajte na večer. Dlho sledujte všetky zrkadlá - nemôžete sa na ne pozerať až do konca obradu. Dve alebo tri hodiny pred polnocou pripravte kúpeľ s aromatickými olejmi. Desať až dvadsať minút si doprajte vodu. Po postupoch vodou neotierajte uterákom. Krok do nahej miestnosti pre lepší magický efekt.

Rozprestrite na stôl červený hodvábny obrus. V neprítomnosti takejto látky sa hodí iná tkanina červenej farby. Praktizujúci mágovia tvrdia, že prítomnosť takejto látky v obrade priťahuje vášeň a sexualitu.

Rozprestrite kozmetiku na obrus. Umiestnite sviečky okolo. Svetlo sviečky by mali byť v smere hodinových ručičiek, jeden zápas, čítanie sprisahania na každom z nich.

Prvá sviečka:

Na pokožke jemný, na rukách biely, na tele čistý.

Druhá sviečka:

Tenké prsty, štíhle ruky, elegantné nechty.

Tretia sviečka:

Vášnivý na perách, tenký na obočie, šumivé na očiach, vlnité na kučery.

Štvrtá sviečka:

Aby ste sa stali labutí, na vysokom hrudi, na páse osika.

Piata sviečka:

Žiariac na reč, slabý na vzdych, horiace pohľady, modliace sa túžby.

Vyhodiť zápalku, s ktorou boli zapálené sviečky, vydávať a zároveň vydávať:

Som implore!

Nalejte svätú alebo roztavenú vodu pripravenú vopred na rovný tanier a povedzte:

Počujte ma, Pán stvorenia, druh ľudského dobrodinca. Boh, Otec, Syn a Duch Svätý, ktorý je najvyššou, večnou spásou, ktorá dáva, ktorý udeľuje duchovnú milosť, počuje môj impulz. S vaším duchom, žehnaj, zachráň dušu a telo, daj moc svojmu služobníkovi Bohu (tvoje meno). Požehnaj moju krásu a ľudí, ukáž svoju vôľu. Amen.

Pomocou vlhkých prstov pravej ruky sa dotknite každého predmetu kvapkou vody. Dotknite sa slovami:

"Žiadam o pomoc, sľubujem vďaka!"

Dajte vodu na parapet a neodstraňujte, kým sa kvapalina neodparí. Použite vlhké prsty ľavej ruky na zhasnutie každej sviečky proti smeru hodinových ručičiek. Potom povedz:

„Kruh je uzavretý, túžba splnená. Amen.

Nechajte kozmetiku v mesačnom svetle až do rána. Druhý deň ráno, prebudení, choďte do kúpeľne. Vezmite si kúpeľ a skúste použiť každý produkt starostlivosti o pleť. Počas kúpania si prečítajte posledné slová pozemku:

„Čoskoro ráno sa kúpam vo vode, otroka Božieho (meno), umyté mydlo a umyť a magicky osušiť tvár a telo uterákom. Krásnejšie ako slnko, jasnejšie ako hviezdy a belšie ako sneh bude teraz, a ľudia nemôžu vziať moje oči zo mňa. Vytiahnite mi mužov na vôňu sladkej. Pod svetlom Mesiaca, ako kvety vyrastajú, pod slnkom, sa rozptyľuje lúč, ako púčik. Odteraz a navždy. Amen.

Po dokončení procedúry a utieraní do sucha, choďte na budoár a aplikujte make-up na tvári pomocou spikleneckej kozmetiky. Dajte kvapku parfumu pred odchodom a choďte si dobiť srdcia - od tejto chvíle ste neodolateľní!

Runové sprisahanie

Na runách sa odporúča sprisahanie na prilákanie bohatých mužov na čítanie doma. Vedské runy majú zvláštnu moc odvrátiť zlých duchov a prilákať dobré. S cieľom prilákať obdivovateľov, runy Laguz, Berkan, Gebo a Soul sú používané, a pre bohatých mužov je pridaná runa Feun.

Aplikujte runy s umývateľným markerom na odľahlom mieste na tele a vete:

„Keď som bola krásna, budem krajšia.

Runy v tom mi pomôžu, muži sa nebudú môcť vzdať.

Muži sú bohatí, muži sú veľkí,

Za mnou, až kým nie sú runy vymazané. "

Runové sprisahanie zvyšuje vašu prirodzenú príťažlivosť. Nasledujúci deň po aplikácii runy uvidíte, ako sa menia postoje ľudí k vám.

Simoronský pozemok

Simoron verí, že správne sprisahanie ako muži, musíte čítať s úsmevom. Psycho-tréning znamená príťažlivosť reality zakotvenej v našej mysli. Túžba po láske, príťažlivosti sa dosahuje zmenou vnímania vlastného ega. Simoronské rituály sú nazývané mnohými divnými, a to nie je prekvapujúce. Zvyčajné v nich nestačí, samotná podstata simorónu je v obracaní základov, v lámaní vzorov, v absurdnom a excentrickom vyjadrení otázky. Simoronisti sa snažia, aby sa Vesmír zasmial, a keď uspejú a uspejú, najlepší dôkaz Simoronovej práce sa nevyžaduje.

Je tu dôležitý bod, ktorý by sa mal brať do úvahy, aby sa medzi začínajúcimi simononistami neurobila spoločná chyba. Nie je možné žiadať od Matrixu doslovné naplnenie túžob, ako sú formulované. Na zlej strane vesmíru všetko funguje inak a, bohužiaľ, Vesmír vám nebude schopný dať na striebornú platňu. Ale vnútorné nádeje, úprimné túžby a skutočná nevyhnutnosť Matrixu sa cítia veľmi dobre. A vykonáva nečakane, ale určite.

Pre rituál Simoronovej techniky, musíte byť v dobrej nálade. Pre najlepší výsledok pred obradom si zariadte deň zábavy. Prineste si svoju obľúbenú komédiu v kine, v zábavnom parku, dajte si veľa zábavy. Nechajte sa vzdať sa mu bezstarostnou ľahkosťou. Zabudnite na svoje problémy, dnes ste vo svojej milovanej princeznej. Robte to, čo ste vždy chceli robiť, ale báli ste sa, pretože: „draho, nie je čas, nezaslúžim si to, čo si o mne ľudia budú myslieť“.

Prísť domov po zábavnom čase, stojí pri zrkadle. Prelistujte si vlasy a pozrite sa na seba. Pozrite sa na svoje horiace oči s úsmevom, krásny červenať sa na tvári, zlatá koža, karmínové pery. Cítiť svoj úsmev, cítiť, že žihadlo v očiach emócií.

Zobuďte svoj odraz prstom: ako môžete byť tak šťastní tak zriedka!

Ďalej musíte urobiť celý rad rituálov, ktoré majú rovnaký cieľ: aby ste boli mega-atraktívni.

 • Pena do kúpeľne.

Po prvé, kúpať sa milovaný v kúpeľni. Áno, nie jednoduché, ale sprisahanecké. Všetko, čo potrebujete, je značka a fľaša peny. Napíšte na ňu slová: láska, príťažlivosť, popularita medzi mužmi. Neváhajte naliať očarenú penu do kúpeľa a zaplávať si pri spievaní obľúbenej piesne.

Môžete tiež vziať trubicu krém na tvár a písať na to: "Krém kúzla." Iba nie príliš veľké písmená, efekt môže byť ohromujúci!

 • Rituál "Miss Universe".

Teraz, keď máte čistú a lahodnú vôňu šarmu, prečo si neponúknuť titul Miss Universe?

Nasaďte si plavky a postavte sa na cvoky. Nosenie nádherné kráľovské šaty nestojí za to - to bude pokaziť komické efekt. Vezmite červenú stuhu. Môže to byť čokoľvek, šatka, opasok z županu, župan, červené boxerky bývalého manžela rozrezané na stuhy. Hlavná vec - veľmi prítomnosť. Zviazať sa cez rameno. Nájsť symbolický tiara: korunu princeznej pre deti z hračkárstva alebo farebného papierového obruče.

Vyhlasujte, že ste víťazom súťaže Miss Universe do celého domu a budete sa usilovne klaňať smerom k imaginárnym divákom. Môžete dokonca rozhovor sami a povedať, ako ste to dosiahli.

Slávnostné zdvíhanie pokrývky hlavy na hlavu, podpísať na improvizovaný diplom a "vyfotiť" v zrkadle s spokojným pohľadom. Potom povedzte magické slová:

„Milujem, milujem, všade okolo - dovolím! Stratiť pri pohľade na moju čeľusť - dovoliť! Prístup, stretnúť, dať kvety, komplimenty povedať - mám povolenie! K princovi na bielom koni, aby sa objavil - dovolím! Amen!

Na zvýšenie efektu sa odporúča sprisahať, aby si ľudia čítali, hladili jeho hlavu alebo korunu.

Cítite sa vítaní a atraktívni? To je to isté! Kto môže stáť pred Miss Universe!

Samozrejme, všetci si pamätáme na slávnu frázu čínskych mudrcov:

„CHCETE POTREBOVAŤ HORÚCI ČAJ - PRVÝ ČISTI COLD“

Samozrejme, nie sme prišití bastardom a do šálky môžeme bezpečne naliať vriacu vodu a pridať cukor, ale to nebude správne, súhlasíme! Preto predtým, ako sa vydáte na niečo nové, by ste sa mali zbaviť starého. Starostlivo analyzujte svoj vnútorný svet, vyriešte a vyhodte všetko zbytočné. A potom sa vám podarí vo všetkých vašich snahách!