Čo dať riaditeľovi na jeho narodeniny

Každý miluje prijímať dary na sviatky a šéfovia nie sú výnimkou. Dokonca aj tí najzávažnejší a najprísnejší šéf dúfa, že jeho tím mu dá príjemné prekvapenie na jeden z červených dní kalendára.

Narodeniny sú dôležitou udalosťou, takže tím sa musí stretnúť a vyhnúť sa chybám pri výbere hodného darčeka pre svojho šéfa.

V takejto situácii je veľmi dôležité správne sa rozhodnúť, pretože zamestnávateľ je dôležitá osoba, ktorá nielen riadi pracovný proces, ale aj vymenúva a zvyšuje plat.

Šéf môže byť sympatický alebo nepríjemný, ale to by nemalo mať vplyv na dar, ktorý by mal byť v každom prípade vybraný múdro, spôsobiť pozitívne emócie, zlepšiť náladu v čase darovania a byť užitočný po.

Originálny darček k narodeninám od tímu

Ak chcete, aby dar vynikal od ostatných, môžete vždy zvážiť nezvyčajný variant, ktorý sa bude pamätať pre jeho originalitu a priťahuje pozornosť.

Možnosti, ktoré dávajú riaditeľovi narodeniny:

 • krásny portrét s obrazom šéfaHlavnou vecou je vybrať si dobrého umelca, ktorý môže túto myšlienku oživiť a nepokaziť umelecké dielo;

 • nezvyčajné a zaujímavé suveníry a dekorácie pre domácnosť alebo kanceláriu;

 • značkové drahé peros nezvyčajným dizajnom;

 • drahý alkoholický nápoj;

 • na objednávku tortu so symbolickým dizajnom na tému riaditeľstva alebo činnosti spoločnosti;

 • iné exkluzívne veciktoré nenájdete na policiach v bežných obchodoch.

Čo je možné dať riaditeľovi na narodeninové tipy

Meno šéfa je veľmi dôležitá udalosť v živote jeho podriadených. V tento deň by mali vynaložiť všetko úsilie, aby bol sviatok pre neho taký dobrý a radostný ako je to len možné.

Môžete dať veľa užitočných a potrebných vecí riaditeľovi tímu na jeho narodeniny:

 • príjemná, osviežujúca toaletná voda (parfum);

 • štýlová koža peňaženkadobrá kvalita kravatu alebo iný odev;

 • soška alebo obrázok, ktorý bude vyzerať dobre v kancelárii alebo v dome, všetky užitočné alebo len atraktívne suvenír;

 • obchodnej literatúry alebo iné zaujímavé knihyktoré môžu byť zaujímavé pre šéfa;

 • stolové hodiny zaujímavé formy, ktoré nemohli len nahradiť tie, ktoré sú už na stole, ale aj ich vzhľad a cenu;

 • dlhé vystavenie elitným alkoholickým nápojom;

 • zariadenie, môžete sa zbaviť tímu a kúpiť si potrebnú vec, ktorá by mohla byť užitočná v kancelárii (kávovarvykurovacie zariadenie).

Existuje veľa dobrých nápadov a možností, ktoré dávajú vášmu riaditeľovi darček k narodeninám, hlavnou vecou je, aby sme k tomuto podniku pristupovali múdro a nekupovali nič náhodne, aby sme nečerpali peniaze za lacné zbytočné veci.

Dar by mal zodpovedať tomu, komu je daný vo všetkých zmysloch a byť pre neho užitočný, čo je dôležité.

Dar pre režiséra - muža

Manažéri mužských spoločností tiež milujú príjemné dary od kolegov a radi im získajú niečo užitočné a potrebné. Medzi nápadyčo dať na narodeniny režiséra mužovi z tímu je možné identifikovať:

 • Kancelárske suveníry a maľby;

 • Súpravy drahých cigár;

 • exkluzívne drahé doplnky pre mužov;

V obchodoch a na internete existuje mnoho najrôznejších a najzaujímavejších produktov pre mužov, ktoré nepochybne oslovia aj tých najzraniteľnejších a najzávažnejších ľudí.

Dar pre režiséra - ženu

Ženská polovica miluje príjemné prekvapenia a ženská režisérka nie je výnimkou. Dar je znamením pozornosti a jeho cieľom je ukázať, aký cenný je človek a rešpekt. Je dôležité zaobchádzať s režisérom so ženou s ešte väčšou pozornosťou a jemnosťou.

Medzi vhodné možnosti, ako dať riaditeľovi darček k narodeninám, môže byť:

 • dobré súpravy na líčenie;

 • parfum;

 • ozdoby;


Ale len vtedy, ak je jeho chuť dobre známa, aspoň jednému zo zamestnancov spoločnosti.

Dobrý nápad je kúpiť jeden z týchto typov. domáce spotrebiče, Môže to byť malé kancelárske chladničky farba nábytku alebo multifunkčný kávovar

Tiež krásna akvizícia môže byť sada riadu, dekorácie pre domáce alebo kancelárske interiér.

Každý, aj ten najprísnejší šéf, najprv žena, ktorej je pozornosť milá a ktorá chce vidieť súcit svojho tímu. Prezentovať ju s niečím, čo stojí za jej narodeniny, bude vynikajúcou príležitosťou na získanie jej priazne.

Ako zablahoželať generálnemu riaditeľovi - tipy

Čo dať generálnemu riaditeľovi za jeho narodeniny od spoločnosti je len polovica príbehu, je tiež veľmi dôležité mu správne zablahoželať tým, že mu tento dar daruje.

To sa dá robiť zvyčajným spôsobom, ale je lepšie, aby ste si niečo, na čo si spomeniete už dlho:

 • ozdobiť kanceláriu rôznymi balónmi a zavesiť viacfarebný girlandu so slovami "Happy Birthday";
 • pripravovať gratulačné básne, ktoré možno nájsť na internete;
 • zahrajte si malý náčrt s postavami z jeho obľúbeného filmu, knihy, alebo zobrazte okamih z typických pracovných dní v kancelárii vo viac komických a zábavných formách s veľkolepým hromadným pozdravom na konci;
 • pozvať na zablahoželanie profesionálom, ktorí prišli s kreatívnou, nezabudnuteľnou verziou gratulácií.

Všetky tieto nápady sú skvelé pre nezabudnuteľné blahoželania od vášho šéfa. Nie je potrebné si vybrať jeden z nich, môžete rozumne kombinovať niekoľko možností dohromady, hlavná vec je nepreháňať a brať do úvahy zvláštnosti povahy hlavy spoločnosti.

Darček k narodeninám pre CFO

Dajte CFO narodeninový darček, ktorý sa mu bude páčiť, ale dar by mal byť vážny a nie lacný. Môžete zarobiť peniaze a predstaviť si veľmi hodný darček aj pre takého slušného človeka.

Môže to byť kancelárske výrobkya tak niečo suvenír.

Napríklad by bolo múdre kúpiť mini-bar vo forme zemegule, ktorá bude vyzerať skvele v kancelárii obchodníka.

V každom prípade, nákup musí byť v súlade s postavením príjemcu, aby vyzeral slušne a bol pre neho užitočný.

Dar pre riaditeľa školy

Čo by mal človek predstaviť riaditeľovi školy na jeho narodeniny? Dobrá otázka a celkom jednoduchá, tu sa môžete obrátiť na svoju fantáziu a vybrať si z mnohých vecí. Môže to byť niečo, čo je užitočné pre človeka v práci a bude sa používať každý deň:

 • papiernictvoktoré budú jednoducho nevyhnutné; originálne pero v krabici s iniciálami alebo akýmkoľvek nápisom; polica na ukladanie priečinkov a pod.

Môžete tiež dať niečo z relatívne lacnej technológie, konkrétne rýchlovarná kanvica, Ktorý rozhodne nebude stáť v kancelárii bez prípadu, kompaktný kávovar alebo kúpiť stolný organizátor.

Dar riaditeľovi školy - žene z triedy

Je celkom možné dať dobrý a lacný darček ženskej riaditeľke na jej narodeniny. Každý vie, že získavanie peňazí v školách za dary pre učiteľov a riaditeľstvo nie je vždy ľahké, pretože mnohí rodičia jednoducho odmietajú odovzdať peniaze, pretože veria, že to nie sú povinné.

Učiteľ preto nemá vždy dosť peňazí na nákup niečoho drahého, ale v skutočnosti to vôbec nie je problém. Pre riaditeľa môžete zakúpiť

 • sladká súprava pozostávajúca z rôznych čokolád a cukroviniek;

 • objednajte si lahodnú tortu alebo si ju urobte sami;

V skutočnosti, v tomto prípade, náklady nie sú tak dôležité, je oveľa dôležitejšie, aby boli schopní dať svoju dušu do procesu, aby sa ubezpečil, že človek zažije pocit radosti, vidí pozitívny postoj tímu.

Pozrite si video: Generálny riaditeľ Orange Slovensko o zrušení roamingových poplatkov v rámci EÚ (Október 2019).

Loading...