Aká je najmodernejšia forma nechtov v roku 2018?

Manikúra je jednou z najdôležitejších záverečných fáz každého obrazu každého dievčaťa. Majstri na celom svete sa snažia predstaviť ďalšiu novinku, nastaviť smer nového trendu, pretože móda nikdy nezostáva stáť, je veľmi premenlivá a vytvárame ju sami.

Každý deň je čoraz viac nových produktov, trendov, trendov, na ktoré jednoducho nemáte čas. Oblasť umenia nail nie je výnimkou. Každú sezónu sme prekvapení rôznymi novinkami: buď formou, potom dizajnom alebo dĺžkou. A aké módne požiadavky na nechty sa objavia v roku 2018 a aká forma nechtov sa stane najrelevantnejšou? Nižšie sú uvedené najhorúcejšie nové produkty pre všetky ročné obdobia tohto roka: letné aj zimné, ako aj na jar a na jeseň.

Najmodernejšia forma nechtov 2018: novinky

Pri výbere manikúry, stojí za to pripomenúť, že teraz na vrchole popularity - to je prirodzenosť a prírodný štýl. Ženy dávajú prednosť falošným nechtom pred ich falošnými nechtami; Svetlý a chytľavý dizajn je nahradený klasickou francúzskou alebo svetlou jemnou farbou. Aj keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že tento rok je Red Fiery Rooster, to neznamená, že dlhé a pestré nechty sú v móde! Prirodzene, prvá otázka pána znie o tom, akú formu chcete. Ale ako si vybrať? Prekvapivo, ale teraz piskot - krátke nechtíky. Pozrime sa podrobnejšie.

Módne nechty po ruke v roku 2018 (módne trendy na fotografii)

"Mandle"
Dlho zabudnutý, špicatý tvar „mandľového tvaru“, ktorý ideálne kombinuje s dlhými nechtami, získava na popularite. Tento názov pochádza z podobnosti klinec s maticou - ovál na základni a ostrý na konci. Predĺžené "mandle" dodá rukovätiam eleganciu a rafinovanosť. Vezmite do úvahy skutočnosť, že musíte starostlivo vybrať farbu laku a vzoru, rovnako ako oblečenie alebo obrázok, ktorý je pestovaný. Vybraný odtieň by nemal vyzerať vzdorne. Ak chcete zistiť, či sa vám táto možnosť páči alebo nie, skontrolujte si fotografie.

"Oválne"
Iba to je čo najbližšie k prírodnému nechtu, a preto je to hlavný trend pre rok 2018. Zdôrazňuje ženskosť a prirodzenosť na rukách, čo je medzi dievčatami natoľko žiadané. A chcem len poznamenať, že medzi všetkými formami nechtov je tento univerzálny a vhodný pre každého. Najviac harmonicky vyzerá na krátke nechty a stredne dlhé.

"Námestie"
Štvorcová verzia nechtíka je považovaná za všetkých milovaných klasikov, ale už zastaraných. Ale napriek tomu je stále v dopyte. Najtypickejšia bude najmä krátka dĺžka. Ale musíte byť opatrní a pamätajte, že táto forma bude zdôrazňovať krásu dlhých a tenkých prstov a hrubé prsty vizuálne rozširujú ešte viac. Na takéto manikúry pôjdu všetky druhy skvelých nápadov a všetkých odtieňov laku. Internet je bohatý na fotografie s rôznymi variáciami módnych dizajnov a môžete si vybrať, čo sa vám páči. "Námestie" môže byť veľmi rozdielne: a jasné, mäkké a mierne oválne.

"Ballerina" alebo "Pointe Shoes"
Určite je určená pre tie skutočné módy. Táto forma sa nám vrátila zo vzdialených deväťdesiatych rokov a stala sa najdôležitejšou v roku 2018. Ona naozaj vyzerá ako balerína pointe topánky s jej zúžené námestie tip na konci, čo je dôvod, prečo sám názov išiel.

Je prekvapujúce, že tieto hroty znižujú riziko zlomenia nechtovej platničky alebo jej poškodenia. Známy a populárny sa stal vďaka Amerike, ale skôr západným hviezdam. Dokonalý vzhľad takejto formy nechtov na strednej dĺžke. Dizajn a kreslenie je možné robiť všetkými druhmi vecí, odtrhnúť od svojich predstáv a predstavivosti. Môžete si tiež vybrať nápad na internete.

Moderná budova

Ako je známe, akryl a gél - najbežnejšie materiály pre stavebníctvo. Je veľmi pohodlný a vyzerá, ako keby boli nechty prirodzené. To je dôvod, prečo väčšina módy vyberá práve tento spôsob modelovania. Móda je teraz dokonalý obdĺžnikový tvar, zabudnúť na špičaté mačky pazúry navždy - teraz je to minulé storočie!

Módna forma zvýšených nechtov 2018 Fotografie:

Aký je najmodernejší tvar nechtov v tomto roku?

Dobre upravené nohy - neoddeliteľná súčasť pre každé dievča. Venujte pozornosť tomu, akú formu nechtov najlepšie kombinujete s prstami. Ale je potrebné - všetky nechty by mali mať rovnakú dĺžku - to je veľmi dôležité. Rovnako ako takmer všetky dievčatá, mierne zaoblený tvar bude vyhovovať akémukoľvek obrazu. Je to ona, kto v tomto roku zaujme vedúcu pozíciu.

Teraz všetci viete o hlavných trendoch pre nechty v roku 2018. Vyberte si, čo sa vám páči presne tým, že študuje tento článok a "snaží" nápady s fotografiami na nechty. Môžete si vyššie uvedené formy, ako na nechty, pokryté gélom, bahno a zmenšený. Pamätajte, že správna forma je kľúčom k dokonalej manikúre. Sledujte naše tipy a zostaňte v móde s najštýlovejšou manikúrou! Buďte vždy v trende!