Kvetinová tlač šaty - krátke a dlhé

(Šaty) Kvetinová potlač dáva nehu, ženskosť, jas, originalitu a romantiku k akémukoľvek kusu oblečenia a jeho majiteľovi! Pre niekoľko sezón v rade, kvetina tému neopustil kolekciu populárnych módnych návrhárov a dizajnérov, takže každá dievčina v šatníku musí mať také šaty! Kvetinová potlač v oblečení je módna, štýlová a jedinečná.
Ale ... Dámske oblečenie s kvetmi by mali byť vyberané správne. Výhody je možné zdôrazniť a skryť, takže je veľmi dôležité byť opatrný.

Štýlové dlhé šaty s kvetinovou potlačou

Kombináciou niekoľkých trendov sezóny môžete vytvoriť najaktuálnejší a najmodernejší obraz. Kvetinová potlač dlhé podlahy šaty sú najviac štýlové a sú vhodné pre každú príležitosť. Všetko závisí od vybraného materiálu. To môže byť prísne obchodné alebo veterné romantické, ktorý je určený na prechádzky a stretnutia s priateľmi v kaviarni.

Najobľúbenejšie kresby sú ruže v akomkoľvek prejave - od osamelého prvku až po rozsiahle kompozície. Druhé miesto obsadila daisy, spravidla sa používa v tradičnej forme. Ďalším trendom je poľný rozptyl kvetov. Ale pre tých, ktorí milujú exotické, ľalie, tulipány alebo orchidey sú perfektné. Veľmi často sa takéto vzory dajú vidieť na drahom hodvábe alebo šifóne. Hoci hustý úplet s maľovanými tulipánmi na ňom vyzerá celkom pekne.

Šaty na podlahe s kvetinovou potlačou je možné šiť na obvyklých vzoroch vybavenej siluety s rozšíreným lemom vo forme slnka alebo pol slnka. Klasické šaty majú niekoľko strihov na leme. Líšia sa aj tým, že kvety môžu byť rozptýlené po celom povrchu. Za zmienku stojí jeden konkrétny znak. Čím viac kvetov aplikujete na šaty, tým menej by mali byť. Inými slovami, ak má model veľa pukov, potom ich veľkosť by nemala presiahnuť tri centimetre. V opačnom prípade budete vyzerať vzdorne. Okrem toho, so zlým umiestnením sa vizuálne stáva viac tvarom tela.

Ale veľké výkresy sa zvyčajne robia ako aplikácia na konkrétne detaily. Je módne kombinovať opakujúce sa prvky na živôtiku a opakovať ich vo zväčšenej veľkosti na dlhom leme.

Maxi štýl je veľmi módny, dá sa pochopiť z najnovších módnych prehliadok. Každý má štýly s podlahou sukne a kvety. Vzory šiat sú rôzne. Novinky majú rukávy-lucerny, kokteil a večerné šaty kombinujúce šperky.

Krátke letné kvety oblečenie

Krátke šaty tiež nestratili svoje pozície a zostávajú populárne. Oni sú zvyčajne šité z ľahkej, vzdušnej tkaniny, tam sú tiež pletené a tesné. Nové položky sa objavujú na trhu veľmi často, takže možnosť - nenosiť šaty s kvetinovou potlačou, nie je najlepšia. Navyše, dnes aj džínsy majú kvetinovú potlač.

Krátke šaty sú vhodnejšie pre mladých ľudí, ale niektoré štýly sú vhodné pre staršie ženy. Z letných možností možno nazvať šaty-tuniku alebo v retro štýle s našuchorený sukne, vybavené silueta s tulipán sukne alebo pol slnka. Pre obchodné ženy dokonale zapadajú do tvaru puzdra s malými kvetmi.

Kvety budú vyhovovať každej žene, ale pre každý typ postavy sa hodí váš vlastný obrázok. Tak, dievčatá s bacuľaté by nemali nosiť šaty s veľkými kvetmi, pretože len zvýšiť objem. Navyše, bižutéria pod šaty mini alebo midi by mala byť zvolená správne. Napríklad, modré alebo saténové alebo tyrkysové šaty Dolce & Gabbana majú radi hviezdy. Alebo iný príklad. Svadobné šaty Turecko s kvetinovým dizajnom sú módne v zime, na jar a na jeseň.

Šaty pre obézne ženy

Plné dámy by mali venovať pozornosť šatám s kvetmi malých a stredných veľkostí. Takéto vzory vizuálne skrývajú kilá a zdôrazňujú postavu.

Zvlášť krásny je dlhý lem na podlahu, rovnako ako V-neck. Ak používate príliš malú tlač, potom takéto vzory iba zdôrazňujú úplnosť. Okrem toho nemôžete kombinovať veľký a malý vzor.

Ak je tlač umiestnená pozdĺž švov, potom vizuálne skrýva nadváhu. Svetlé pozadie zvyšuje hlasitosť a čierny robí tvar štíhlejším. Toto musí byť brané do úvahy, aby bolo možné vybrať perfektné kvetinové šaty.

Výber vhodnej možnosti nie je tak zložitý, ako sa môže zdať. Najdôležitejšia vec na zapamätanie si vlastností jeho postavy, aby nedošlo k poškodeniu jeho vzhľadu. Je lepšie zvoliť si čierne šifónové šaty. Kvety sú vhodné v každom šatníku, a to aj bez ohľadu na dizajnéra. Každý je svojím vlastným spôsobom dobrý. Pomocou kresby môžete vytvoriť očarujúci obraz, pridať neopatrnosť, ľahkosť a eleganciu.