Modlitby a sprisahania o zdraví dieťaťa

Neexistuje ťažší test pre matku, ako je čas, keď je jej dieťa choré. Neustále vzrušenie, starosti, bezsenné noci v posteli chorej osoby, pokoj a sila sú stratené a unavená matka, ako vieme, nemôže vždy sledovať všetko. Pozemky o zdraví dieťaťa pomôžu vyhnúť sa tomuto stavu a napraviť situáciu bez zásahu lekára.

Kedy môžu sprisahania pomôcť?

Pozemky môžu pomôcť zlepšiť zdravie a zdravie vášho dieťaťa v nasledujúcich prípadoch:

 • dieťa sa nejesť dobre;
 • narušený detský spánok;
 • zastavil;
 • manifestovaná urtikária;
 • dieťa má šilhanie;
 • „Bravčová štetina“ zostala;
 • s miernym chladom.

V iných prípadoch, alebo ak sa zdravotný stav zhorší, je potrebné urýchlene konzultovať s lekárom. Neodporúča sa samoliečba vážnych chorôb, inak môže sprisahanie dokonca zhoršiť stav dieťaťa.

Aké sú silné stránky o zdraví dieťaťa?

Dej o zdraví dieťaťa sa odporúča čítať len matka. V jej neprítomnosti to môže urobiť babička alebo kmotra. Medzi najsilnejšie obrady, ktoré podporujú obnovu dieťaťa, si všimnite:

 • sprisahanie do vody;
 • modlitba sviečky;
 • kúzlo na chlieb;
 • modlitba pred spaním;
 • sprisahania na tkanine.

Vodný plot pre rast

Ak dieťa prestalo rásť, čas sa uchýliť ku konšpirácii. Vykonáva sa v kúpeľni v čase kúpania dieťaťa. Je dôležité, aby voda nebola studená ani horúca. Naberte ho s vedrom a začnite zalievať dieťa, hovoriac:

„Pestuj, drahá (miláčik), pretiahni a roztiahni sa. Rastie ako strom, ako dub (pre chlapcov, alebo Osinka - pre dievčatá), choďte na slnko, natiahnite sa pre seba.

Opakujte graf musí byť aspoň trikrát. Potom zabaliť dieťa do uteráka, ležať na posteli a urobiť jemnú masáž, jemne popíjať nohy, ako by ste chceli natiahnuť. Zároveň sa snažte robiť všetko jemne a bez nepríjemností.

Kúzlo chleba z "bravčového mäsa"

Niekedy dieťa môže mať mierne dole na chrbte, a to aj niekoľko mesiacov po narodení. Aby ste sa ho zbavili, musíte si kúpiť čerstvý, stále teplý chlieb, priniesť ho domov, odstrániť celú kôrku a nechať len drobky. Potom sa vyslovia kúzelné slová:

„Chlieb voňavý, teplý a pekný, vy ste naklíčili zo zeme, ste kŕmili z materskej prírody. Ako vaše uši strieľa vo vetre, tak sa nestane mojim detským delom!

Odlomte malú omrvinky a posuňte ju pozdĺž zadnej časti dieťaťa, zľava doprava a zdola nahor.

"Čo bráni spánku - chlieb odstraňuje!"

Musíte opakovať frázu deväťkrát, zakaždým, keď sa strieda na novú.

Obrad prechodu s chladom na čaj

Jednoduchý, ale účinný rituál s čajom pomôže zachrániť pred chladom. Bude vyžadovať:

 • čierny čaj strednej sily;
 • med;
 • citrón.

Urobte čaj, pridajte med a citrón, a kým sa ochladí, povedzme:

„Sladkosť je pre hrdlo, kyslosť je na teplote, teplo je pre imunitu, voda je na čistenie. Chorí opustia telo slabých, stanú sa (meno dieťaťa) silné a zdravé! Začnem hovoriť s mojím materinským slovom a upevňujem ho láskou. Nech sa to stane, ako hovorím!

Počkajte, kým sa čaj mierne zahreje a nechajte ho piť na svoje dieťa. Je potrebné opakovať obrad trikrát denne po dobu dvoch dní. Ak sa potom dieťa nevráti, poraďte sa s lekárom.

Aj tento pozemok pomáha so zlým spaním, len med je len do čaju a bez citrónu. Kúzla slov:

„Volám sladký sen, robím dieťa. Nechajte ho spať sladko, zdravo a neviem ani nešťastie, ani starosti! Prosil som jeho strážneho anjela, aby ma sledoval a chránil! “ T

Hex pre chuť k jedlu

Môžete vrátiť chuť k jedlu vďaka dieťaťu pomocou jednoduchého hex bez použitia ďalších atribútov. Príprava obeda (večera alebo raňajky), zotrvávanie v kuchyni a povedzme:

„Nosím volanie. Najlepší kus je v ústach (meno dieťaťa)! Nech môj syn (dcéra) zjesť všetko s chuťou a požiadať o viac!

Graf na tkanine z urtikárie

Na obrad z urtikárie na tele dieťaťa bude potrebovať červenú handričku. Červená farba je vybraná z nejakého dôvodu, v rituáli to bude symbolizovať samotnú chorobu. Dajte dieťa na handričku a začnite plávať slovami:

"Choroba je horiaca, červená, choďte z tela - choďte na látku!" Tam sa vyvíjajú a pokračujú a nechaj moje dieťa samé! Mučenie, nie mučenie, ale ísť preč! Amen!

Odstráňte handričku, vetrom v pevnom uzle a vyhoďte ju a dieťa by malo byť okamžite kúpané.

Modlitby za matku o zdraví dieťaťa

Modlitba matky je najlepšou ochranou pre dieťa. Pomáha tiež vyvolať božské sily na pomoc pri obnove. Najlepšie je čítať modlitby pred spaním dieťa alebo sviečky. Odvolanie v takýchto prípadoch na Pannu Máriu alebo Anjela strážcu.

Modlitba pred spaním

Zvyčajne sa modlitby pred spaním dajú prečítať z rôznych dôvodov: od nespavosti, ochrany, dobrého zdravia. Pomáhajú aj podobné modlitby za koliku, nevoľnosť alebo bolesti zubov. Najuniverzálnejšia je modlitba adresovaná anjelovi dieťaťa. Musíme počkať, kým dieťa zaspí, položiť mu ruku na bok a jemne, sotva postrehnuteľne, aby sa nebral, mŕtvica pozdĺž tela slovami:

„Obraciam svoju modlitbu do neba, apelujem na pomoc anjela Guardian, aby dieťa (meno) mohlo pomôcť, chrániť ho pred poškodením, pred nepriazňou. Zachráňte a zachráňte pred chorobami a bolesťami, od zlého oka a od tvrdého slova. Nežiadam o seba, ale o svoju dušu, čistú a nevinnú. Amen. "

Od koliky, bolesti a nevoľnosti sa bude modliť s použitím svätej vody. Je potrebné dať dieťa do postele, pozbierať vodu do dlane dieťaťa a umyť dieťa a povedať:

„Umývam sa svätou vodou, odstraňujem bolesť a chorobu. Duch Svätý pomôže, Matka Božia uzdraví. Buďte zdravý a pokojný (baby name), amen!

Spolu s touto modlitbou si môžete prečítať „Náš Otec“, aby ste tento účinok zosilnili. Okrem tváre môžete utrieť krk, ruky a nohy dieťaťa.

Modlitba sviečky

Prečítajte si sviečku modlitba sa odporúča, aby sa zbavili strabizmu. Počkajte, kým dieťa zaspí, choďte do ďalšej miestnosti, ale nechajte dvere otvorené. Bez toho, aby ste zapli svetlo, zapálili sviečku a stláčali sa do dlaní a začali sa modliť:

„Svätá Matka Božia, počúvaj moju modlitbu! Žiadam vás o pomoc, za Zvestovanie! Vyliečiť moje dieťa, dať mu dobré zdravie, zachrániť strabizmus a iné choroby. Ako som miloval svojho syna, tak aj moja (moja dcéra) milovať, zachraňovať a zachraňovať! Amen! Amen! Amen!

Prineste sviečku do miestnosti dieťaťa a nechajte celú noc horieť, snažte sa držať oheň pri jeho nosení - to je nepriaznivé znamenie. Stojí za to sa modliť aspoň trikrát týždenne.

účinky

Samozrejme, že každá matka sa bude báť a starať sa o to, či sa oplatí vykonávať sprisahania pre zdravie dieťaťa a či sa negatívne dôsledky prejavia neskôr? V článku sme viedli sprisahania týkajúce sa bielej mágie, ale aby sme sa upokojili a zabezpečili, zvážte pravidlá, podľa ktorých nebudú žiadne problémy.

 1. Dodržujte všetky pokyny týkajúce sa rituálu.
 2. Dikcia musí byť jasná aj v šepte, aby sa vaše verbálne posolstvo dostalo k vyšším mocnostiam.
 3. Nesnažte sa vymeniť uvedené položky, ktoré by sa mali používať v obrade, pokiaľ to nie je povolené.
 4. Nechoďte k cudzincom pre pomoc pri vykonávaní rituálu. To môže viesť k niekoľkým problémom naraz, pretože týmto spôsobom je porušené pravidlo sviatosti a čarodejnica sa môže ukázať ako prívrženec čiernej mágie alebo jednoducho mať tmavú energiu.
 5. Môžete použiť sprisahania v ľahkých formách ochorenia, ak sa pár dní po rituáli zmien v blahu dieťaťa nestane - musíte sa poradiť s lekárom. Okrem toho, obrad nemusí fungovať z rôznych dôvodov: nesprávne čítanie kúzla, nesprávna nálada matky, rušenie zo strany.

Nepochybujte o svojej sile, ale neodkladajte liečbu. Sprisahania a modlitby sú pomoc, ale nie všeliek na všetky choroby. Zdravie pre vás a vaše dieťa!

Loading...