Sprisahanie: ako nájsť stratenú vec doma

Kľúče zmizli, mobilný telefón niekde zmizol a mobilný telefón neodpovedal a okuliare ležiace na najviditeľnejšom mieste opäť zmizli. V každodennom živote neustále strácame a nájdeme desiatky položiek. Ale čo keď sa zdá, že potrebná vec sa zrútila pod zemou a nie je možné ju nájsť doslova v poloprázdnej miestnosti? Nenechajte sa ponáhľať volať súkromného detektíva, vyskúšajte viac nezvyčajných spôsobov.

Aké sprisahanie pomôže nájsť stratenú vec doma?

Magické rituály - mocná zbraň, ktorá pomáha nájsť správnu vec v krátkom čase. Skôr než sa vydáte na silné sprisahania, aby ste zistili, či bola položka ukradnutá, mali by ste vyskúšať jednoduchšie. Dáme najúčinnejšie z nich.

Na šál

Pre rituál potrebujete novú kópiu, nie ponožku. Vyberte si veľký šál s hladkými hranami. Prítomnosť a povaha obrazu nezáleží. Sadnite si na gauč, v ľavej dlani stlačte vreckovku, odoslať požadovaný objekt, Názov nahlas pomenujte a zároveň zviažte do zväzku všetkých rohov látky. Ak sa strata čoskoro zistí, uzol musí byť zviazaný.

Na zápalky a mlieko

Okrem plnej krabičky, budete potrebovať pohár mlieka s vysokým obsahom tuku. Postavte sa do stredu miestnosti, zasiahnite krabičku s zápasom a pozerajte sa na plameň, zamerajte sa na spomienky na chýbajúci predmet. Potom, čo oheň vyhorí, nakreslite kríž na ľavej dlani vášho spáleného konca.

Po dokončení prvej časti rituálu si sadnite na podlahu a niekoľko minút mlčajte., V tejto chvíli si povedzte mená miest, kde môže byť objekt vyhľadávania. Potom si umyte dýku z ruky s mliekom, opakujte si: "Moja strata, ocitnite sa a vráťte sa do mojich rúk, amen!" Zopakujte graf 3 - 4 krát. Utrite dlane čistou handričkou.

Na nite

Spojiť chýbajúcu vec s cieľom znovu ju vytiahnuť - to je účelom tohto sprisahania. Vezmite cievku červenej nite a odrežte dĺžku rovnú vašej výške. Fold trikrát., v procese predkladania straty. Po tomto, skúste zložiť ďalších 7 krát, aby 2 - 3 uzly na to. Výsledná guľa je umiestnená pod vankúš na noc. Viera hovorí, že vo sne vám bude povedané, kde hľadať. Ak nie, vytiahnite zväzok ráno a uvoľnite ho z uzlov.

Žiadna z vyššie uvedených možností pomáha? Požiadajte o pomoc skutočného majiteľa domu. Vyžiadajte si pomoc šotekov, pomocou sprisahania na vlnenej nite, K nohe stola je priviazaný kúsok červenej nite. V tomto okamihu, šepkajte nasledovné: "Dedko Brownie, nehrajte si so mnou. Vráťte vec (svoje meno), a vezmite si svoju liečbu!" Prečítajte si pozemok štyrikrát vo všetkých rohoch miestnosti. Nezabudnite zariadiť dom ponúka v rohoch - sladkosti, sušienky, pohár mlieka.

Často to, čo hľadáme, chýba našou chybou. Možno bola vec ukradnutá. Potom sa používajú sprisahania iného druhu, silnejšie.

So stoličkou

Zoberte opotrebovanú drevenú stoličku, ktorá sa už nepoužíva ako kus nábytku. Utrite ho prachom a odlomte jednu z nôh. Prineste stoličku, rozdrvte rozbitú časť na kúsky. Urobte z nich oheň. Stúpanie k ohňu, prečítajte si pozemok: "Áno, prosby bude vypočutý. Moja vec je ukradnutá, zlodej zlého bol odňatý. Ak ho nevráti (meno objektu) v rýchlosti, vezme si ho pre seba!"

Opakujte kúzlo trikrát, priniesť popol a stoličku o polnoci na najbližšiu križovatku cesty. Dej nie je "tmavý", ale útočník stratí zvyšok, kým sa vráti ukradnuté.

So sviečkami

Pre tento postup je vhodná sviečka kostolného vosku. Svieti večer, po západe slnka. Vezmite sviečku a choďte po miestnosti. Slová veta: "Ten, kto to vzal, stratí stokrát viac! Kiež sa nenájde mier, kým sa moja vec nevráti. Nech ma hlad a chudoba predbehnú a šťastie a moja vec sa vrátili, Amen!"

Dajte sviečku do nenápadného rohu, tam by sa mala vypáliť. Roztavený vosk je umiestnený v sáčku prírodnej látky a schováva sa na tajnom mieste v dome.

Príprava na sprisahanie

Príprava na sprisahanie je predovšetkým emocionálne:

  • Pozrite si podvedomie. Pamätajte si, kde ste naposledy videli položku, ktorú ste použili alebo ju použili. Obmedzte vyhľadávanie kruhu, kde sa zvyčajne nachádza;
  • V prípade potreby si sadnite a posaďte sa. Zhlboka sa nadýchnite a pokúste sa vypnúť negatívne psycho-emocionálne pozadie. Často je obťažovanie a všeobecný napätý stav dôvodom, prečo je ťažké používať racionálne myslenie.

Existujú prípady, keď môžete robiť bez mágie. Nedostatočné sústredenie a všeobecné podráždenie často narúšajú proces vyhľadávania. Nakreslite podmienený plán bytu alebo izby, Rozdeľte ho do zón, označte ich číslom a spustite vyhľadávanie a postupne si prečítajte každú časť. Pozrite sa na zaškrtnuté políčko zo zoznamu a prejdite na nasledujúci.

Účinné sprisahanie na nájdenie vecí

Odvolanie sa na vyššie sily na návrat stratených je často účinnejšie ako akékoľvek iné prostriedky.

Ak chcete vyhľadať chýbajúcu položku, prečítajte si výzvu pre mučeníka Johna Warriora:

"Ó, veľký mučeník Krista, Ján, majster pravoslávneho, prenasledovateľ nepriateľov, obranca urazených!" silný od viditeľných a neviditeľných nepriateľov, ktorí sa za vašu pomoc budú hanbiť za nás, modliť sa k nášmu Pánovi, môže pomôcť otrokovi, ktorý je hriešny a nehodný (jeho meno), aby od neho prijal nevysloviteľné, milujúce Ho, v Svätej Trojici sláveného Boha, vždynavždy a navždy.

Po opätovnom poďakovaní ďakujeme vysokým silám, ktoré sa zameriavajú na pozitívne myšlienky. Ak sa všetko urobí správne, stratená položka sa rýchlo zobrazí.