Čo čítať sprisahania na rastúcom mesiaci?

Ľudia si už dávno všimli vplyv nočného svietidla na život. Napríklad pri úplňku mnohí ukázali úzkosť: deti boli nezdravé, ženy boli nervózne, muži cítili únavu. S rozvojom mágie sa ukázalo, že každá fáza mesiaca má svoju vlastnú zvláštnu moc. Preto je pre rôzne sprisahania zvyčajné vybrať si rôzne lunárne dni.

Rastúci mesiac je zvláštne magické obdobie. Čas, keď sa na oblohe narodí tenký kosáčik mesiaca, má obrovskú silu násobenia. V tomto čase sa všetky živé veci prebudia, natiahnu a idú sa množiť. Tak kúzelník v tomto období chopil sily vedúce k novým úspechom.

Čo môžete povedať rastúcemu mesiacu?

Väčšina magických praktík je viazaná na starostlivo vybranú mesačnú fázu. Samozrejme, skúsený kúzelník bude vykonávať rituál bez ohľadu na mesačné dni, ale začiatočníkom sa odporúča, aby brali tento faktor do úvahy. Harmonická fáza mesiaca môže výrazne ovplyvniť výsledok rituálu pozitívne aj negatívne.

Magická sila Mesiaca je obklopená svätožiarom žiarenia, symbolizujúcim auru. Štúdie ukázali, že aura človeka je premenlivá a obzvlášť závislá od mesačného svitu, prispôsobujúc sa mu. Pochopenie vlastností lunárnej fázy vedie k lepšiemu znázorneniu vlastností ľudskej aury a rozumné využívanie tejto korešpondencie prispieva k správnej voľbe magických účinkov.

Stručne o vlastnostiach rôznych fáz môžeme odvodiť nasledovné:

 • Na novom mesiaci sa odporúča vykonávať rituály čistenia, robiť nové začiatky a pracovať na svojom zdraví. Okrem toho je nový mesiac aktívne používaný "čiernymi" kúzelníkmi. Počas tohto obdobia sú obzvlášť účinné sprisahania proti negatívnej energii.
 • Spln je veľmi univerzálny a je vhodný pre väčšinu rituálov. Toto vzácne obdobie má silnú moc, ale vyžaduje pozoruhodnú zručnosť, stabilnú koncentráciu a kontrolu nad vnútorným stavom. V neprítomnosti takéhoto kúzla sa kúzelník nemôže vyrovnať s vlastnou silou.
 • Ubúdajúci mesiac - čas obnoviť poriadok a vyslobodenie. V období, keď sa mesiac zmenšuje, klesá vplyv negatívnej energie. Fáza odchodu je ideálna pre sprisahanie "od". Z neúspechu, opilosti, podvádzania, nepriateľov, poškodenia, zlého oka, choroby a tak ďalej.
 • Stúpajúci mesiac uprednostňuje kúzlo naplnenia priania. Počas stúpajúceho mesiaca sa odporúča vykonávať rituály zamerané na získanie niečoho nového alebo posilnenie slabých. Sprisahania pre rýchle manželstvo, lásku, koncepciu, krásu, finančný úspech.

Aký deň si prečítať dej rastúceho mesiaca?

Fázy Mesiaca sú rozdelené na štvrtiny - štyri stavy mesačnej hviezdy na oblohe.

Najprv prídenový mesiac - Čas, keď bolo svetlo takmer nepostrehnuteľné na oblohe. Počas tohto obdobia je Mesiac tenký, sotva znateľný kosák, pripomínajúci rez na oblohe. Rastúci mesiac sa postupne zvyšuje a koniec prvého štvrťroka sa podobá zvyčajnému lunárnemu mesiacu.

V druhom štvrťroku sa mesiac snaží byť doplnený a táto fáza trvá až do polovice mesiaca je dokonalým kruhom. Potom prichádza mesiac v splne.

Potom sledujte tretí a štvrtý stav ubúdajúceho mesiaca, keď klesá v opačnom smere.

Na určenie fázy mesiaca sa mnohí učia v detstve. Ubúdajúci mesiac je ako písmeno "C" - starnutie. Rastúce rovnaké - písmeno "P", alebo "C" v zrkadlovom obraze.

Nezáleží len na fáze mesiaca, ale na samotnom lunárnom dni.

V prvom rade sú rozdelení na mužov (pondelok, utorok a štvrtok) a ženy (streda, piatok a sobota). Nedeľa je považovaná za deň oboch pohlaví a je vhodná najmä na sprisahanie pre šťastie - v tento deň najjednoduchší vták, ktorý chytí za chvost. Bez ohľadu na pohlavie, sprisahanie k rastúcemu mesiacu za peniazmi je najlepšie čítať v stredu. Streda sponzoruje Mars - červenú planétu, symbolizujúcu odvahu, vôľu vyhrať, vášeň a túžbu.

Pre sprisahanie pre lásku bude robiť každý deň opačného pohlavia. Pre mužov je ideálnou voľbou životné prostredie. A ženy si budú musieť vybrať medzi pondelkom - pre pyšných, odvážnych a neprístupných mužov, utorok - pre šikovných a premyslených a štvrtok - pre jemných snílkov, estetov a romantikov.

Priaznivé dni pre sprisahania na rastúcom mesiaci sú rozdelené do dvoch častí:

 • Prvý štvrťrok je od tretieho do siedmeho lunárneho dňa. Kúzlo, ktoré získava hybnosť, je stále mladé, ale je ideálne pre jednoduché sprisahania pre sympatie, ľahké kúzla lásky a sprisahania pre šťastie v peniazoch. Ideálny čas pre nové začiatky.
 • Druhá štvrtina - od ôsmeho do štrnásteho lunárneho dňa, keď hviezda získava plnú silu. Čím bližšie k splnu, tým vyššia je jeho sila a vážnejšia mágia. Je to vynikajúce obdobie pre silné a komplexné milostné kúzla, ako aj dramatické zmeny k lepšiemu.

Aby bolo možné určiť vhodný deň ľahšie a rýchlejšie, bol vytvorený lunárny kalendár, na ktorý môžete ľahko určiť fázu a deň. Za každý mesiac je to individuálne.

Všeobecne platí, že pochopenie týchto komplikácií je jednoduché. Sledovanie klasifikácie lunárnych dní je žiaduce, ale nie nevyhnutné. Ak máte pocit, že ste ohromení energiou a teraz musíte ísť a vytvoriť zázrak - nepopierajte sa. Odvážte sa a budete úspešní!

peniaze

Počas obdobia rastu je zaručený priaznivý výsledok pre rituály súvisiace s peňažným tokom, bohatstvom, ziskom a zvýšením miezd. Počas tohto obdobia je dobré hovoriť o nových peňaženkách. Jedinou výnimkou je sprisahanie na vrátenie dlhu. Jeho podstatou je návrat vášho majetku, ktorý je v nesprávnych rukách, čo je odlišné od uvedenia nového. Ritual vrátiť dlh z tohto dôvodu, je lepšie držať na novom mesiaci.

Akékoľvek sprisahanie v peniazoch na rastúcom mesiaci zabezpečuje nadviazanie komunikácie s nebeským telom. To vyžaduje kontakt s očami. Pre začiatočníkov, toto pravidlo je povinné, odborníci môžu vytvoriť spojenie bez mesačného polmesiaca pred ich očami.

Mali by ste si tiež pamätať, uchyľovať sa k rituálu s pomocou Mesiaca, že v mágii pôsobí ako asistentka a dobrodinec, ale v žiadnom prípade ako sluha. Vykonávanie rituálu, zaobchádzanie s ním s úctou a vďačnosťou, odstránenie myšlienok náročnej a arogancie, dôsledky takýchto emócií sú nepredvídateľné a nezvratné.

Dej pre nový mesiac, aby si zarobil peniaze, by sa mal čítať až po dokončení zvyšku tréningu. V prvom rade je potrebné získať potrebné materiály:

 • jedna poznámka a jedna minca každej nominálnej hodnoty (najväčšie sú voliteľné, ale optimálne);
 • stará peňaženka;
 • nová peňaženka;
 • kostolnú sviečku pre každý účet;
 • červený šál;
 • kadidlo s vôňou levandule.

Kadidlo môže byť zapálené vopred, fumigovanie miestnosti čistiacim dymom.

Postavte sa pri okne, z ktorého je mesiac viditeľný, na parapete rozprestrite červenú šatku alebo kúsok červenej látky, najlepšie novú. V centre, miesto účty a mince, je dôležité, aby ten najmenší leží na dne a nominálna hodnota rastie na vrchol, a tiež umiestniť ich tvárou k mesiacu.

V procese rituálu môžete zároveň hovoriť o peniaze novú peňaženku. Je dôležité, aby ste si ju vybrali s láskou, alebo, ak je darovaná, aby každá bankovka v nej mala byť v čase prijatia daru, inak nebude peňaženka priťahovať veľa šťastia.

Obe peňaženky položte vedľa seba, otvorte ich.

Najprv požehnaj peniaze. K tomu, svetlo sviečky a striedavo spustiť cez tkaninu, snaží sa dostať kvapkajúci vosk na mince. Pre každú kvapku vosku si prečítajte graf:

 1. "Ako sa mesiac na nebi leskne, tak penny v mojej peňaženke sú preplnené."
 2. "Ako neznáme pre mesačné náklady, tak moje peniaze nemajú žiadny výsledok."
 3. "Ako hviezdy krúžia nad Mesiacom, tak mi mince narážajú."
 4. "Ako účty šušťať pod pažami, takže peniaze sa množia s peniazmi."
 5. "Ako voskovanie peňazí s peniazmi, tak som dal nové do mojej kabelky."

Nastavte sviečky stranou. Vezmite do svojich rúk novú peňaženku (z nej odstráňte všetko, čo bolo predtým) a hovorte sprisahaním:

„Bola tam zbitá peňaženka, stal som sa rešpektovanou peňaženkou, za to, že som vám pomáhal, darujem, za vašu prácu sa vám hlboko klaňam (na týchto slovách sa klaňam). Choďte do pokoja a svojmu peňaženke poskytnite svoj zisk. “

Teraz položte peňaženku na červenú vreckovku, netlačte na ňu peniaze. Vysielajte zasvätené mince do kancelárií novej peňaženky a povedzte:

"Dávam ti základňu, dávam ti jedlo, zvyšuj moje bohatstvo, ako ti mesiac dá!"

Zabaľte starú peňaženku do červenej látky a uložte ju na bezpečnom mieste.

Skúsení kúzelníci vedia - je potrebné starostlivo zaobchádzať s vašou peňaženkou. Vždy dajte peniaze podľa pobočiek, vľavo, šekov a iných mien uložených samostatne. Nenoste účty vo vreckách - tak veľa šťastia, že nevolajte.

milovať

V slávnej piesni Jasona Mraza sa spieva:

Láska je zvláštna vec, bez ohľadu na to, ako veľmi ju vzdávam, stále sa mi vracia.

Sprisahanie pre lásku na rastúcom mesiaci je v prvom rade sprisahaním na rozšírenie existujúcej lásky alebo hľadanie nového. Mali by ste sa k nemu uchýliť, ak máte pocit, že váš partner je chladivý, alebo už dlho trpíte osamelosťou.

Znalí čarodejníci odporúčajú začiatočníkom osloviť kráľovnú nočnej oblohy svojimi vlastnými slovami, investujúc do nich všetku úprimnosť a nádej. Pre tých, ktorí pochybujú o ich sile alebo nemôžu nájsť správne slová, sú časom overené sprisahania.

Budete potrebovať červenú sviečku. Je dôležité, aby pozostával výlučne z farebného vosku. Bezfarebný náter nie je vhodný na sprisahanie, pretože jeho podstata je nepravdivá. Lunárna energia neschvaľuje predstieranie. Sviečka musí byť nová, predtým nepoužitá. Výber sviečky, dávajte pozor na jeho hrúbku. Tenký horí rýchlo a dáva okamžité, ale krátkodobé výsledky. Tučný človek pretiahne rituál, ale výsledok bude hmatateľný a trvalý.

Vykresľovanie je veľmi jednoduché. Stojaci pri okne a pri pohľade na mesiac zapnite sviečku rukami. Zahrejte ju v dlaniach, pošlite jej svoju túžbu, potom osvetlite a povedzte sprisahanie:

„Sviečku, sviečku, sladké dievčatko, červenú dievča, počujem moje volanie. Počujte túžbu srdca, počúvajte trblietanie mesiaca. Láska, žiadam ťa úprimný, teplý a vzájomný. Ako sa vám horí - zavolajte mi ju, ako vyhoríte - vezmem ju. Ďakujem za to. “

Nechajte sviečku vyhorieť na parapete, a keď vyhorí, ponorte akýkoľvek predmet do horúceho vosku - niť, prsteň, zložený kus papiera s menom milovaného. Vždy so sebou noste amulet. Priláka lásku.

Aké sú sprisahania na novom mesiaci o zdraví?

Čo ešte potrebuje človek okrem peňazí a lásky? Samozrejme, že zdravie, ale z nejakého dôvodu si každý pamätá, že posledný. Stúpajúci mesiac je ideálny čas, napríklad na spiknutie zo 40 smrteľných chorôb. Aby sa zabránilo telesnej sile a posilnilo sa jej, je možné čítať grafy o rastúcom mesiaci zdravia:

 • Sprisahanie

Ak ste prenasledovaní sezónnymi ochoreniami, neprimeranou rinitídou v dopoludňajších hodinách alebo zníženou imunitou - sprisahanie pomôže posilniť vaše zdravie.

Vezmite suché kvety harmančeka. Lekárne tašky sa nehodia, potrebujeme čistú trávu, roztrhané v poli alebo na záhrade. Musí sa sušiť a variť v drevenej alebo železnej nádobe. Potom, čo čakal na čaj vychladnúť, povedzte plot, potom piť na dno.

„Odvádzam bezbožnosť od seba, obdarujem ju magickou magiou. Rovnako ako harmanček v poli je neopatrný, a moje zdravie je trvanlivé. Amen.

Je dôležité vydržať prísny pôst až do nasledujúcej polnoci. Takto očistíte telo defilácie a posilníte svoje zdravie.

 • Sprisahanie na blízkych

Keď je dieťa choré, každý rodič je pripravený pohybovať sa po horách. Nenájdete návod, ako vypnúť hory, ale nižšie je uvedené účinné sprisahanie pre rýchle uzdravenie dieťaťa.

Vezmite si svätenú vodu a esenciálny olej, najlepšie je príjemná ovocná aróma. S touto zmesou vytvorte obklad a na krátku dobu ho položte na čelo dieťaťa. Bez toho, aby ste si vzali ruku z obkladu, prečítajte si graf:

„Naň posypem posvätnú vodu, rozptýlim ju éterickým éterom a zažiarime mesačným svetlom. Choroba a choroba idú preč, pevnosť a živosť - poď! Amen! "

Je hotovo. V najskoršom možnom čase, najneskôr, keď mesiac vstúpi do nasledujúcej vety, sa splní všetko, čo si želáte. Čakáte na úspech v podnikaní, finančný úspech, veľa šťastia v oblasti lásky a dobrého zdravia rodiny. Ak chcete, môžete sa opýtať Mesiaca na všetko, čo je potrebné. V období rastu je najpriaznivejšie pre ľudské dôvody.

Sila Mesiaca je veľká, ale sila vašej viery v ňu musí byť silnejšia. Táto viera je základnou mágiou, nezabudnite na ňu. Akékoľvek magické úsilie by malo byť urobené vopred tak, že sa naladí na pozitívny výsledok. Negatívne myšlienky by mali byť vopred prerušené, aby nespôsobovali problémy. Moon magic dokonale cíti všetky mentálne posolstvá, ktoré mu posielate. Skúsení kúzelníci odporúčajú prejsť niekoľkými rituálmi očisty vopred, držať pôst, počúvať vašu obľúbenú hudbu, čítať svetelné knihy a chodiť do kostola. Úspech akéhokoľvek rituálu závisí od vašej nálady pred jeho realizáciou.

Loading...