Cigánske parcely

Zvyky, presvedčenia a tradície Rómov sú už dlho farebným odtieňom ľahkosti a slobody. Cigánski ľudia sú preslávení svojimi vedomosťami o mágii od chvíle, keď sa prví Romlilové sťahovali z Indie. Moderní čarodejníci a liečitelia sa často obracajú na cigánsku mágiu, či už bielu alebo čiernu. Ich pozemky sú obzvlášť obľúbené u starších čarodejníc.

Aké sú rómske sprisahania?

Cigánske sprisahania sú dvojakého typu: čiernobiele. Čierne sú väčšinou klopy, biele sú výlučne milostné kúzla, šepká a dobré priania, podporované magickou silou.

Cigáni rozdeľujú princípy svojej mágie na štyri postuláty:

  • zámer;
  • koncentrácie;
  • trpezlivosť;
  • Tajomstvo.

Prvou zložkou, ktorá je nevyhnutná pre úspešné ukončenie sprisahania, považujú Rómovia vôľa, Čím silnejšia je vaša túžba, tým jasnejšie by sa malo uviesť. Silná a presne formulovaná túžba je splnená rýchlejšie.

Okrem vôle je ďalšou dôležitou zložkou sústredenie, Nestačí vedieť, čo chcete, potrebujete na to vhodnú melódiu. Mágia neznáša ľahostajnosť, ale povzbudzuje k úprimnosti a úplnosti investovaných pocitov.

Tretia zložka, nevyhnutný mág pre úspešný výsledok rituálu, - trpezlivosť, Nič sa nedeje hneď, mágiou. Čím viac budeme čakať a čím viac zažijeme, či bude obchod korunovaný úspechom, tým vyššia bude pravdepodobnosť zlyhania. Po sprisahaní - trpezlivosť.

A nakoniec - tajomstvo, Ako každá iná, cigánska mágia neznáša publicitu. Všetky sprisahania musia byť utajené, najmä z predmetu deja alebo v prípade lásky.

Sprisahanie cigánka na lásku

Cigánska mágia, aj keď dosť silná, uprednostňuje zvýšiť účinok, než ho reprodukovať od nuly. S pomocou rómskych sprisahaní pre lásku je ťažké nazvať zasnúbených zo snov, ale je ľahké posilniť lásku, ktorá už existuje. S pomocou cigánskej mágie môže fortuneteer otvoriť cestu k svojmu milovanému srdcu, nájsť novú lásku a vidieť neviditeľného. S jeho pomocou, môžete zistiť, či osoba, ktorá sa zdá, že sympatie je naozaj v láske s vami.

Ak máte mladého muža, v ktorého láske nie ste si tak istý, požiadajte o pomoc v rómskych konšpiráciách.

Na to budete potrebovať:

  • pohár;
  • prsteň (tradične cigánske ženy používajú materské snubné prstene);
  • šarlátová hodvábna stuha.

Pred sebou si dajte pohár vína. Zaveste krúžok na hodvábnu stuhu ako kyvadlo, nite by nemali kmitať. Uchopte ho medzi palec a ukazovák, malým prstom druhej ruky sa dotknite stola. Snažte sa udržať krúžok vo vnútri pohára a nepohybujte sa až do začiatku obradu.

V rovnomernom, jasnom hlase povedzte svoje meno a meno osoby, ktorú milujete alebo ktorej pocity chcete zabezpečiť. Zopakujte jeho (jej) meno trikrát. Potom, bez toho, aby sme prestali premýšľať o predmete sympatie a držať si svoj obraz pred očami, nechajte krúžok otáčať sa a húpať sa. Počkajte: je potrebné, aby sa prstenec s charakteristickým zvonením dotkol skla tak často, koľko písmen v mene svojho milenca.

Kravatu stuhu s krúžkom okolo krku tak, že sa dotýka hrudníka v oblasti srdca. Po troch týždňoch nepretržitého nosenia, ak je to určené nebom, príde k vám predmet sympatie a dozviete sa pravdu o jeho pocitoch.

zdravie

Ľudia "Rómov" nikdy neverili medicíne. Zriedka sa stretávate s cigánmi v radoch na poliklinike. Stepní ľudia im hovoria "mullomengro", preložené ako "muž, ktorý robí duchov." Cigáni mali miestneho Shuvaniho, ktorý uzdravoval chorých nomádov s bylinkami, modlitbami a pozemkami.

Napríklad Rómovia boli liečení bolesťami hlavy s octom zriedeným teplou vodou, trením do pokožky hlavy a povedali:

„Bolesť v mojej hlave, celá zlá matka - pozri sa mi do očí. Ste pre mňa cudzí, nepotrebujem vás, choďte preč, choďte domov, na chvíľu nezostávajte, diablovi, tvorcovi jeho behu. Choď preč, choď preč, a ktokoľvek prekročí môj tieň, vezme moju bolesť. “

Bolesti zubov boli ošetrené podobnými metódami. Cigánska mágia je obzvlášť účinná proti boľavej bolesti zubov, ktorá vznikla v noci alebo v nedeľu. Pre bolesť bol použitý nasledujúci graf:

„Peter sedel na mramorovej doske, prišiel okolo neho Syn Boží a Peter sa sťažoval, že jeho zuby bolestne bolestia. Ježiš povedal Petrovi: „Uzdrav, môj synu,“ a Peter bol uzdravený. Takže ten, kto zopakuje tieto slová a moje meno, nikdy nepozná bolesť zubov. “

Bohatstvo, pohoda, šťastie

Cigáni sú šetrní a starí ľudia. Nepoužívajú banky, neberú pôžičky a veľmi málo ľudí pozná cigána, ktorá s nimi nemá zlatú vec. Cigáni sú odborníkmi nielen pri získavaní peňazí, ale aj pri ich uchovávaní a množení. V mnohých ohľadoch im pomáha kúzlo.

Najmocnejší a najobľúbenejší je sprisahanie najrôznejších peňazí pre Rómov, a to aj deti. To sa koná na rastúci mesiac s mincou. Mnohé dokonca špeciálne šiť na vrecku na šaty pre túto príležitosť.

Ak vezmete striebornú mincu, musíte ju otočiť do vrecka a pri pohľade na mladého mesiaca povedať:

"Mesiac je ako minca, minca vo vrecku!"

Potom by sa minca nemala dotýkať, potom sa zvýši váš blahobyt.

Cigáni tiež veria v silu príslovia „peniaze priťahujú peniaze“. Nie je to za nič, že cigánske ženy na sebe nesú obrovské množstvo zlatých šperkov - verí sa, že svojou pomocou priťahujú bohatstvo.

Ďalšie sprisahanie cigánskeho muža hovorí, že ak sa k vám plazí červený mravenec, prinesie vám to veľa šťastia. Vidieť mravca pred časom by malo povedať:

"Ant-ant, drž mincu, prines mi dvoch na oplátku."

A vedľa neho položte malú mincu.

Od nepriateľov a zlého oka

Sila rómskeho sprisahania je skvelá a len málo ľudí sa rozhodlo, že sa s cigánskymi ľuďmi vymaní zo zlých úmyslov. Cigáni však majú aj nepriateľov.

Efektívne sprisahanie od nepriateľov a nepochopenie nepozná len Rómov, ale aj liečiteľov dediny. To sa koná v splne, vo štvrtok alebo v sobotu na jasnú mesiac noc. Budete potrebovať:

  • tri červené sviečky;
  • Fotka užívateľa foe;
  • ihla na šitie.

Na každú sviečku nakrájajte ihlu na meno svojho nepriateľa. Dajte sviečky na parapet, osvetlite ich a vložte fotografiu na okno. Teraz sa dajte dole na kolená, vstať tak, že fotografia zakrýva mesiac, a vysloviť sprisahania. Je to dosť dlhé, môžete čítať na papieri pomaly a jasne:

„Moje slová sú silné. Silnejší ako kameň, Bulat, ostrý nôž. Zámok je v ústach a kľúč je v oceáne. Ako sa modlila Ježišova matka, aby sa jej zjavil Syn, a povedala mu, ako vidí vo sne, že ho ukrižovali. Vylievali svoju svätú krv, pribili svoje ruky k krížu, položili na ich čelo veniec z tŕnia. Nebuďte smutní, - Ježiš odpovedal, že na zemi nie je zlo, ktoré by zdiskreditovalo dobro. Som večný pre toho, kto ctí Pána, ktorý číta modlitbu, Všemohúci zachráni pred ohňom, od plameňa, od vody, od bulatu, od divokej šelmy, od hneviaceho muža, od väzenského väzenia. Amen. Keď bol David pokorný a pokorný, milostivý a súcitný, nemyslel si, nemyslel si, že je zlý, neroztavil sa, takže sudca proti mne, Boží služobník (vaše meno), bude jemný a pokorný, nebude myslieť na zlé, neposudzuje zlo. Ako pozdravil kráľ šaška, všimol si na nádvorí a bol potešený radosťou, takže by som bol služobníkom Boha (tvoje meno), sudcovia by uvítali, všimli si a na mojej ceste ma nechali ísť. Zámok zámok, kľúč hodiť do modrého mora, bez dna mora, v spodnej časti kameňa bude, neplavá, nepohybuje sa z miesta na miesto, moje slová sa otvoria pre nikoho. Amen. Amen. Amen.