Pletacie vesty s ihlami - modely a vzory 2018

Needlewomen radi fantazírujú a dopĺňajú svoj šatník novými zväzkami. Tieto veci sú oveľa krajšie nosiť, pretože investovali veľa úsilia, času a lásky.

Pletené vesty veľmi pekne dopĺňajú vzhľad jesene a zimy, takže ak nemáte takú štýlovú novinku, alebo si len chcete doplniť svoj šatník novými šatami, pomôžem vám zviazať krásny módny sveter.

Ak chcete začať, poďme cez módne modely.

Tento rok módne ženy dávajú prednosť nasledujúcim štýlom, farbám a modelom.

Sveter s reliéfnym vzorom

Veľmi krásny a štýlový sveter vám nedovolí zamrznúť v chladnom období vďaka jeho šikovnej pletenine. Je ideálny pre prácu alebo v kaviarni s priateľmi.
Budete potrebovať: vlnená niť - 800 g (akákoľvek farba podľa vášho výberu, ale lepšie dávajte prednosť univerzálnym pastelovým tónom), kruhové ihly a obvyklé číslo 6 a číslo 7, 5, tlačidlá.

Varovanie!

  • Knit vzor podľa schémy A a B.
  • Prvá slučka je vždy len odstrániť a posledný úplet.
  • Veľkosť výrobku - 38.

späť

Vytočte 74 bodov do ihiel č. 6 a plieste 5 cm gumičku 2 x 2 (2 osoby, 2 spí.). riadok nasledovne: chróm. n., 1 von. 2 osoby. n., * 2 int. 2 osoby. n. *, opakujte na konci pliesť 1 von. n., chróm. n ... V poslednom izn. v rade, rovnomerne znížiť počet slučiek na 69. Zmeňte ihly na číslo 7 a plette reliéf podľa schémy A. Vo výške 19 cm, nižšie, aby sa zmestili žiadne 1 položky na každej strane. Zopakujte pokles každých 7 cm pre celkovo 3 krát = 63 p.

Vo výške 41 cm pridajte 1 p. Opakujte sčítanie každých 4 cm pre celkom 3 krát = 69 p. Pri 54 cm zatvorte prieraz na oboch stranách pre 2. Potom znížiť na oboch stranách 3 krát x 1 p. V každom rade = 59 p. Odstráňte priemer 23 bodov pre ďalšiu pletaciu ihlu a potom každú časť plette samostatne. Pre skosenie ramena, blízko od strany v každom rade 6, 6, 6 slučiek. Ďalšiu časť krku symetricky kravatu.

Ľavá polica

Na ihly číslo 6, typ 35 slučky, pletené 5 cm s gumičkou 2 x 2, počnúc int. p. nasledovne: 1 chróm. n., * 2 int. 2 osoby. n. *, opakovať * - *, na konci pletené 1 kn. n., chróm. n. V poslednom živote. počet riadkov rovnomerne znižuje počet slučiek na 34 slučiek, potom zmeňte ihly na číslo 7 a plette reliéf podľa schémy A.

Na pravej strane vykonajte dodatky a dodatky slučiek pre kovanie, podobne ako na zadnej strane. V rovnakej dobe, vo výške 40 cm, začnú pliesť skosenie do tváre. riadok nasledovne: pliesť, až do konca riadku zostane 3 p., pliesť 2 p. spolu s priečkou (= odstrániť 1 p. ako tvár. n Zopakujte pokles striedavo v každom zo 4. a 6. riadkov len 11-krát. Súčasne, na pravej strane, kravatu prieraz a rameno skosenie, podobne ako operadlo = 18 p.

Pravá polica

Na ihly číslo 6, typ 35 p., Pletené 5 cm s gumičkou 1 x 1, počnúc int. riadok nasledovne: chróm. n., 1 von. p., * 2 osoby. n., 2 von. n. *, opakujte * - *, na konci, pletený chróm. Ďalej, pletené symetricky ľavej police. V rovnakej dobe, na skosenie krku namiesto 2 body spolu s broach, pliesť len 2 body dohromady ľudí.

rukávy

Na ihly číslo 6, typ 42 p., Pletené s rovnými a inverznými radmi 5 cm s gumičkou 1 x 1, ako na zadnej strane. V poslednom živote. počet riadkov rovnomerne znižuje počet slučiek na 42. Potom zmeňte ihly na číslo 7 a na schéme B plette reliéfny vzor, ​​vypočítaním začiatku vzoru (stred vzoru je označený šípkou).

Vo výške 14 cm pridajte 1 p. Na každej strane pre skosené rukávy. Opakujte sčítanie každých 7 cm pre celkom 5 krát = 52 bodov Vo výške 47 cm, zatvorte rukávy na 4 body na začiatku ďalších 6 riadkov. Zostávajúcich 28 odsekov.

zhromaždenia

Vykonajte ramenné švy. Pozdĺž nábežnej hrany k stredu krku chrbta, na kruhových ihlách č. 6, rovnomerne typ 246 p., Počet slučiek by mal byť násobkom 4 + 2. Knit 7 radov s gumičkou 2 x 2 takto: * 2 w. 2 osoby. n. *, opakovať * - *, na konci pletenina 2 ex. Zároveň, na pravej strane dosky v 3. rade, rovnomerne pliesť 5 gombíkových dierok od spodného okraja po začiatok šikmého hrdla. Pre každú slučku zatvorte 3 p. A v ďalšom riadku na týchto miestach zadajte nový 3. Zatvorte kresbou.

Hotovo!

Kancelársky sveter s krížmi copánky

Sveter môže byť pletené ľahko a rýchlo, za predpokladu, že to nie je prvýkrát, čo držíte pletacie ihlice vo vašich rukách.

Dva pletené obruby sú polica a jarmo. Rukávy a zadný úplet zhora nadol. Niekoľko radov podväzkového pletenia - okraje výrobku.

Budete potrebovať: 10 pradien z vlnenej nite s dĺžkou 150 m, kruhové ihly 6,5 (80 cm), prídavná ihla, fixka, držiak.

V prvom rade sú police pletené, ktoré sú potom spojené (šev je približne v strede krku chrbta). Závesy operadla sa zdvihnú na policiach a pletú sa na spodný okraj. Závesy rukávov sa zdvíhajú v zadnej časti a na policiach a zapadajú do manžiet.

Značky sú potrebné pre značky značky slučky. Správa o strednej strednej pľuvať - ​​20 radov, malé - 8. Kruhové ihly sú potrebné, aby sa uľahčila práca s veľkým počtom slučiek.

Môžete fantazírovať so vzorom popruhu a používať niektoré sa vám páči, usporiadanie je symetricky. Rukávy pletené s slučkami na tvári na kruhových ihlách (takže nebudete mať zbytočný šev).