Technika farbenie balayazh na tmavé, blond a hnedé vlasy

Každý, kto sa dokonca mierne zaujíma o módne trendy vo farbe vlasov, počuli o technikách, ako je zdôrazňuje, kartová hra (Vôňa) Sombra, peň, brondirovanie, tónovanie, sfarbenie a tak ďalej Dnes je však Balajazh na vrchole popularity.

Balayazh - Jedná sa o techniku ​​otvoreného farbenia vlasov, to znamená, že fólia alebo film sa nepoužíva. Zosvetľovací prášok sa aplikuje len na hornú časť prameňa, zatiaľ čo master vytvára určitý vzor. Priemerná hrúbka prameňa je 1-1,5 cm.

Maľovanie vlasov v štýle balayazh

Doslova, "balayazh" znamená "zamiesť." Technika nanášania farby je v plnej miere zhodná s jej hodnotou. Táto technika vytvára efekt. spálené vlasy, Proces sfarbenia začína tipypotom sa nanesie náter korene a majster ho postupne premýva po celej dĺžke špeciálnou kefou. Ide o plynulý prechod farieb. Táto technika vyzerá najvýhodnejšie na farebnom odtieni blond. Menej často môžete vidieť balayazh na tmavých vlasoch a balayazh na svetlohnedých vlasoch - fotka, pretože tento typ sfarbenia nevyzerá tak pôsobivo na tmavých odtieňoch. Pruhované gaštanové kučery môžu byť často zafarbené tmavšie alebo svetlejšie.

Tento typ farbenia sa odporúča aspoň raz. dobrý pán, Ďalej si môžete obnoviť farbu doma. Môžem bezpečne povedať, že balayaz - jedna z najjemnejších metód farbeniapretože beží bez fólie.
Táto metóda má tiež druhy, ktoré sa líšia v spôsobe nanášania farby. Ale cieľ každého z nich -vytvára prirodzené slnečné svetlo, Medzi hnedé vlasy ženy rezervácie je veľmi populárny. Tento typ sfarbenia umožňuje vyzerať ako celebrita, pretože môžete vytvoriť krásne, prirodzené farby, čím sa vytvorí dodatočný objem a úľava.

Klasický spôsob vytvára plynulý prechod z tmavého na svetlé. Pre technológiu je rozdiel iba tri tóny.

shatush - vytváranie technológií najprirodzenejší efekt spálených vlasov, Dobré pre ľahké kučery a čierne. Majster rozdeľuje vlasy do tenkých prameňov a hrebeňov. Farba sa aplikuje vo svetlých ťahoch, aby sa vytvoril prirodzený vzhľad. Treba mať na pamäti, že nanášanie farby na rovné pramene sa líši od aplikácie na kučeravé kučery.

Tmavé vlasy Balance - foto pre inšpiráciu

V tmekučery vyzerá zaujímavá technika Benátske zvýraznenie, Doma je nepravdepodobné, že by bolo možné aplikovať náter tak úhľadne. Je to jemný spôsob farbenia, ako sa to robí bez fólie. Farba sa nanáša štetcom po celej dĺžke alebo v určitej časti hlavy, Hlavná vec týmto spôsobom je kreatívny prístup k vytváraniu vzoru na vlasoch.

Balajaz na blond vlasy - foto

Na svetle zámky krásne vyzerá jeden z technik balazhezh - Californian zvýraznenie. Cieľom je dosiahnuť hladký prechod z tmavých koreňov na svetlé. Medzi týmito technikami sú tiež známe druhy, ako je napr degradovať, plameň - plynulé prechody farieb z tmavých na svetlé.

Krátke sfarbenie vlasov

kratší účes, skúsenejší by mal byť pán. Koniec koncov, na dlhých prameňoch nepresnosti použitia farby nie sú tak jasne viditeľné ako na krátkych účesoch, ako je bob, predĺžené o štyri z nich. To isté platí pre maľovanie v štýle balayazh - maľovanie s ofinou. Predné rany sú neustále viditeľné, takže akékoľvek chyby budú okamžite zrejmé.

Balayazh - farbenie doma pre začínajúcich kaderníkov

Maľované vlasy v štýle balayazh vyžaduje určité zručnosti pri manipulácii s farbami od pána. okrem elegancia pri práci s materiálom musí odborník starostlivo zvážiť tóny farieb pre určitú farbu vlasov. Koniec koncov, mali by byť čo najbližšie k pôvodnej farbe podľa typu farby.

Ak sa maľba vykonáva nezávisle, na stole budeme potrebovať:

 • rukavice;
 • hrebeň;
 • sponky;
 • huba;
 • maľovať.

Najprv dobre hrebeň prstienky. Nasadili sme rukavice a pokračujte miešanie farieb, Potreby na vlasy rozdelené na štyri časti a zabezpečte vlásenkami. Konce každého z prameňov maľujeme, aby nedošlo k zraneniu ostatných častí. Stojíme v čase, ako je naznačené inštrukciou. Umyte úhľadne s hrotmi a liečiť balzamom, To je spôsob, ako farbiť svoje dlhé kučery. V prípade kratších by ste mali požiadať o pomoc.

Je tu iná schéma, ako maľovať, bez opustenia domova, Nezávisle dobre je možné vytvoriť farbu pre dlhé a stredne dlhé vlasy.

Postup pozostáva z nasledujúcich krokov:

 • zbierať pramene v diaľkové svetlo;
 • nepozorujúc jasnú hranicu, zapnuté tipy na čistenie, (nedotýkame sa koreňov);
 • pre dobrý farebný kontrast na tmavé kučery potrebujú 9% oxidačného činidla;
 • končí oxidačným činidlom zabalte do fólie po dobu 15 minút;
 • umyte si vlasy a vysušte(špičky budú červenkasté);
 • pretože farba je hrozná, konce musia byť tónované;
 • vyberie sa jemná farba a aplikuje sa na konce až 15 minút;
 • po umytí sa odporúča aplikovať hlavu obnovenie masky.

Samozrejme, účinok nemusí byť úplne rovnaký ako po salóne. Ale ak sa naučíte, môžete tiež ušetriť na salóne postupy, náklady, ktoré mnohí nemôžu dovoliť.

Krok za krokom fotografie pre domáce maľovanie v štýle balayazh

Na internete nájdete veľa fotografií už vykonaná metóda farbenia, ako aj fotografie krok za krokom pre domáce maľovanie v štýle balayazh. Len pred niekoľkými mesiacmi, internet edícia módy a krásy naplnené fotografiami melirovanny, farebné kučery nemysliteľné a výnimočné odtiene. Účesy pre dlhé vlasy boli obzvlášť jasne naplnené, kde v balayaazh bol ružový odtieň, Najlepšia kombinácia tejto farby bude zapnutá biela a tón popola, Balajazh v červená farba bude vyzerať dobre červené vlasya modrá farba - zapnuté čierna.

Video tutoring technika balayazh

Ak sa predpokladá malba doma je žiaduce študovať video lekciu techniky balazhig na kanáli YouTube v ruskom + popise.

Či už to bolo, a vybavenie balayazh - Toto je najjemnejšia metóda maľovania. Ak sú vlasy nemôže sa chváliť zdravie a leskpotom je to alternatívna metóda, ako ich dať do poriadku.