Ako vyzerať drahý a dobre-upravený bez dodatočných nákladov na ženu

Žena sa vždy snaží pozrieť na 100%. Ale na dosiahnutie takéhoto výsledku s minimálnymi výdavkami je celé umenie. Rozhodli sme sa pomôcť našim ženským návštevníkom veľtrhu a odhaliť jeho hlavné tajomstvá. Dnešná téma našej publikácie, ako ste pravdepodobne už uhádli: ako žena / dievča, aby vyzerala draho a dobre upravená bez veľkých nákladov na materiál.

Ako vyzerať drahý a štýlový bez dodatočných nákladov (fotografie módnych obrázkov)

Na rozdiel od zavedeného pohľadu na "drahý obraz" nie je vždy značkové oblečenie od slávnych dizajnérov. Môžete si kúpiť značkové predmety, ale vyzerať škaredo a lacno. Preto odporúčame najprv analyzovať pojem „drahý“.

Čo je teda „drahé“? Stylisti veria, že lacný obraz znamená nedostatok elegancie v oblečení, t. vulgárne a neštandardné súbory. Prvý a hlavný záver: tajomstvo drahého obrazu je správne zvolený štýl. Ak máte silnú túžbu obliekať sa draho nasledovať radu s vysvetlením, ktoré dáme nižšie. Prítomnosť drahého auta, psa (známeho atribútu nových vecí), povolení na výstavbu vidieckych chát, hotelov alebo železníc však nie je povinnou podmienkou (toto všetko vrátane vozidla funguje len na odvrátenie pozornosti). V prezentovaných fotografiách môžete jasne vidieť, že priaznivo zdôrazňuje stav ženy.

Ako vyzerať drahšie - 12 módnych pravidiel pre ženu, ako sa stať štýlovým a dobre upraveným

Ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa s radami stylistov pri výbere správneho obrázku:

1. Rozsah farieb, Vytvorenie obrazu, skúste vyzdvihnúť oblečenie v jednej farbe. Vždy priaznivo zdôrazňuje prítomnosť chuti.


2. Monochrome, Prítomnosť chuti podčiarkuje schopnosť správne vybrať látky rovnakej farby. To znamená, že výber súboru môže a dokonca by sa mal hrať s textúrami. So správnou voľbou vyzerajú skvele: džínsy a hodváb, úplet a semiš, koža a vlna atď.

3. výtlačky, Dnes sú mäkké, nenápadné výtlačky v móde: prúžok (rovný, zvislý, šikmý atď.), Bunka, abstrakcia atď. Vyberte si možnosti, ktoré zdôraznia vašu osobnosť, a budete vyzerať tak inteligentne ako Catherine Deneuve.

4. exkluzivita, To neznamená, že musíte kupovať drahé predmety alebo využívať služby drahých ateliérov. Stačí nájsť dobrú krajčírku, ktorá je schopná realizovať vaše nápady a šiť vec, ktorá sa dobre hodí k postave. Avšak v tomto uskutočnení sú na vytvorenie náčrtu náčrtu potrebné minimálne minimálne ťažné schopnosti. To bude dopĺňať váš šatník s modelmi, ktoré nikto iný nebude mať a povedie vás od "trhu" image. Krásne a dobre zvolené oblečenie je vhodné do kancelárie a do reštaurácie.

5. štýl, Správny a vždy aktuálny štýl je klasika. Patrí k typu "mimo času", takže prítomnosť v šatníku klasického oblečenia je nutnosťou. Pod týmto popisom sú dokonale vhodné módne džínsy a krásne tričko s výstrihom do V. A samozrejme nezabudnite na farby, je lepšie dať prednosť základným možnostiam: biela, čierna, červená, sivá, béžová. Sú vždy relevantné a takmer všetko.

6. osobnosť, Netreba sa snažiť napodobňovať všetky módne obrázky navrhnuté poprednými dizajnérmi. Hlavným tajomstvom, ktoré budete potrebovať na vytvorenie správneho obrazu, je osobnosť, ktorú je možné zdôrazniť akýmikoľvek detailmi, ktoré si môžete dovoliť: šatky, šály, klobúk alebo široký pás atď.

7. Stará šatníková skriňa, V modernom štýle sa často používajú staré veci, ktoré majú druhý život (kostým, šaty, sako, pláštenka, atď.). Pomôžu priniesť zvýraznenie obrazu a pomôžu vyzerať bohato bez veľkých investícií. Je to veľmi módny trend. Ak to chcete urobiť, musíte urobiť revíziu a mierne zmeniť staré veci: stuhy, čipky, gombíky, atď To je výhodné a pohodlné, okrem starých vecí sú často vyrobené z vysoko kvalitných drahých tkanín.

8. výzdoba, Zlato bolo vždy populárne a mnohí sa mylne domnievajú, že to robí obraz drahším, ale to nie je pravda, bolo to tak v minulom storočí, dnes sa situácia zmenila. Teraz drahé šperky je v trende. A ak nemáte možnosť kúpiť drahé, na tom nezáleží! Vytvorte exkluzívny, ručne vyrobený (existuje mnoho techník, ktoré možno nájsť on-line na internete, napríklad, Michail Kukot môže hovoriť o zaujímavých veciach, na jeho stránke môžete vidieť recenzie používateľov).

9. sáčky, Mnohé ženy radšej kupujú jeden, ale drahý vak z pravej kože, čo je úplne nepraktické. Jedno vrecko nie je vhodné pre všetky šaty v šatníku. Medzitým hrá vo všeobecnom vnímaní obrazu dôležitú úlohu. Preto, stylisti odporúčajú, aby stráviť veľké množstvo na nákup jediného vrecka, ale kúpiť niekoľko možností sú trochu lacnejšie: klasické a geometrické (možno len s geometrickými výtlačkami).

10. topánky, Táto možnosť sa neuloží. Dobré topánky nie je možné kúpiť lacno, musia byť nevyhnutne kvalitné. Musí byť k dispozícii: sandále, topánky a čižmy. Nakupujte topánky tak, aby boli kombinované s celkovým štýlom a zapadali do vybraných obrázkov.

11. Účes a kozmetika, Správny výber účesov (s krátkymi vlasmi, dlhými alebo strednými vlasmi), miernym použitím kozmetiky (ľahký make-up, bez použitia jasných detailov: riasenka, očné tiene, rúž) a lak na nechty (dobre upravená manikúra) je tiež dôležitou súčasťou celkového obrazu. Ak chcete vytvoriť, nie je nutné navštíviť drahý kozmetický salón. Stačí sa naučiť nejaké triky, ktoré sú popísané na stránke našej stránky alebo nájsť možnosti na YouTube (pomocou sušiča vlasov, zdobenia kameňov, perličiek atď.).

12. správanie, Možno je to jedna z hlavných podmienok drahého imidžu: vzhľad by mal byť zhovievavý a zameraný, ale nie piercing, brada je mierne zvýšená, gestá sú mäkké a hladké a postoj je správny. Reč a úsmev si zaslúžia osobitnú pozornosť: musíte sa usmievať s rohmi pier, a nie „po celej dĺžke“, reč by nemala byť príliš hlasná a ponáhľaná, a čo je najdôležitejšie, gramotné.

Tipy pre stylistov - ako sa obliekať sexy a luxusné za málo peňazí

Slávni stylisti, ako napríklad Natasha Laurel alebo Andrea Lustig, ktorých tipy boli opakovane vysielané v programe Eveliny Khromchenko, na základe troch odporúčaní, poskytujú rady, ako vyzerať drahšie a krásne, takmer milión (možnosti sú vhodné pre mužov aj ženy a nemusia investovať veľa peňazí):

1. Vzhľad by mal byť vždy uprataný, dobre upravený a elegantný. Že môže povoliť vyhodnotenie obrazu. Najdôležitejšia vec v obraze je krásna dobre upravená tvár a vlasy.

2. Skriňa by mala byť zvolená s ohľadom na vlastnosti obrázku, sekundárnou úlohou je výber farieb a výtlačkov.

3. Správanie by malo produkovať "elitu" a nie "dievča z hlbokej provincie". Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, obráťte sa na špecialistu alebo si kúpte správne knihy o etickom správaní, ale najjednoduchším spôsobom je nájsť videonávody na YouTube.

Dámske detaily, napríklad krásne zviazané šatky, rozopnuté prvé gombíky na košeli (ale nepreháňajte to) dodajú obrazu sexualitu. Elegantné, ženské a zároveň sexy čierne šaty vyzerajú sexy. Môžete použiť iné dámske triky, ale o nich je veľa známe (krátke šaty v lete, otváranie nôh srsti v zime atď.). Stručne povedané, vyskúšajte, hrajte a experimentujte, ale berte do úvahy základné tipy a môžete získať všetko, o čom chcete snívať.

Ako sa naučiť šetriť na oblečení

Oblečenie je niečo, čo môže ušetriť veľa peňazí, pretože pri nákupe drahých značkových predmetov kupujúci preplatí meno projektanta a výrobcu. Môžete si kúpiť analógy oveľa lacnejšie. Pri výbere si však dávajte osobitnú pozornosť látkam a švom, je to na ich kvalite, na ktorú majú vedomí ľudia pozor. Zlé šitie alebo nekvalitná tkanina dáva "pôvod" oblečenia.

Zoznam povinných nákupov s obmedzeným rozpočtom

Do rozpočtu (lacný) vybrať šatník na tri sezóny, stylistov odporúčame, aby ste vždy mali nasledujúci zoznam vo vašom šatníku: t

• biele tričká s výstrihom do V;
• čierny rolák;
• módne džínsy (pravé logo je dôležité bez zlatej nite);
• sukňa (najlepšie ceruzka alebo rok, je dôležité zvoliť si ten správny štýl pre vašu postavu);
• šaty (malé čierne);
• poluver a sveter (najlepšie šedá a / alebo modrá, je dôležité, aby boli vlnené);
• topánky a sandále (s minimálnym rozpočtom je lepší ako čierna a nevyhnutne koža a topánky musia kupovať dva páry: na malom a vysokom podpätku);
• kus bielizne alebo tkaniny (dva metre stačí) na vytvorenie doplnkov vo forme šatiek, napríklad: rozdeľte ich na dva kusy, spracujte špičky a natrite jeden kus, napríklad modrú a druhú ružovú.

Všimnite si, že pri vytváraní štýlového obrazu musíte vynaložiť značné množstvo na príslušenstvo, to sú tí, ktorí dávajú zvýraznenie, zdôrazniť chuť majiteľa a urobiť celkový vzhľad drahý a štýlový. Predám napríklad drahý pás a niekoľko náramkov. Okrem toho môže byť táto možnosť vykonaná nezávisle na tom, že na ne vynaložia malé finančné prostriedky.

Ako vyzerať drahý a dobre-upravený po 40, bez toho, aby strávil veľa peňazí

Najväčším problémom sú vekové prejavy, ktoré sa v priebehu rokov stále viac a viac prejavujú. Aby sa zachovala blednúca krása, dnes sa navrhlo mnoho možností: výrobky pre zrelú pleť, postupy v kozmetických salónoch, plastické operácie atď. Väčšina z nich je však drahá.

Je možné na tom ušetriť? Samozrejme môžete. Dosť na to, aby som začal postup doma. Na túto tému existuje toľko variácií, že je jednoducho nemožné ich opísať dvoma slovami. Ale niektoré tipy a obľúbené recepty nájdete na stránkach našej stránky. Nevyžadujú veľké finančné investície, ale sú veľmi efektívne (môžete si ich prezerať alebo sťahovať zadarmo na svojom počítači).

Hlavná vec na zapamätanie je: čím staršia žena je, tým viac času sa musí venovať starostlivosti o jej vzhľad. Hlavná vec, ktorá robí obrázok drahším, je celkový vzhľad: starostlivosť, štýl a elegancia, Toto sú hlavné tri veľryby, na ktorých sa krása drží po 40 rokoch. Ale čo je najdôležitejšie, musíte sa naučiť ukázať svoju individualitu, a potom aj vaši najbližší priatelia budú závidieť vášmu vzhľadu.

Loading...