Modlitba matky za Syna v ťažkej hodine

Láska a starostlivosť o matku nepozná hranice. Vzrušenie pre vaše vlastné dieťa a ešte menej zbavuje spánok, chuť k jedlu a odpočinku, najmä v ťažkých časoch. Každá matka chce pomôcť svojmu synovi a niekedy nevie, ako to urobiť. Niektoré matky však vedia, že v ťažkých situáciách sa môžete uchýliť k pomoci Všemohúceho. Aké modlitby by sa mali čítať pre ich synov a ako to robiť - v tomto článku.

Ako vzniesť petíciu pre synov?

Predtým, ako sa pustíte do modlitby za syna, mali by ste sa rozhodnúť, aké ciele sa sledujú a aký výsledok chcete dosiahnuť. Preto zvážime možnosti pre aplikácie, ktoré sa dajú prečítať matkám:

 • pre zdravie;
 • zbaviť sa zlých návykov;
 • ochranná modlitba;
 • pre manželstvo;
 • o hľadaní zamestnania;
 • pre šťastie.

Každá modlitba musí tiež spĺňať niekoľko špecifických pravidiel, ktoré prispievajú k jej posilneniu. Hlavná vec, ktorú treba považovať za matku:

 1. Význam a zameranie modlitby. Bez riadne formulovaného posolstva a jeho jasného vedomia nie je možné sprostredkovať žiadanej myšlienke a žiadosti nebesiam.
 2. Emocionálna zložka. Je potrebné investovať správne emócie do svojej modlitby a zároveň zostať pokojní a pokojní. Nepotrebné negatívne prejavy pocitov, ako sú slzy, vzlyky, záchvaty hnevu, môžu zasahovať do čítania modlitby.
 3. Faith. Samozrejme, bez úprimnej viery zostáva modlitba obyčajným textom. Len verením v sily Najvyššieho a Svätých bez pochybností a váhania sa môžeme obrátiť na nich o pomoc.

Okrem týchto povinných pokynov existuje niekoľko odporúčaní, ktoré umožňujú posilniť posolstvo tak, aby bolo vypočuté. Po prvé, modlitby by sa mali čítať v chráme alebo doma v úplnej samote. Nič a nikto by nemal prerušiť chválu. Po druhé, možno budete potrebovať určité položky ako doplnkové vybavenie: sviečky, ikony, svätú vodu. Po tretie, každá modlitba by sa mala vyslovovať v stave pokoja, v rovnomernom a jasnom hlasu, ale nie v usporiadanom tóne, ale s pokorou a vierou v nášho Pána.

V niektorých prípadoch môže vyžadovať dodatočné vystavenie vo forme určitých činností, napríklad premytím svätou vodou. Tiež, niekedy by ste mali čítať pomocné modlitby, často "Náš Otec" a "Panna Mária Panna, radujte sa." Tieto okolnosti závisia od hlavnej zvolenej modlitby, preto budeme uvažovať o najúčinnejších modlitbách matky za syna.

Ochranná materská modlitba

Najsilnejšia modlitba, ktorú čítala matka pre svojho syna, je defenzívna. Ochranné modlitby sú najčastejšie ponúkané Anjelovi Guardianovi, a to tak jeho, ako aj osobe, o ktorú sa žiada. Môžete požiadať anjela o pomoc vlastnými slovami - akákoľvek prosba matky je mocná a bude počuť, ak bude povedané úprimne a z čistého srdca. Modlia sa tiež za ochranu dieťaťa, Najsvätejšej Matky Božej, ako matky nebeskej a samotného Pána.

Guardian by sa mal začať modliť nasledujúcou frázou: „Vyzývam anjela Božieho, môjho strážcu, ochrancu osudu a mojej duše, so žiadosťou a nízkym lukom. Modlím sa za ochranu!

Ďalej by ste mali vyjadriť svoju požiadavku. Modlitba by mala znieť jednoducho, zrozumiteľne a stručne, ale s maximálnym dostupným zmyslom. Môžete napríklad pokračovať v texte s nasledujúcou petíciou: „Nie pre seba, pre syna (meno) sa pýtam. Zachráň ho pred trápeniami a ťažkosťami, skryje sa pred nešťastiami a útokmi druhých, zo slov zla, od zločinov diablov, od neduhov a neduhov. Mocné krídla z kameňov smrteľnej pokrývky, ako ja chránim svojimi materskými rukami. Volám s otvorenou dušou a čistými myšlienkami, s neobmedzenou láskou k môjmu synovi a deťom tohto sveta. Amen! "

Po hlavnej modlitbe by sa mal vzťahovať aj na strážcu Syna alebo jeho Svätého patróna. V druhom prípade sa bude vyžadovať ikona svätca a v prvom prípade je potrebné odľahčiť kadidlo, výhodne kadidlo. Odporúča sa to robiť v miestnosti syna: ten súčasný alebo ten, kde predtým žil a spal. Choďte na kolená a prečítajte si nasledujúci text:

„Anjel strážny, strážca Boha, strážca ľudu a otrok Boží (meno syna), apelujem na vás! Zachráňte a zachráňte môjho syna, ochráňte ho a zachráňte ho pred zlomyseľnosťou a zlými duchmi, vezmite chorobu, vystrašte zlých duchov. Nech vám Pán pomôže, povedie vás prstom a dá vám moc. Amen. "

Odvolanie sa k svätému - patrónovi menom alebo dátumom narodenia - by malo začínať slovami „Náš Otec“, potom prejsť k hlavnej modlitbe:

"(Meno svätého) Svätý! Prosím vás o pomoc, požehnanie a odpustenie! Bráňte otroka Božieho (meno syna) zo všetkých druhov nešťastia a vedie vás na správnej ceste! Šetrite pred bolesťou a nešťastím, poskytnite len pokoj a radosť, aby ste nepoznali smutné a neúspešné dni. Ako ste urobili dobre na svete, prineste ho do života môjho syna. V mene Otca a Syna i Ducha Svätého! Amen! "

Po každej zmienke o troch modlitbách Pána (Otca, Syna, Ducha Svätého) je nevyhnutné pokloniť sa a krížiť. Modlitby za ochranu by sa mali čítať denne ráno a večer za mesiac, po ktorom si ich môžete prečítať raz týždenne, najlepšie v nedeľu. Pre väčší efekt môžete ísť do kostola a požiadať duchovného, ​​aby sa modlil za dieťa.

Pánovi

Modlitba za syna, ktorý sa obrátil k Pánovi, pomáha nielen chrániť dieťa, ale prispieva aj k jeho šťastiu, prináša úspech, umožňuje vám vybrať si správnu cestu v živote, posunúť sa po rebríčku kariéry, nájsť novú prácu, priateľov a dokonca lásku. Táto modlitba je univerzálna a číta sa kedykoľvek počas dňa v kostole alebo doma.

Modlitba Panny Márie

Odvolanie k Panne Márii je najsilnejšou modlitbou matky pre jej syna. Odporúča sa kontaktovať Matku Božiu na modlitbách alebo doma v blízkosti ikony. Mali by ste zapáliť tri sviečky kostola, zapadnúť do lemu tváre Panny a zaujať modlitebnú pozíciu a potom si prečítať „Panna Mária, radovať sa ...“ a až potom môžete prejsť k hlavnej modlitbe:

"Najsvätejšia Matka Božia, Nebeská Matka, je ochrankyňa a zachráni."milenku každého a každého, modlím sa za vašu pomoc a láskavosť! Ó, pani, zachráň moje dieťa (meno syna) pred katastrofami a chorobami! Zakryte svoj lem a poskytnite spásu! Tak, že matka poctená a poctená, miloval a rešpektovať, všetko, čo argumentoval a veľa šťastia nasledoval na pätách. Aby bol jeho život šťastný a dlhý, bez nepriaznivých účinkov a ťažkostí. Zverujem svojho syna do vašej väzby a ochrany matiek, amen!

Potom, čo budete musieť prejsť trikrát a luk trikrát na ikonu vďačnosti a viery.

Ak je syn v armáde

Modlitba matky za syna v armáde sa môže odvolávať na Najvyššieho, Svätého a Neba všeobecne. Modlitba sa číta v týchto prípadoch:

 • aby sa syn vrátil z vojska živý a dobre;
 • uľahčiť službu;
 • ako talisman;
 • pomáhať niesť všetky bremená.

Opakovaná chvála je potrebná ráno a večer denne počas celej životnosti. Prvýkrát sa odporúča čítať modlitbu na ceste k synovi, tesne pred odchodom z otcovského domu. Môžete vysloviť posvätné slová nahlas alebo vo svojej mysli, čo je najdôležitejšie, celým svojím srdcom, chcete ich výkon:

„Pane Ježišu Kriste, Syn Boží, modlitby za Najsvätejšiu Matku Božiu, počuj ma! Žiadam o ochranu otroka Božieho (meno syna), pre talizman a požehnanie. Uložiť a zachrániť ho v ťažkých časoch, zachrániť ostatných pred machináciami druhých. Daj svoju ochranu a padni milosťou, lebo tvoje kráľovstvo je večné a mocné. Amen. "

Na zlepšenie modlitby by ste mali konečne prejsť syna alebo ho posypať svätou vodou.

Modlitby za syna o zdravie a opilosť

Pre matku je najťažšie vidieť, ako dieťa trpí, najmä kvôli zhubným návykom. Preto sa môžete uchýliť k modlitbe za svojho syna a ochranu pred ním. Takáto modlitba pomáha zbaviť sa alkoholu a iných závislostí, obnoviť zdravie a posilniť ducha.

Odvolanie na liečenie a zdravie pred ikonami vo svetle zapálených sviečok, v procese často používajú svätú vodu. Najobľúbenejšia a univerzálna modlitba zo všetkých závislostí sa považuje za „Otca nášho“, ktorý musí byť čítaný trikrát za sebou do svätej vody. Potom sa odporúča naliať namolennuyu vodu na syna, aby sa pomohlo uzdraviť rýchlejšie a dosiahnuť zdravie.

Pre väčšiu spoľahlivosť by ste mali hľadať pomoc od Ježiša Krista. Úplné znenie modlitby k Synovi Božiemu si môžete stiahnuť tu.

Pozrite si video: Kedy zamrzne chladiaca zmes motora? Porovnanie - (Smieť 2019).