Strih "rozšírená kareta bez rany" (foto)

Klasický účes podlhovastý bob bez ofiny nie je ničím, čo je u dievčat veľmi obľúbené. Tento účes nevyžaduje obzvlášť náročný štýl, takže každý zástupca slabšieho pohlavia sa s tým vyrovná.

Všetci sme zvyknutí na to, že kareta je krátky účes, a ak nechcete drasticky meniť obraz a krátko si strihať vlasy, ale stále chcete vyzerať svieži a dobre upravený, potom ostrihanie je predĺžený strih bez tresku.

Dlhá kareta bez rán (foto)

Tento účes možno nosiť ako s ranou a bez neho, ale obzvlášť obľúbenou voľbou pre mnoho hviezd show business je obraz osudovej ženy vamp, takže podlhovasté námestie bez rany priťahuje pozornosť ľudí ako Jennifer Aniston, Rihanna, Katty Perry a samozrejme, trendy v roku 2018 Victoria Beckham.

Táto možnosť je ideálna pre dámy so širokými lícnymi kosťami, ktoré chcú, aby bola tvár vizuálne menšia. Ak máte dlhé vlasy, ale tipy sa oddelia, a vy musíte urýchlene znížiť, potom môžete bezpečne povedať váš kaderník, že chcete predĺžené bob. To je skvelá voľba, ktorá opustí všetky dievčatá a ženy šťastné.

Dlhá kareta bez rán na krátke vlasy

Ak ste mali krátke vlasy, ktoré nakoniec rástli pod bradou alebo dokonca pod ramenami, potom sa môžete pokúsiť urobiť módny bob účes s predĺžením. Vlasy sú odrezané zozadu a tvár je orámovaná prednými, dlhšími prameňmi.

Odrody predĺženého bobu pre krátke vlasy:
1) Priame štvorkolky: Vlasy sú kratšie na chrbte a predná časť je orezaná úlomkami rovnakej dĺžky, ktoré sú strihané pod uhlom. Vyznačuje sa čistými a rovnými čiarami, ako aj rovným delením. Klasická verzia tohto účesu je vhodná pre ženy, ktoré svojou povahou nemajú kučeravé, ale rovné vlasy. Bude to veľmi módne pozrieť sa, či urobíte podlhovastý štvorec na nohe, ktorý dodá vizuálny objem majiteľom tenkých vlasov. Táto možnosť je veľmi populárna v roku 2018 a vyžaduje oveľa menej údržby.

2) Asymetrické auto- líšia sa šikmým delením a pramene tváre majú spravidla rôzne dĺžky. Na jednej strane sa dostanú k brade a na druhej strane sa dajú skrátiť na ušný lalôčik. Móda pre tento účes predstavil slávny fashionist Beckham. Tento typ vlasov nevyžaduje špeciálny styling, takže je približne na prvom mieste medzi predstaviteľmi slabšieho pohlavia.

3) Roztrhané námestie, Vykonávanie tohto účesu, by mal kaderník absolvovať vlasy so špeciálnymi nožnicami. Vyzerá to veľmi odvážne a módne. Strih vyzerá krásne a prirodzene neopatrne. Je ľahké položiť podlhovastý odstupňovaný automobil bez tresku: stačí len trochu prehrabať vlasy a postriekať ho lakom! Ideálne pre majiteľov štvorcovej tváre.

Možnosti pre stredné vlasy

Kare sa pretiahne bez ofiny - veľmi módny účes, ktorý perfektne sedí na stredných vlasoch, príkladom sú početné fotografie hviezd, ktoré nosí tento účes. Tu je niekoľko typov predĺžených štvorstranných rán pre stredné dĺžky:

1)Dvojlôžkové izby, Ak chcete vykonať tento účes, majster kusy vlasov vo vrstvách: na zadnej strane hlavy, spodná vrstva je skrátená, a dĺžka hornej bude závisieť na tom, ako klient priania. Zvlášť to bude vyzerať dobre na tenkej hlave vlasov - viacvrstvový účes poskytne značné množstvo.

2) Predĺžená kareta bez ofiny, vyrobená v technike "kaskáda"alebo" promócie ": tento účes je ideálny pre oválnu a okrúhlu tvár.

Majster odreže pramene rôznych dĺžok a dodáva vlasom pompézne. Ak máte rovnú alebo dlhú tvár, potom tento veľký účes bude vyhovovať veľkým kaderám: bude to vyzerať veľmi štýlovo. Tento účes možno vystopovať na fotografiu Jennifer Aniston.

3) Dlhá kareta bez ofiny s maľbou v technike "hombreVďaka klasickej ombre si môžete znovu vytvoriť efekt odfarbených vlasov a ľahkej nedbanlivosti, ktorý je obzvlášť módny v roku 2018. Je vhodný ako pre brunetky s bodavými čiernymi vlasmi, tak aj pre blondky. Vlasy, pod ramenami Pre blondínky, aby efekt spálených vlasov oveľa jednoduchšie, aby to pomocou farbiva na stmavnutie vlasových korienkov.Pre dievčatá, ktoré majú tmavé vlasy, bude efekt vyzerať jasnejšie, a konce môžu byť farebné nielen vo svetle t , ale aj v oranžovej a červenej farbe, toto krásne sfarbenie nájdete aj na fotografii mnohých hviezd.

Dlhá kareta bez rán na dlhé vlasy

Ideálny stredný priestor pre ženy, ktoré nechcú s dlhými vlasmi, a zároveň chcú mať krátky účes. Takýto štvorec s predĺžením je ideálny pre sebaisté dámy, ktoré neradi trávia veľa času na svojich vlasoch. Skvelé pre všetky typy tvárí, či už okrúhle alebo oválne. Predné vlasy môžu byť oveľa nižšie ako ramená, a tento účes môže byť vykonaný v inej technike - asymetrické štvorky s predĺžením alebo klasické rovné.

Štyri predĺženia - nápady na okrúhlu tvár

Podlhovasté námestie bez ofiny je ideálne pre krásnych majiteľov okrúhlych tvárí, ktorí chcú zmäkčiť svoje vlastnosti a urobiť ich predĺženými. Na fotografii si môžete vybrať účes, ktorý vám vyhovuje. Tu sú niektoré pravidlá pre dlhé bob bez rany, ktoré budú vyzerať dobre na dievčatá s okrúhlym typom tváre: t

1) Žiadne priame priečky, iba šikmé. V opačnom prípade môže vaša tvár vyzerať ešte okrúhle. Vynikajúcou možnosťou by bolo asymetrické ostrihanie a delenie "cikcaka"

2) Nemôžete otáčať predné pramene vlasov vo vnútri, čím sa vytvorí guľovitý tvar hlavy. Je lepšie, aby pán vykonával vlasy v kaskáde.

3) Ak stále chcete, aby predĺžené auto bolo s ranou, v žiadnom prípade by nemalo byť krátke alebo rovné. Ale stále je lepšie dať prednosť účesu bez rany.

4) Bohužiaľ, budete musieť vzdať hravé kadere, ak sa bojíte, aby sa vaša tvár ešte väčší.

Ako položiť módne bob námestie bez tresku - foto a video tutoriály

Každý majiteľ predĺženého bob-square musí vedieť, ako dať módny účes vyzerať nádherne, ako model z obrázku. Tu je niekoľko možností na úpravu tohto účesu pre inú príležitosť a náladu:

1) Striktný a klasický štýl, Dokonale sa hodí pre sebadôverné ženy a osudové ženy, ktoré milujú strohý štýl. Jednoduché vykonávanie:

postačuje urobiť bočné delenie, narovnať pramene železom a sprej s lakom.

2) klasický Podlhovastý bob-caret môže byť mierne nedbanlivo zostavený do nízkej buchty. Taký jednoduchý a ľahký účes vyzerá veľmi sexy a štýlovo.

3) Účinok mokrých vlasov Perfektné auto, najmä ak máte vlnité vlasy. Ak chcete vykonať, musíte použiť styling produkt na umyté mokré vlasy a vysušte ho prirodzeným spôsobom.

4) Môžete skúsiť striedavé kučery a rovné pramenea.

5) Výborný na predĺžené štvorkolky bez tresku, najmä ak máte ombre, bude vyzerať veľké objemové zvlnenies, ktoré možno vykonať pomocou veľkých kulinárov, curlingu alebo žehlenia. Mali by ste tiež zdvihnúť vlasy na korene s fleece, upevňovací lak.

6) Napriek mnohým novinkám, ktoré nám majstri predvádzajú, vykonávajúc dámske účesy, bude vždy móda prirodzenes. Ak chcete dodať vlasom objem a miernu nedbanlivosť - osušte si hlavu, nakláňajte sa nad sušičom vlasov, prstami prikrývajte prameňmi. Po trochu posypeme lakom, a vy ste neodolateľný!

Foto lekcie

Video lekcia