Ako šiť ceruzkou sukňu rukami

Kráľovná všetkých sukní je ceruzková sukňa. Ak chcete vyzerať veľkolepé a priťahovať pozornosť, mali by ste určite nosiť krásnu blúzku, krátky top a ceruzkou sukňu. Môžete ho za pár hodín šiť. Aká látka je najlepšie šiť takú sukňu? Tužka sukňa môže byť šitá z prakticky akéhokoľvek materiálu: úplet, čipky, stretch, gabardine, velúr, satén, faux koža, zamat, dres, a dokonca aj video tutorial zo starých džínsy alebo nohavice.

Sú midi a mini, s vysokým pásom a zúžené na dno, so zipsom, zámkom a všetkými druhmi strihov. Nebudeme vymýšľať nič nové, ale zvážime možnosť prispôsobenia sukne, ktorá perfektne sedí na vašej postave.

Ako šiť ceruzkou sukňu vlastnými rukami - krok za krokom návod pre začiatočníkov

Tento článok podrobne popíše podrobné pokyny pre začiatočníkov. Ako začiatočník v šijacích podnikoch, je to pôvodne stojí za to snažiť sa šiť sukňu pre bábiku Monster High (odporúčame šitie ceruzkou sukňu s vysokým pasom), ktorý prakticky každé dievča má.

Hlavnou úlohou je vybrať štýl sukne (pol-slnko, hrazda, šesť čepelí, štyri čepele) a materiál. V lete, mali by ste si vybrať pletené alebo čipky tkaniny, kože a natiahnuť - na jeseň. Výpočet tkaniny by mal byť založený na požadovanej dĺžke. Ak máte v pláne šiť sukňu na podlahu, s vôňou, vreckami alebo pre tehotné ženy, potom musíte zbierať vhodné množstvo látky.

Požadované materiály

Čo potrebujete na šitie a šitie akejkoľvek sukne (asymetrickej alebo úzkej)? Budete potrebovať nasledujúce materiály:
• Látka (je lepšie zvoliť si jednu farbu - červenú, bielu alebo módnu v tejto sezóne).
• Zodpovedajúca farba závitu, zámok, ihlové kolíky.
• Vzorový papier
• Nožnice

vzor

Na kanáli YouTube je vynikajúca majstrovská trieda, v ktorej sa zobrazuje krok za krokom, ako znížiť materiál na vytvorenie požadovanej sukne. Po preštudovaní fotografií a fotografií na internete, po rozhodnutí o modeli (môže byť na gumičke a jarmoku, so štrbinou, pásom a podšívkou, ako aj bez šípok as nimi) nie je ťažké vyrezať sukňu a jej detaily.

Popis práce

Látka je zložená lícom nadol. Merania sa vykonávajú (obvod pásu a bokov). Štvrtina obvodového meradla boku je uložená z línie ohybu. Z vrcholu - požadovaná dĺžka sukne. Z pásu sa meria 20 cm a nakreslí sa iná čiara. Obráti výšku bokov.

Vyrábame drážky široké 3 cm a hĺbku 8 cm. Výsledné body sú spojené trojuholníkom. Potom okolo ľavej strany. Princíp je preto druhou časťou. Nezabudnite na bočné švy a brucha. Tu musia byť viac: so šírkou asi 5 cm a hĺbkou 8-10 cm. Po všetkých úhľadne rezané a preniesť na tkaninu, takže prídavky na švy.

Upozornenie: strih nie je potrebný! Zametáme švy a vytvárame. Obliekame sa s morskou stranou, švy von a pomocou kolíkov zbierame a preškrtávame prebytočný materiál. Fit bude nepoškvrnený. Šiť zadný šev, ponechať priestor asi 20 cm pre zips. Všetky kvóty sú spracované overlockom. Zámok je pripevnený a my začneme rezať pás. Rezané prúžok tkaniny 6 cm široký a 70 cm dlhý. Skladáme ho na polovicu a pripevníme k sukni. Hej.

Ako šiť ceruzkou sukne rukami rýchlo a bez vzoru

Chcete sa neobťažovať so vzorom a získať kvalitnú a dobre padnúcu vec? Potom Vamp Rosto je potrebné zadarmo stiahnuť video "sme šiť s Olga Nikishicheva" a postupujte podľa podrobných odporúčaní šiť sukňu svojich snov vlastnými rukami. Vždy sa môžete obrátiť na štúdio a na zákazku budete šiť sukňu. Z nejakého dôvodu sa predpokladá, že je ťažké šiť sukňu z koženky s jediným švom.

Avšak už bol opísaný jednoduchý spôsob, ako rezať a šiť, či už ide o šaty alebo oblek, nohavice alebo sukňu, doma. To môže byť dlhé a vyššie ako koleno, rovný a high-set, so zipsom na zadnej strane po celej dĺžke, strih v prednej nohe a spodnička. Pre obézne ženy existuje aj program šitia. Vyberte si.
Tužka sukňa pomôže, keď sa zdá, že nie je nič na sebe. To je skvelá voľba pre leto, ktoré dobre zdôrazňuje tvar a vyzerá skvele.

Pozrite si video: Kurz kreslenia farebnými ceruzkami - 34 (Január 2020).