Parná maska ​​pred čistením

Dnes ponúkame možnosť venovať pozornosť takémuto postupu ako parnej tvárovej maske. Z navrhovanej publikácie sa môžete dozvedieť, ako to možno urobiť doma, efektívne recepty, ktoré pomôžu dosiahnuť požadované výsledky, ako aj oboznámiť sa s recenziami tých žien, ktoré si ich už sami vyskúšali.

Obličejová maska ​​parná alebo čistá pokožka bez problémov

Parné masky sú potrebné nielen pre prejavy súvisiace s vekom, ale aj pre nadmerne mastnú pleť. To je druhý dôvod, ktorý je najčastejším ukazovateľom na vykonávanie takýchto postupov, vrátane. a doma. Prvá vec, ktorú užívateľ potrebuje vedieť, sú variácie týchto postupov:

  • plátno - takáto maska ​​má textilný základ (možno použiť len prírodné materiály, najčastejšie je to gáza) so špeciálnymi strihmi na oči a ústa, tkanina sa ponorí do pripraveného roztoku / odvar, t. hrá úlohu komprimu;
  • paraJa, tak ako v prvom prípade, názov hovorí sám za seba, proces sa zmenšuje na skutočnosť, že užívateľ drží hlavu nad parou z pripraveného horúceho roztoku na chvíľu, analogicky k spôsobu babiččiny liečby studenej infekcie, hrubý uterák pokrýva zadnú časť hlavy;
  • horúco - v tomto uskutočnení je účinok horúcej masky spôsobený špeciálnym zložením, ktoré je schopné ohrievať dermis v čo najväčšej miere, najčastejšie sú to variácie s horčicovým práškom, červenou paprikou (niekedy sa používa pepřový olej), soľou alebo sódou atď.

Označenia použitia takýchto postupov akýmkoľvek spôsobom môžu byť:

• vekové prejavy;
• čistenie kože a pórov;
• prevencia omrzlín;
• zlepšenie farby pleti.

Kontraindikácie: couperosis, hypertenzia, citlivá pokožka, alergická na jednu zo zložiek.

Parná maska ​​pred čistením receptov

Na zdobenie masiek pred čistením alebo na iné účely sa vo väčšej miere používajú bylinné nálevky / odvar a rôzne oleje. Ponúkame niekoľko účinných receptov:

  1. Prvým spôsobom je pridanie harmančeka, mäty, eukalyptu, levandule a zeleného čaju do vriacej vody. Odstráňte z ohňa a používajte podľa návodu (vylejte z pokožky);
  2. druhý spôsob je zmiešať: 2 žĺtky s medom (1 lyžička), zahriať sa na parnom kúpeli a aplikovať na tvár, zakryť si tvár lepiacou fóliou (postarať sa o štrbiny na oči a ústa), na vrch hodiť uterák;
  3. tretí spôsob je parná ovsená kaša na mlieko alebo vodu, pridajte sódu a aplikujte na tvár.

Zdôrazňujeme, že tento postup možno použiť na prípravu pokožky na čistiacu masku (čistenie pokožky, čistenie pórov atď.), Mechanické čistenie doma alebo v kabíne (drhnutie alebo hlboký peeling), je lepšie odložiť na inú dobu, inak môže spôsobiť nežiaduce následky.

Ako dlho trvá udržanie parnej masky na varenie?

Akákoľvek kompozícia, ktorá by mala byť aplikovaná na tvár pred čistením doma na varenie, sa začne aplikovať z čela a až potom, čo sa používa, sa ďalej distribuuje po celej koži (tvár, brada, krk). Parnú masku uchovávajte maximálne 20 minút. Ak sa použije postup pary, doba expozície sa skráti o 5-10 minút.

Venujeme pozornosť - je potrebné správne vykonávať parné procedúry: pred aplikáciou prípravkov by ste mali byť bez kozmetických prípravkov, skontrolovať reakciu dermis na kompozíciu (skontrolované na zápästí), v tomto prípade postup parenia pomôže pred čistením pokožky a pórov, pomôže pri riešení vekových problémov ,

Parná maska ​​recenzia

Analýzou hodnotení žien na preukázaných zdrojoch o účinnosti takýchto postupov doma môžeme vyvodiť tieto závery: parná maska ​​vo väčšine variantov je vynikajúcou alternatívou k procedúram v salóne.

Po jej aplikácii si mnohé ženy všimnú príjemné zmeny: pleť je vyrovnaná, objaví sa prirodzená červeň, odstránia sa malé vrásky, atď. Niektoré ženy však takéto postupy nepáčili, pretože účinok nie je vždy okamžite zrejmý, okrem toho niektoré recepty jednoducho nevyhovujú používateľom ( vyvolať alergické reakcie), čo je zaznamenané ich negatívnymi hodnoteniami.

Obličkový kúpeľ 50 C parná maska

Dnes si môžete kúpiť veľa kozmetiky na starostlivosť o pokožku tváre, vč. profesionál. Užívateľské recenzie označujú také značky ako Garnier, Evelyn, Floresan, Organic Shop atď. Medzi výrobcami kozmetiky (kúpele 50 stupňov).

Zloženie niektorých fondov môže zahŕňať čiernu hlinu, niekedy so zinkom, nutne aromatické oleje, atď. Výrobcovia zaručujú starostlivosť o pleť a čistenie, takéto zloženie sa ľahko používa a spotrebitelia si môžu vybrať vhodný cenový segment konečného výrobku.

Reakcie žien sa zastavili niekde uprostred - žiadne konkrétne negatívne sa neodhalili, ale nebol tu ani šialene inšpirujúci účinok. Mnoho žien zanecháva komentáre, že je oveľa jednoduchšie a lacnejšie pripraviť prípravky na čistenie pokožky a pórov doma a nie na utratenie rodinného rozpočtu.

Loading...