Ako si vybrať farbu rúže na tvár

Každá žena maľuje pery. Výber správnej farby, môže priaznivo zdôrazniť jeho individualitu.

Stylists verí, že žena s maľovanými perami priťahuje pozornosť mužov a robí obraz jasnejší a sexy. A ak sú pery "nie je váš" tón, potom sa môžete len zhoršiť svoj vzhľad: pridať si pár rokov, aby vaša pleť nudné, zvýraznenie možných nedostatkov.

Ako vidíte, je veľmi dôležité, aby ste pri výbere neurobili chybu. Ako si vybrať farbu rúže čeliť test alebo tipy stylistov možno nájsť zadarmo na internete. Existuje mnoho videí, kde odborníci poskytujú dobré rady. Môžete tiež vidieť, ktorá rúž si vybrať, pomocou bezplatného photoshopu. Program poskytuje príležitosť s pomocou fotografií a pár kliknutí vyskúšať na sebe rôzne odtiene rúže.

Ako si vybrať farbu rúže

Pri výbere rúže, musíte byť schopní zhodnotiť jeho odtieň vizuálne. Zároveň je takmer nemožné presne určiť jeho tón samotným balíkom. Preto, stylisti odporúčajú použitie rúže na vnútornej strane ruky. Toto je najbežnejší spôsob určenia odtieňa. Ale on nedáva sto percent záruku, že rúž bude vyhovovať vám dokonale.

Použite rúž na vaše pery - to je skutočný test online zistiť, či chcete odtieň, alebo nie, bez maľby pier. Ale ak tam je tester a nemáte opovrhnutie, je lepšie, aby sa a naozaj hodnotiť výsledok.

Ak však výrobok nebol dokonale zladený, neponáhľajte sa ho zbaviť. Táto rúž môže byť zmiešaný, aby sa získala požadovaná farba. Niekedy vám dáva možnosť nájsť perfektný tón.

Pri výbere rúže v obchodoch, nezabudnite zvážiť osvetlenie v miestnosti, pretože má zelené lampy, ktoré neutralizujú červené nedokonalosti na tvári. Zvlášť starostlivo vybrať matné a veľmi svetlé rúže. Zvážte detail, ktorý tieto odtiene majú vyblednutý vzhľad v miestnosti s normálnym osvetlením.

Mini synops pre všetky príležitosti.

Čo vyhovuje blondína

Farba rúže pre dievčatá s blond vlasmi závisí od farby vlasov a očí.

Odborníci identifikujú tri typy blondín:
1. Zrezaná blondína.
2. Blondínky s medovo sfarbenými vlasmi.
3. Ženy s farbou popola.

Blond blondína vhodné pastelové farby a klasická červená. Vyzerajte dobre prirodzene. Je však potrebné zvoliť správnu rúž (mal by byť o niečo svetlejší ako vaša vlastná farba pery). Tie isté odtiene budú vyhovovať hnedej vlasy so sivými očami. V popoludňajších hodinách je lepšie použiť ružové odtiene a večer - koraly (ale v žiadnom prípade).

Ženy s medenými vlasmi sú ideálnymi pastelovými odtieňmi.

Ak ste majiteľom popolavých vlasov, musíte sa rozhodnúť pre broskyňové a ružové odtiene.

Pravý tieň brunetka

Odborníci identifikujú niekoľko typov brunetiek:
1. Ženy s čierno-čiernymi vlasmi.
2. S gaštanovou farbou.
3. Ženy s jemným gaštanovým tieňom.

Ženy, ktoré majú prirodzený odtieň uhlia, majú zvyčajne výrazné hnedé alebo zelené oči. Takmer všetky ženy s čiernymi vlasmi a plnými perami sú dokonalým jasným (najmä matným) rúžom.

Pre dievčatá s hnedými alebo tmavými blond vlasmi sú najvhodnejšie lila-karmínové a teplé ružové pery.

Hnedé vlasy si môžu vybrať korálové a ružové výrobky. Večerný make-up sa môže skladať z tmavo ružového výrobku.

Ako už bolo uvedené, je veľmi dôležité venovať pozornosť nielen vlasom, ale aj očiam. Napríklad, oranžová, koralová, čerešňová a tmavo ružová paleta vyhovuje dievčatám s orieškovými očami. Pre dievčatá s modrými očami a svetlou pokožkou, bude jemná teplá paleta robiť.

Vyberte si červenú rúž podľa typu farby

Je bezpečné povedať, červená rúž je hit sezóny za všetkých okolností. Stereotyp, že červená patrí len fatálnej pani, je menej a menej relevantný. Dnes, dokonca aj na oficiálnych podujatiach, vyzerá harmonicky a nie vzdorne. Niektoré dievčatá si každý deň vymaľujú pery vo svetlej farbe, čo sa považuje za normu.

Ale nie všetky dievčatá ju vedia správne vybrať, aby na jej perách vyzerala harmonicky a primerane.

Existuje definícia ako „klasická červená“. Tento názov sa objavil po tom, čo majstri vytvorili unikátnu farbu červenej, ktorá je absolútne vhodná pre každú dámu (má trochu modrú farbu, takže so silným perím sa stáva ružovou).

Vyzerá to takto.

Jedným z najbežnejších spôsobov, ako určiť typ farby, je „pozrieť sa na zápästie“. Jej podstata spočíva v tom, že je potrebné pozrieť sa na farbu žíl. Ak sú modré, potom váš typ letnej a zimnej farby. Ak je oliva - "jar-jeseň".

Všimli sme si, že červený výrobok na perách ryšavých dám bude vyzerať veľmi pôsobivo.

Stylisti odporúčajú, aby majitelia ľahkej kože zastavili výber na mrkvu a tehlovej červenej.

Majitelia neutrálneho odtieňa pleti môžu používať klasickú červenú farbu.

Ženy, ktoré majú olivovú pokožku, môžu použiť veľmi jasnú červenú farbu a ak hovoria o tónoch: karmínové a krvavejšie.

Majitelia tmavej pleti ideálnej hnedej a tmavej čerešne.

Pamätajte si, že pre zimu je najvhodnejší výživný. Koniec koncov, je v zime, že telo trpí nedostatkom vitamínu. Pery nie sú výnimkou. Nie je to zlé v tomto ročnom období používať hygienické.

Teraz veľmi široký výber výrobcov tohto výrobku (Avon, Oriflame, atď.). Všetky sa líšia kvalitou, zložením a cenou. Preto pred nákupom si prečítajte recenzie a špecifikácie konkrétnej kozmetiky.