Pozrime sa na zlých susedov

Nekonečné hlučné opravy ... Neustále vytí a mňoukanie z troch tuctov mačiek žijúcich v byte vedľa ... Nepríjemný zápach zo skladu s troskami rastie denne pri dverách naproti ... Ako sa vyrovnať so sebou, ak najbližší susedia zmenia váš život na mučenie a obrátia sa na neexistuje žiadny platný dôvod? Učme sa požiadať o pomoc magické sily pomocou sprisahania zo susedov.

Ako čítať sprisahanie zo zlých susedov, aby sa odsťahovali?

Hluk, boje, neustále škandály, dosahujúce k útoku. Hrubosť alebo napäté ticho v reakcii na jednoduchý pozdrav. Nikto sa nechce cítiť vo svojom vlastnom dome ako v obrannej pevnosti, ale často sa stáva, že ísť von z bytu sa stáva skutočnou výzvou. A záležitosťou je, že nepriateľstvo susedov, Rozdiely v mentalite alebo jednoducho nekompatibilita postáv môžu priniesť triviálne nepriateľstvo voči skutočnému nepriateľstvu. V tomto prípade je prirodzenou túžbou zbaviť sa zdroja podráždenia navždy.

Je najlepšie, ak susedia zmenia svoje bydlisko alebo aspoň upokojia svoju násilnú povahu. Požadovaný výsledok môžete dosiahnuť pomocou sprisahania, Existuje niekoľko z nich a každé kúzlo má špecifickú úlohu. Uvádzame najúčinnejšie:

 • Sprisahanie na zmierenie;
 • Rituál s perím a sviečkou;
 • Pozemok na elixír;
 • Sprisahanie na pomoc sušienkam.

Pamätajte si, keď čítate dej: ochrana pred zlými susedmi nie je len mágia, ale aj vaša vlastná túžba zmeniť situáciu k lepšiemu.

Zmierovací graf

Ak situácia ešte nedosiahla bod varu a komunikácia so susedmi sa uskutočňuje civilizovaným spôsobom, kúzlo zmierenia bude tou najlepšou voľbou. Jeho text je dosť jednoduchý, mal by sa hovoriť trikrát denne: za svitania, v poludnie a večer, keď zapadá slnko. Kúzlo bude pracovať rýchlejšie, ak si ho prečítate vo fáze klesajúceho mesačného cyklu. Znie to ako sprisahanie:

"Hluk a hluk, prehltni temného kráľa močaristu, hada subkultivovaného na vodu. Sú tam rozlohy a máme odpočinok. Amen!"

Po vyslovení slov sprisahania sa trikrát krížte. Ak sa v blízkej budúcnosti nezmení, skúste silnejšie rituály.

Dej na pero a sviečku

Čítanie tohto kúzla vyžaduje prípravu a vedenie rituálu. Bez ďalších položiek nemôže robiť. Užívajte nasledujúce zložky: t

 • Vosková sviečka;
 • Malá lyžica;
 • Pohár alebo sklo;
 • Štipka soli;
 • Rastlinný olej;
 • Kuracie perie.

Pripravte si čarovný arzenál, nájdite pokojné, odľahlé miesto, kde ostatní ľudia nechodia. Ticho a samota sú v tomto procese najlepšími spolupracovníkmi. Vykopať malú dieru a upevniť v nej sviečku. Položte na to pohár, nalejte do neho olej a pridajte soľ. Držte pero v dlani, povedzte, že dej:

„Pomôž mi, Bože, neodchádzaj v čase núdze. Nech susedia opustia svoje zlé sídlo a nechajú kurčatá poslať svoje nové cesty na hniezdo. Nech pokoj a milosť kraľujú v mojom obydlí, služobníci Boží (tvoje meno).

Na konci rituálu ponorte perie do oleja, odbočte v smere svojho domu a na zemi nakreslite čiaru podmieneného úseku medzi vaším a susedným bytom.

Sprisahanie s elixírom

Kúzelný lektvar, ktorý je protijedom pre nepokojných susedov, nemusí byť zmiešaný a toto je obrovský plus tohto rituálu. Na prípravu kompozície bude potrebné:

 • Veľká sklenená fľaša;
 • Lyžica soli (tabuľka);
 • Hlavy cesnaku;
 • Listy zátok;
 • Pepper;
 • Kôstkové semená;
 • Vodka.

Všetky uvedené rastlinné zložky sa prijímajú v množstve troch kusov (tri semená, tri listy, atď.). Časti lektvaru sa vložia do fľaše v poradí uvedenom v zozname. Zníženie každého komponentu, napríklad: "Staňte sa jedným a chráňte ma, môj domov a všetko, čo je v ňom."

Po prečítaní slov potraste nádobu a povedzte, že dej:

"Na slávu všetkých príhovorných síl ochladzujte horlivosť svojich susedov tak, aby ani hrom, ani dážď nezasahovali, ja som svetlo, prinášam pokoj svojmu domu. Tak buďte!"

Dajte fľašu v nenápadnom uhle, ukrytý pred zvedavými očami. Teraz, prechádzajúc bývaním susedov, pozrite sa na ich dvere, snažte sa neblikať a hovoriť o sebe:

"Rozdrviť hnev, poraziť nenávisť. Z hluku! Z dinosaurov! Slovo je povedané, skutok je hotový, tak buď!"

Plot z násilných susedov na sušienky

Chovateľ domu a rodinný krb budú najlepším nástrojom v boji proti nepriateľským nájomcom. Kto iný, než duch domu, by mal chrániť pokoj a pohodu v dome? Požiadať o nadprirodzenú moc o pomoc potrebujete zvláštne sprisahanie. Trik je čítať 30 až 50 minút pred obvyklým konfliktom alebo opitým spree začína v byte vedľa vás, čo vám bráni žiť. Ak však trpíte dlhú dobu a už ste študovali zvyky svojich susedov, nebude to problém. Kúzlo je vyslovované štyrikrát alebo napísané na papieri, ktorý je zložený štyrikrát a umiestnený pod prahom suseda. Text pozemku je:

"Susedná atamanushka, nefajčite! Choďte a dym nad lesmi, nad morami, nad tmavým bahnom, cez močiare, cez orechy. Ako osika a vŕba nerastú bez základu, tak ani gomóny ani strach ani tma, ani žiadny druh jedla, ale len ticho a pokoj navždy a navždy príde ako príhovor Panny Márie.

Ako už bolo uvedené, plot od hlučných susedov 40 krát čítať požadované. Niektorí kúzelníci odporúčajú, aby kontaktovali dom a požiadali ho, aby prišiel do kontaktu s „kolegom“ z ďalšieho bytu. Je to však riskantný podnik, pretože potenciálny konflikt medzi dvoma mimozemskými silami neprinesie nič dobré.

Aké môžu byť dôsledky?

Rôzne kúzla majú inú veľkosť sily. Použite akékoľvek sprisahanie by malo byť veľmi opatrné, s vedomím, že dôsledky sú úplne na vašom svedomí. Chráňte sa, snažte sa nepoškodiť iných, aj keď nechcú robiť ústupky., Vedenie magického rituálu by malo situáciu vyriešiť a nie priniesť do stavu, ktorého výstup nie je možný.

Prečítajte si také sprisahania, aby sa otravní susedia pohybovali rýchlejšie. Nemali by ste žiadať vyššie právomoci, aby im spôsobili zlo - negatívna energia má toxické vlastnosti, ktoré sa majú rozšíriť nielen na predmet sprisahania, ale aj na toho, kto to povedal.