Sprisahania a rituály na ubúdajúcom mesiaci

Fázy Mesiaca majú veľký vplyv na život človeka. V závislosti od toho sa odporúčajú rôzne rituály. Starý mesiac v sebe ukrýva špeciálnu energiu, čo je dôvod, prečo konšpirácie a obrady na ubúdajúcom mesiaci prinášajú očistenie, oslobodenie a sľubujú šťastie v skutkoch a láske. Toto obdobie vám umožňuje očistiť sa od chorôb, duševných bolestí, získať potrebnú duchovnú energiu v budúcnosti.

Ako čítať sprisahania na klesajúcom mesiaci?

Ubúdajúci mesiac je považovaný za najlepšie obdobie na uzdravenie, ochranu a zbavenie sa všetkého zbytočného a negatívneho v živote. Práve v tejto fáze majú najväčšie výsledky tieto sprisahania:

 1. Vykreslenie z porúch.
 2. O láske a návrate miloval.
 3. Chrániť pred nepriateľmi.
 4. Zbaviť sa osamelosti.
 5. Pre šťastie a peňažnú pohodu.
 6. Na zdravie.

Každý z týchto rituálov má však súbor určitých pravidiel, bez ktorých nebude mať požadovaný účinok. Existujú všeobecné smernice, ktoré zahŕňajú prísne dodržiavanie pokynov, vieru v pozitívny výsledok, úplné utajenie zámerov iných ľudí a, samozrejme, vhodnú fázu - ubúdajúci mesiac.

Nová láska a návrat miloval

Lásky sú jedným z hlavných rituálov na starom mesiaci. Práve v tomto období pôsobili prírodné sily na súkromie, prebudili skryté pocity a zapálili plameň lásky a vášne.

Sprisahania na ubúdajúcom mesiaci na láske človeka sú najlepšie čítané na fotografii toho, ktorého chcete okúzliť. Pre rituál, okrem fotografie, budete potrebovať 3 červené sviečky kostola a ihlu. Je potrebné vykonať rituál v tme presne o polnoci sám, pozorovať všetky fázy rituálu:

1. Postaviť sa pri okne tak, aby bolo vidieť mesiac.

2. Umiestnite sviečky na parapet a zapálite ich.

3. Vezmite fotografiu svojho blízkeho a pri pohľade striedavo na mesiac a na fotografiu si trikrát prečítajte graf:

 • "Ako mesiac miluje noc a prichádza len s jeho stúpaním, tak ty, služobník Boží (meno vyvoleného), len ja sám, (tvoje meno), láska, so mnou sám, nikdy nemyslím na nikoho iného"

4. Sviečky na uhasenie a roztavený vosk by sa mal nalepiť okolo tváre zvoleného na obrázku.

5. Nakreslite zámok ihlou na vosk a povedzte:

 • "Zamknem tvoje srdce na zámke, vezmem si kľúč od neho"

6. Fotografie skryť na bezpečnom mieste a nie ukázať nikomu pred svadbou so svojím milencom.


Vráťte manžela do rodiny alebo milovaný človek je ľahší, ako očarovať niekoho iného, ​​pretože v jeho srdci je už láska a treba ju len oživiť. Sprisahania na návrat milovaného človeka, ktorý sa dá čítať na miznúcom mesiaci, sú nielen schopné vracať minulé pocity, ale aj navždy odrádzať milenca od iných žien.

Pre rituál potrebujete jednu cirkevnú sviečku a dve fotografie: svoju vlastnú a svojho manžela alebo priateľa. Vzhľadom k tomu, obrad sa vykonáva v ohni, musíte si kúpiť tri sviečky kostola. Rovnako ako v prvej verzii sprisahania, mali by ste počkať až do polnoci a zapáliť sviečku v úplnom tichu a samote. Potom, pri pohľade na tvár milovanej osoby, zopakujte trikrát:

 • "Akonáhle táto sviečka vyhorí, mesiac (mená) oživí lásku"

Nechajte sviečku vyhorieť takmer k základni a uhasiť knôt pravou rukou a skryť zvyšok na odľahlom mieste. Tento pozemok je považovaný za jeden z najmocnejších v láske.

Ochrana pred nepriateľmi

Ochrániť seba a svoju rodinu pred nepriateľmi alebo odstrániť nepriateľov pri práci je možné aj pomocou špeciálneho sprisahania. Ale mali by ste zvážiť, či sa chcete len brániť pred vplyvom človeka alebo ho držať preč od seba. Aby vás ochránili, získajte tri sviečky kostola: jednu veľkú a dve menšie. Ten, ktorý je vyšší, umiestnený v strede stola, a malý po stranách. Bez toho, aby ste vzali oči z plameňa, pokračujte k modlitbe:

 • "Boh chráni môj domov a ľudí drahí môjmu srdcu. Chráňte moju prácu a prácu pred neľútostnými nepriateľmi, od každého, koho poznám, a od tých, ktorých nepoznám. Zachráňte sa a schovávajte sa pred darebákmi a ich krikmi. V mene Otca a Syna a Duch Svätý Aminь "

Je považovaný za radikálnejší obrad najhorších nepriateľov pomocou sviečok a nechtov. Je schopný odradiť zlých priaznivcov, a ak vám chcú ublížiť, môže ich „strhnúť“. Pre tento rituál musíte získať presne 7 sviečok a 7 nechtov. Roztiahnite sviečky na stôl v polkruhu a pred nimi položte klince do radu, vezmite do oboch rúk list s grafom a nahlas prečítajte toto kúzlo:

 • "Ako mesiac mizne na oblohe, tak všetci moji nepriatelia nebudú spať. Za každé pichľavé slovo a odpor, nech sa umyjú slzami a vážnou časťou bude potrestaný. Ten, kto ma povolal alebo zaútočil na moju rodinu, nech je dvojnásobne urazený a ponížený. Pošlem nepriateľa nenájdiť odpustenie alebo pokánie pre nepriateľov.

Sprisahanie od nepriateľov, čítanie na zmenšujúci sa mesiac, môže odvrátiť nešťastia a nešťastia z vášho domova, odstrániť nešťastných priaznivcov, okrem nepriaznivých obchodov a finančných podvodov.

Peniaze a šťastie


Na prilákanie šťastia, a to ako v živote, tak aj v peňažnej sfére, je dôležité zbaviť sa prekážok a nešťastia. Môžete si prečítať sprisahanie za peniaze na klesajúci mesiac doma len pomocou malého zrkadla. Počkajte, kým sa mesiac nezvýši, otočte chrbtom k oknu a zdvihnite zrkadlo tak, aby sa v ňom odrážalo. Chytanie odrazu mesiaca opakujte graf trikrát:

 • "Matka mesiac, si plná zlata a striebra, zachráň ma pred nedostatkom peňazí a chudobou, daj mi dobrý podiel"

Je lepšie čítať dej z nedostatku peňazí na klesajúcom mesiaci na maličkosti, držať 13 mincí v dlani. Budete hláskovať mince. Preto nezabudnite hodiť po ľavom ramene po obrade a odísť bez rozhliadnutia sa okolo seba. Slová na rituál:

 • "Moja zlá vec, mayah, choď zo mňa a choď na maličkosť. Kto vyberie tento pekný penny, vezme všetkých chudobných preč. Amen."

Toto sprisahanie z chudoby je najlepšie čítať na ubúdajúcom mesiaci niekde na ceste. Takže môžete bezpečne opustiť miesto obradu.

Od samoty

Nájdenie šťastia a viery, ukončenie vášho smútku a pomoc pri oslobodení sa * čítanie sprisahania od osamelosti k sebe na ubúdajúcom mesiaci. Akcia tohto rituálu je takmer okamžitá, je lepšie rituál vykonávať v noci v stredu pred spaním. Pripravte si pohár vody, najlepšie svätú, pretože je to vodič pre svetelnú energiu. Potom si prečítajte slová:

 • "Voditsa je malá sestra, videla si veľa, umývala pôdu, kde krásna malá noha vstúpila, prešla okolo mojej cesty. Obráťte naše osudy, pripojte úsmevy, nechajte svoj súčasný otvoriť moje dvere svojmu miláčikovi." tečúci zlatý potok, nech je mi drahý navždy blízko!

Pite vodu a choďte do postele. Spánok môže tiež niesť dôležitý význam spojený s obradom, takže by ste mali venovať pozornosť.

Z chorôb

Existuje mnoho sprisahaní z choroby na ubúdajúcom mesiaci, ktorý sa dá čítať takmer vždy a všade. Napríklad v poludnie leží na pravej strane a povie: "Po pol dni uplynula polovica choroby"a pri západe slnka v rovnakej polohe: "Deň uplynul, choroba je preč."

Z chorôb, najuniverzálnejšie je považovaná za sprisahanie vykonané na ulici v blízkosti mladého stromu. Musíte sa dotknúť trupu a povedať: "Ochorenie je bolestivé, ochorenie pretrvávajúce pre kmene sa tiahne, prechádza k stromu, to netrápi (meno) svojho otroka, ale spletie drevo. Dávam svoju chorobu, beriem zdravie. Amen! "

Z bolesti inej povahy pomôže sprisahanie. Zároveň je potrebné prejsť prstom po chorej časti tela a zopakovať:

 • "Vyzývam vás (špecifikujte orgán, ktorý bolí alebo časť tela): neubližujte, nebuďte chorí, nemučte Božieho služobníka (meno).Ako Mesiac klesá na oblohe, tak moja choroba ustupuje. Amen! "

Prečítajte si slová trikrát, a ak bolesť nezmizne v priebehu niekoľkých dní, opakujte obrad.