Ako čítať sprisahania tak, aby konali?

Slovo, dobro alebo zlo, môže zachrániť alebo priniesť bezprostrednú katastrofu. Čítanie konšpirácií je špeciálnym transcendentálnym procesom, ktorý zahŕňa spojenie duchovného sveta s metafyzickými záležitosťami, a preto každé slovo hovorené má veľký vplyv na prostredie kolektora. Ako vysloviť sprisahania s cieľom dosiahnuť to, čo chcú, a nepoškodiť seba ani iných ľudí?

Tipy na čítanie sprisahania

Existuje presvedčenie, že tajná sila sprisahania spočíva na množstve nadácií. Prvoradý význam má podstata slov hovorených nahlas. Nemenej dôležitý je spôsob, akým sa hrad hovorí a kľúčové slová sú vyjadrené. V audiológii je už dlho dokázané, že niektoré zvuky a zvuky pôsobia inak na mozgové vlny, Niektoré majú upokojujúci alebo tonizujúci účinok, iné sa stávajú pre telo stresovým faktorom a môžu zhoršiť stav človeka.

Keď sa vrátim k otázke, je nemožné nehovoriť, že veľa závisí od presvedčení samotného čitateľa. Ak má vieru vo svoje zručnosti muža v medicíne a úprimne sa domnieva, že je schopný pomôcť tomu, kto požiadal o jeho služby, úspech výsledku sa zvýši. Na druhej strane, pacient, ktorý potrebuje pomoc, musí bezpochyby veriť, že hovorený posilní svojho ducha a vôľu a bude mať správny účinok.

Klasické kánony o tom, ako správne čítať sprisahanie, nie pevné. Existujú však určité pravidlá, ktoré by sa mali dodržiavať:

Pravidlo číslo 1

Pri vyslovovaní sprisahania na uzdravenie sa pokúste predstaviť požadovaný výsledok. Čo to znamená? Predpokladajme, že potrebujete pomoc pre zraneného, ​​ktorý utrpel hlboké popáleniny. Pri čítaní sprisahania musíte vytvoriť vizuálny obraz a pokúsiť sa zistiť, ako sa popálenina sprísňuje, ako sa pokožka postupne stáva čistou a zdravou a zbavuje sa strašných bolestivých rán. Ak je vytvorenie konkrétneho obrazu ťažké, predstavte si, že sprisahaný objekt sa uzdravil a bol plný vitality.

Pravidlo číslo 2

Nie vždy je to, že kúzelník, ktorý vedie sprisahanie, je schopný veriť vo svoju moc. Aj v takejto situácii by však mal text s náležitým rešpektom, ako aj mená ľudí, ktorí sú v ňom uvedení.

Aké ďalšie podmienky sú splnené?

  • Keď čítate sprisahanie, vyberte si stranu sveta, ktorej čelíte slnku;
  • Najlepší čas sú hodiny úsvitu;
  • Niektoré magické texty sú šepkané v mesačnom svetle;
  • Vedenie obradu vezme do úvahy mesačný cyklus. Rastúca hviezda je vhodná pre príťažlivé rituály a zmenšujúca sa pre vyslobodenie.

výcvik

Začiatok procesu je už polovičný úspech. Kompetentne sa pripraviť na čítanie sprisahania nie je o nič menej dôležité ako si ho neskôr prečítať. Najdôležitejšou vecou je povedať modlitbu "Náš Otec" trikrát. Týmto spôsobom vstúpite do potrebného duchovného tranzu a očistíte myšlienky a dušu zbytočnej negatívnej energie. Po modlitbe sa obráťte na svätých mučeníkov a liečiteľov a žiadajte o rozhrešenie svojich vlastných a blízkych ľudí. Snažte sa byť stručný vo svojich požiadavkách.

Ako sa pripraviť na sprisahanie:

  1. Umyte si tvár a telo. Nezabudnite si dôkladne umyť dlane. Čistota ducha a čistota tela musia rezonovať;
  2. Odstráňte všetky šperky a kúzla;
  3. Vzduch v miestnosti. Okno môže zostať otvorené počas celého procesu;
  4. Vezmite si istý postoj. Čítanie v sede je nežiaduce;
  5. Niektorí liečitelia dávajú prednosť pred vyslovením magického textu.

Správne čítanie slov

Jasné dikcie, sebavedomý tón a potrebná fonetická správa sú kľúčovými podmienkami na vyslovenie sprisahania. Malo by sa čítať hladko, pevným hlasom, bez dýchania. Snažte sa ísť na scestie a nemiešajte vety a slovosled., Haste v procese je tiež zbytočné: nie je to o rýchlosti, ale o tom, ako organicky rituálny text znie. Nezabudnite kontrolovať dýchanie a pauzu, ak cítite potrebu. Môžete si prečítať graf v plnej sile hlasu alebo šepotu.

Slová by mali byť jasne vypočuté. Zvlášť jasne musia byť vypočutí tým, ktorý sa orientuje na obrad kúzla. Odvolanie nejde k nemu, ale k vyšším silám, ktoré si, ako sa predpokladá, ho vyberú ako dirigenta ich vôle. Meno osoby, ktorá hovorí, musí byť v texte uvedené a vyslovené aspoň 1 - 2 krát., Sústreďte sa na to, čo sa hovorí, zanechajte cudzie myšlienky a starosti: teraz je všetko, na čom je sprisahanie namierené.

Po sprisahaní

Dokončenie pozemku je špeciálne umenie. Jeho posledná časť sa nazýva zámok, iní používajú termín "zámok". Zamykacie slovo posilňuje, „cementuje“ kúzlo vyslovených slov, preto by sa malo používať slovo „lock“ alebo „key“. V tomto prípade, podstata frázy nemusí súvisieť so základnou časťou textu.

Graf musí byť odčítaný nepárny počet krát., Po tom, čo je po všetkom, je nevyhnutné povedať vďaka vyšším silám, ktoré žiadali o pomoc. Výrečnosť v tomto prípade nie je vítaná. Buďte struční, úprimní a naozaj verte tomu, čo hovoríte.

Pamätajte na následky

Mágia je úžasná vec. Môže byť užitočná sama osebe, ale môže byť aj škodlivá, ak sa používa na žoldnierské alebo negatívne účely. Nečítajte zlé sprisahaniapretože kyvadlo karmy určite vráti zlo tomu, kto ho vytvoril. Keď vyslovíte takéto ohováranie, môžete prilákať temné sily a navždy odvrátiť svetelný prvok od seba. Navyše, démoni sú schopní nielen obrátiť podstatu deja hore nohami, ale aj úplne vyprázdniť tak exorcistov, ako aj tých, ktorým bol pozemok určený.