Módna manikúra "Zima 2019", alebo hlavné trendy chladného obdobia

Dobre upravené ruky sú vizitkou každej ženy, je však dôležité nielen sledovať stav pokožky, ale aj mať vždy dobre upravenú manikúru. A aby sa vaše nechty nenatierali jednou farbou laku a držali krok s dobou, mali by ste študovať módne trendy v zimnej manikúre. Ďalej povieme, čo bude v tejto zimnej sezóne v roku 2018-2019 v priemysle nail art.

Aká by mala byť farba zimnej manikúry?

Ak ste navštevovali nechtový salón viac ako rok, pravdepodobne viete, že móda pre dizajn a tvar nechtov závisí od ročného obdobia. Takže v lete v trende jasných farbách, neónové záblesky, jemné nude odtiene. V zime mnohí chodia do tmavých a ušľachtilých farieb v manikúre.

Primárne farby pre zimnú manikúru 2019:

  • Nasýtená červená;
  • Port Tony alebo bordó s nádychom baklažánu;
  • "Balet Pointe Shoes" alebo marshmallow / bledoružová;
  • Svetlá levanduľa;
  • Béžový "olejový rum" alebo neutrálny nahý tón;
  • Tmavomodrý odtieň s pretekaním alebo „Sea Peony“;
  • Neutrálna sivá alebo myš;
  • "Tieňový smrek";
  • Golden Lime je kombináciou klasického žltého a zeleného smreka;
  • "Javor jeseň" - tlmený oranžový.

Toto je hlavná farebná paleta pre zimnú manikúru 2018-2019 podľa majstrov umenia nail art. Okrem toho sa módne ženy rozhodujú, aké akcenty pridať a ako diverzifikovať dizajn. To môže byť pruhy, trblietky, umenie nechty alebo hit sezóny - kamibufi.

Mimochodom, biela zima manikúra je tiež dôležité v chladnom období, aj keď to je považované za ideálne farebné riešenie pre kúpele a sviatky, ako biely lak na nechty vyzerá obzvlášť atraktívne na opálenú pokožku.

Aký by mal byť tvar nechtov v zime?

Forma zimnej manikúry 2018-2019 by mala byť nositeľná, pretože väčšinu času trávime v rukaviciach a palčiakoch, takže hity leta 2018, ako napríklad pazúry mačiek, by sa mali odložiť na teplé časy.

Zimná manikúra 2019 sa výhodne vykonáva stredne dlhé. Niekoľko príliš krátke pazúry sú z módy, a dlhé, predĺžené nechty od 3-4 cm sú považované za úplne irelevantné.

Mandľový tvar a mierne zaoblené štvorce sú najrelevantnejšie formy zimnej manikúry.

Nail design pre sezónu "Zima 2019"

Takže, ak ste sa rozhodli pre tvar nechtov a pokrývať jednu z hlavných zimných farieb, vyzerá to ako nudný nápad na manikúru, odporúčame objavovať najaktuálnejšie inovácie vo svete nechtového umenia.

Len chcem objasniť, že v zime 2018-2019 by ste mali robiť manikúru s kamienkami a flitrami, ktoré milujú mnohé ženy. V zime, najmenšie kryštály kryštalizujú a hrajú s farbami najlepšie zo všetkých.

Zimná bunda a mesačná manikúra

Začnime štúdiom skutočných farebných riešení pre sezónu jeseň-zima 2018-2019 s plášťom, pretože klasika sa nikdy nezmení.

Biela bunda s kamuflážou - ideálne riešenie pre tých, ktorí nie sú zvyknutí na každý týždeň premaľovať nechty. Táto manikúra jemne rastie a zachováva si príjemný vzhľad až do ďalšej návštevy salónu. Môže byť doplnená kamienkami alebo jedným klincom úplne pokrytým strieborným leskom, ktorý sa dobre hodí k bielej farbe.

Ak sa v zime manikúra 2018-2019 chcete presunúť trochu ďalej od klasiky, ale nemeňte servis bunda, môžete nahradiť maskovanie s iným studený tieň, napríklad, modrá obloha.

Ak klasická bunda, aj na nezvyčajnom základe - nie je to, čo ste hľadali pre zimný dizajn, skúste mesačnú manikúru. V zime roku 2018 je „mesiac“ vyrobený z trblietky, čo dodáva nechtom slávnostný vzhľad.

Kamifubiki

Kamifubiki - to je niečo ako konfety, len kruhy v čase menšieho priemeru. Majstri so špeciálnou kefou ich ukladajú na základnú farbu a upevňujú vrch. Kamifubikami môže pokryť necht úplne alebo len jednu jeho časť. V zime dominujú konfety studené odtiene a samozrejme strieborné a zlaté farby. Mimochodom, môžu to byť nielen kruhy, ale aj hviezdičky alebo diamanty.

Rozbité sklo

Nail design "Zlomené sklo" - skvelé riešenie pre zimu 2019, najmä ak sú farby studené. Podstata tejto metódy je podobná Kamifubik. Ak chcete vykonať Broken Glass design, majster pokrýva nechty základnou farbou, a potom pomocou kefy na neho rozprestrie častice ako fóliu. Výsledkom je, že vzor na nechte sa podobá rozbitému zrkadlu (videl si ho niekedy aspoň raz!?).

Pletená manikúra

Pletená manikúra sa zamilovala do žien módy pred dvoma chladnými obdobiami. V lete „pletené nechty“ takmer úplne strácajú svoj význam, podobne ako snehové vločky alebo medvede v čiapkách. Ale v zime tkanie rôznej hrúbky, vyrobené na nechty na vrchole slávy.


Jedná sa o dizajn, ktorý sa zvyčajne vykonáva na jednom alebo dvoch nechtoch tenkou kefou. Spočiatku, majster nechtov služba ukladá hlavnú farbu, a potom používa rovnaký odtieň alebo podobný pre kreslenie malé squiggles, ktoré sa podobajú háčkovanie.

Mramorové nechty

Začiatkom roku 2018 vznikla taká konštrukcia nechtov ako „mramorová maľba“. A v zime, tento dizajn získal neuveriteľnú popularitu. Toto je dosť zložité rozhodnutie, ktoré vykonávajú len skúsení majstri. Tajomstvo mramorovej manikúry - v najmenších detailoch kresby. Skutočné farby pre manikúru zimného mramoru sú odtiene z jednej farebnej škály, napríklad: biela, sivá a čierna.

Tlač alebo pečiatkovanie

Takáto myšlienka na manikúru, ako razenie, je už dlho známa návštevníkom salónov nail art. Móda sa však nezastaví a dnes čoraz viac umelcov kombinuje výtlačky, ktoré ponúkajú napríklad takúto kombináciu, ktorá sa vynára a leskne. To znamená, že tlač je vytlačená na jeden klinec pomocou špeciálnej tlače a na druhej strane všetky vaše obľúbené iskry. Ostatné tri nohy sú natreté v tretej farbe. Aby sa táto myšlienka stala relevantnou pre zimu, vyberte si vhodné farby, konkrétne studené farby a strieborné iskry.


minimalizmus

Ak sa zdá, že moderné zimné nechty vzory s kamienkami, flitre, trblietky, kamimubik, atď nie pre vás, dávajte pozor na takýto módny trend ako na „minimalizmus“. Podľa tohto konceptu majstri umenia nail znamenajú pruhy rôznej hrúbkyktoré sú umiestnené na niekoľkých nechtoch. Najčastejšie sú natreté čiernou farbou alebo v kombinácii so základným odtieňom. Napríklad, na bledo ružovej vínovej s odtieňom baklažánu vyzerá dobre. V roku 208-2019 je módne kombinovať bledú levanduľu s bohatou fialovou farbou.


Matné nechty

Pred niekoľkými rokmi, matný top vytvoril skutočný pocit v nechtovom svete umenia. V niektorých policajtoch sa zdalo, že módne ženy úplne zabudli na lesk. Ale čoskoro, mnohí dospeli k záveru, že takýto dizajn je menej nositeľný, najmä v zime, pretože sa stáva ľahko špinavé a za pár dní matná manikúra vyzerá nepresne. Ale nevzdávajte tie isté správy! A majstri služby nechtov našli cestu von - pokrývajúc len pár nechtov s matným vrchom.

V zime manikúra 2018-2019 často robiť lesklé nechty na najaktívnejšie prsty - index, veľké, stredné, a zvyšok - matný. A ak je to zima vo dvore, potom sa vzťahuje, napríklad, malý prst s trblietkami, dá manikúra zvláštne kúzlo.

Novoročná manikúra 2019

Keď už hovoríme o zimnej manikúre, nie je nemožné vybrať si hlavnú zimnú dovolenku - Nový rok. Samozrejme, môžete si nechty pomocou jedného z vyššie uvedených nápadov, napríklad kamifubiki, trblietky, rozbité sklo, mramor alebo pletený dizajn, ale to je najdôležitejšia noc v roku!

Pixie Crystal Manikúra alebo kamienky zaujímajú popredné miesto v hornej časti novoročného dizajnu nechtov 2018-2019. Brilantné prvky nail art možno usporiadať podľa princípu mesačnej manikúry alebo ich úplne zakryť 1-2 klincami.

Aj mnohí v tomto období žiadajú majstrov, aby si vyzdobili ruky. snehové vločky rôznych farieb a veľkostí. Mimochodom, snehové vločky je možné kresliť ručne alebo pomocou stopky, čo ušetrí čas a budú mať rovnaký tvar.


 

Fotografie novej zimnej módnej manikúry

Ak ešte neviete, s akou myšlienkou prídete na svojho pána, možno vám pomôžu naše príklady hotových diel pre inšpiráciu. Pamätajte si, že akékoľvek nechty umenie môže byť rafinovaný, hlavná vec, ktorú si pamätať o kompatibilite farieb, pretože zima nemá rád kontrasty, má neodmysliteľne úzke kombinácie.