Pozemky na darček

Nie je tajomstvom, že najúčinnejšie sprisahania sú tie, s ktorými je priamy kontakt s účelom obradu, najmä ak sú nasmerované na iných ľudí. Preto sú najúčinnejšie a najvýkonnejšie rituály vykonávané pomocou osobnej veci, ktorá je sprisahaná. V takýchto prípadoch je nevyhnutné, aby sa táto vec alebo predmet s nimi nesie alebo aspoň dotkla.

Moderné praktizujúce kúzelníci sa uchýlili k prefíkanosti a na základe starovekých pojednaní vytvorili novú vetvu kúziel - sprisahanie pre dary. O tom, čo si vybrať ako darček a ako o tom hovoriť, prečítajte si viac v našom článku.

Čo môžete povedať darček?

Darčekové pozemky sa týkajú multifunkčných obradov na úkor ich všestrannosti. Okrem iného podobné rituály majú množstvo výhod:

 • príjemné prijímať dary. Okrem sprisahania budete potešiť drahú osobu alebo budete môcť zlepšiť vzťahy s konfliktným priateľom;
 • pekné darčeky dať. Pocit sebauspokojenia a potešenie príjemcu vás preleje radosťou z realizácie želaného;
 • ako darček si môžete vybrať takmer akúkoľvek položku;
 • pôvabný dar bude nádherný amulet a amulet;
 • nová vec je ideálna na darovanie a nemusíte prosiť, alebo ešte horšie - kradnúť, niekoho iného;
 • Nie je potrebné hľadať ospravedlnenie, aby niekto niečo dal.

Po rozhodnutí o užitočnosti takéhoto rituálu a jeho pohodlia je čas začať hlavnú vec - vybrať si cieľ. Dar sa dá hovoriť o:

 • milovať;
 • zdravie;
 • veľa šťastia;
 • ochrana.

Málokto vie, ale je tiež možné vykonať obrad na vrátenie daru. Po stanovení konečného cieľa a predložení počiatočného výsledku by sa mal vybrať predmet vhodný pre daný pozemok. Ako darček sa hodí:

 • oblečenie. Dobrá voľba je niečo pre každodenné nosenie, zlá možnosť je topánky;
 • doplnkom. Prejsť pás alebo hodinky, nezapadajú: kravatu, dáždnik, kabelku;
 • výzdobe. Výhodne prsteň alebo náramok, nežiaduci - reťaz alebo prívesok, absolútne nie - náušnice a náhrdelník pod krkom;
 • suvenír. Nevyberajte bodnuté, zlomené, vulgárne alebo so zlým zmyslom pre čísla.

Pozemok pre lásku darček

Môžete hovoriť o láske mužov i žien. A rituál v oboch prípadoch je identický a jedno kúzlo sa hodí. Jediná ťažkosť spočíva vo výbere samotného daru, pretože na to je vhodná len vec pripomínajúca lásku, ale nie jej symbol. Toto pravidlo sa dá obísť, ak darujete napríklad pohár s malým srdcom, veľký červený froté uterák alebo sveter s prelínanými krúžkami pozdĺž lemu. Medvedík alebo ozdobný vankúš v tvare srdca bude príliš zrejmý. Prejsť na výber dar s múdrosťou a predstavivosť, ale nepreháňajte to. Posolstvo najvyšším silám a predmetu vzdychu by malo byť jasné, ale nie rušivé.

Obrad sa koná v období nového mesiaca. Po zakúpení vybranej položky, nebaľte ju na mieste, môžete tak urobiť sami, ale sprisahanie by sa malo uskutočniť priamo na samotnej veci v úzkom kontakte.

Vo večerných hodinách umiestnite darček na červenú handričku, zapáľte si vedľa neho sviečku a postavte sa naproti. Musíte opakovať kúzlo deväťkrát, pretože číslo deväť je symbolom duchovnej lásky.

„Dám vám dar - odovzdám svoje srdce, ako ho vezmete do svojich rúk - budete ma pamätať, ale dobrým slovom, láskavým a v láske. Daj moju moju a na oplátku ma miluj a čítaš, že by si mal byť spolu a nepoznať smútok. Ako hovorím, stane sa to. “

Zabalte vec opatrne a predložte ju druhej polovici alebo osobe, ktorú chcete. Čoskoro mu bude daná energia lásky a začne prejavovať vzájomné pocity.

Pre zdravie a veľa šťastia

Chystáte sa hovoriť o zdraví alebo veľa šťastia? Najlepšou voľbou by bol obrad, ktorý vám umožní kŕmiť objekt svetelnou energiou na astrálnej úrovni a premeniť ho na amulet. Ako amulet fit:

 • drahokamy, predovšetkým striebro, okrem náušníc a náhrdelníkov;
 • mince na retiazke;
 • perličky;
 • brošne;
 • hodín.

Môžete si urobiť amulet vlastnými rukami, hovoriť a darovať ho. Takýto talizman môže vykonávať niekoľko funkcií naraz, vrátane ochranného. Tiež jednoznačné plus v schopnosti vybrať si vhodný dizajn. Zvyčajne pri výrobe amuletov využívajú prírodné zdroje:

 • strom;
 • kože;
 • drevný decht;
 • íl;
 • kovy;
 • prírodné kamene.

Ak si vyberiete amulet alebo ho vytvoríte, mali by ste pristúpiť k sprisahaniu. Vezmite päť sviečok, farba, hrúbka a tvar nezáleží. Usporiadajte ich tak, aby tvorili kruh, a umiestnite objekt do stredu. Zapáľte sviečky a vždy s jedným zápasom. Začnite čítať univerzálne kúzlo:

„Hovorím, pomluvy (meno veci), premieňam to na amulet, obdarujem ho zázračným zázrakom. Veľa šťastia a úspechu, zdravia a bohatstva, šťastia a lásky (môžete si vybrať svoje ciele, malo by byť presne šesť) a chrániť sa proti zlu a machináciám nepriateľov. Nech ho zachováva a chráni, dodáva energiu, prináša len radosť a vyháňa nepriateľov. Ako hovorím, tak sa to stalo. Uzamkujem amulet, zamknem ho v zámke so slovami a hodím kľúč do vody! “ T

Sviečky nechávajú horieť až do konca, dať pohár spolu, zabaliť do červenej látky a skryť sa pred zvedavými očami. Je lepšie dať darček do prírodného obalu.

Ak chcete, aby všetka sila amuletu hovorila o konkrétnom cieli, konkrétne o rýchlom uzdravení alebo dobrom zdravotnom stave, nasledujúce sprisahanie vám bude vyhovovať:

„Chorý - preč, problémy - nad prahom, choroba - z okna! I shoo, zametať metlu, vyčistiť od pacienta. Dokol amulet s ním, aj keď nepozná bolesti a prechladnutie, nechaj prejsť bolesť, je len mier. Moje slová sú zákon, tak to je! “

Je to rovnaké ako predchádzajúce. A pre obrad šťastia, namiesto piatich sviečok, používajú sedem, ktoré sú symbolom šťastného čísla, a hovoria:

„Modlím sa Fortune a vykúzlím, žiadam o šťastie! Svoju neprimeranú moc v tomto amulete uzavrite zvolenou dušou! Nechajte ho nasledovať všade a priťahujte ho k svojmu majiteľovi, aby bol každý deň radosti plný a víťazstvo. Počujte ma a naplňte túžbu, ako hovorím, tak buďte!

Sprisahanie dať dary

Snívate o norke alebo o novom prstenci? Potom si musíte prečítať sprisahanie, aby ste dali svoje obľúbené darčeky. A vykonávať obrad nie je nevyhnutne na niektorých veciach. Nasledovné kúzlo si môžete prečítať na pohári vody:

„Chcem točiť, mučím vodu! Dar od manžela (priateľ, milovaný) Chcem! Dovoľte mi dať kožuch, priniesť prsteň, priniesť auto, vyzdvihnúť ruže! Ako chcem, tak chce dať darček a dať si nohy! Povedala to raz (dupla si nohu), povedala dve (opakovať), povedala tri (znova stlačte nohu). Moje slová sú jeho zákon! “

Po tom, piť tri malé dúšky z troch rôznych strán zo skla, a potom dať svojmu milencovi drink. Obrad je žiaduce, aby ho na čistú vodu.

Pozrite si video: Nájomné byty ako vianočný darček (Október 2019).

Loading...