Ortodoxná modlitba z problémov v práci

Z problémov nikto nie je imúnny. Každý človek v živote sa stáva čiernymi a bielymi pruhmi av prvom rade sa v práci prejavuje obdobie nešťastia. Ťažkosti vznikajú pri výkone štandardných povinností a konfliktov so zamestnancami a nadriadenými, čo môže dokonca viesť k prepusteniu. Dôvodom takýchto negatívnych zmien v pracovnej atmosfére môžu byť nielen vonkajšie faktory, ale aj priamy útok ľudského energetického poľa - prekliatie, zlé oko alebo poškodenie.

Ale pomáhajú modlitby s problémami? Kedy ich potrebujete čítať? Ktoré z existujúcich modlitieb sú najúčinnejšie pri problémoch v práci? Aké modlitbové texty pomôžu so zlým šéfom? Aké pravidlá treba dodržiavať pri čítaní modlitieb za problémy v práci? Pohovorme si o tom v článku.

Kedy by sa mala čítať modlitba?

Nič v živote sa tak nestane, a samotné problémy sa neobjavia. Ak nie ste na pracovisku pohodlný, v prvom rade sa pokúste zistiť dôvod. Analyzujte, ako sa zmenilo správanie šéfa a zamestnanca vo vzťahu k vám, a odpovedajte na otázku: „Je to vaša chyba?“.

Ak je dôvodom pre vaše problémy v práci, že ste začali pracovať menej usilovne alebo sú stále hrubý voči zamestnancom - môžete byť prepracovaní. Ak je to možné, vezmite si voľno, platenú dovolenku alebo pár dní na vlastné náklady. Mali by ste o tom premýšľať, ak po odpočinku neunikne únava a zlý výkon. Šance sú dobré, že na vás je uvalená čierna ohováračka. V každom prípade, modlitba problémov v práci nebolí a nebude zbytočná.

Žiadosť vyšších síl o pomoc je nevyhnutná v týchto prípadoch:

 • Nekalé zaobchádzanie zo strany nadriadených alebo zamestnancov;
 • Hrozba prepustenia;
 • Neoprávnená agresia zo strany vedenia pri pohľade na vás;
 • Problémy s výkonom a chronická únava;
 • Zvýšenie vlastnej nespokojnosti s voľným pracovným miestom, hoci na to neexistujú žiadne zjavné dôvody;
 • Nemotivované znižovanie miezd;
 • Cítite, že ste v práci doslova "vytlačený".

V závislosti od hĺbky a typu problému sa môžete modliť k rôznym svätým. Zvážte najsilnejšie modlitby za problémy v práci.

Odvolanie na ikonu Panny Márie "Semistrelnaya"

Ikona "Semistrelnaya"

Ikona Panny Márie „Sedem-šípka“ je jedným z najzáhadnejších obrazov Panny Márie. Modlitby pred touto ikonou sa robia v tých prípadoch, keď je potrebné prispôsobiť situáciu v tíme, zlepšiť vzťahy a korporátnu mikroklímu. Miniatúrna kópia "Semistrelnoy" sa odporúča kúpiť ako kúzlo a zasvätiť v tom istom kostole, kde bol zakúpený. Modlitba za ikonu "Semistrelnaya" by sa mala čítať skôr, ako pôjdete do práce.

Text odvolania je uvedený nižšie:

„Ó, dlhotrvajúca Panna Mária, Najsvätejšia Matka Božia! Nad vami sú všetci králi zeme vo vašich bolestiach a svätosti!
Prijmi, Matko Božia, mnoho plačúcich povzdechov Tvojho služobníka [Jeho meno], počúvaj moju modlitbu a neber si to z Tvojho Srdca!
Zachráň ma svojimi modlitbami pred ovocím z tvojho života, lebo my, jeho hriešne deti, nemáme úkryt okrem jeho ruky!
Pokryte ma svojím obalom, Matka Božia, aby ma neostali bolesti zeme!
Daj nám svoje milosrdenstvo, aby medzi nami niet nepriateľstva, teraz a nikdy a navždy, Amen!

Namolennuyu kúzlo ikona môže byť vykonaná so sebou v taške, alebo dať na ploche. Ak sú zamestnanci veriaci, môžete umiestniť "Semistrelnuyu" na stenu kancelárie, na prominentnom mieste. Najsvätejšia Panna ochráni kolektív pred nepriateľstvom a nesúhlasom, tak nevhodným počas pracovnej doby.

Modlitba k svätému Mikulášovi, zázrakovi

Ikona "Nicholas Wonderworker"

Modlitba, ktorá nie je vystrelená z práce, silná a efektívna, sa číta pred tvárou svätého Mikuláša (Wonderworker). Tento svätý môže vykonávať skutočný zázrak v prípadoch, keď sa šance na úspech zdajú byť minimálne.

Modlitba k Nicholasovi Wonderworkerovi z problémov v práci a hrozba prepustenia by sa mala čítať v predvečer dôležitých firemných akcií. Ak je napríklad udalosť naplánovaná na nasledujúci deň na základe rozhodnutia o prepustení alebo opustení súčasnej pozície, Predtým, než pôjdete spať, prečítajte si túto správu pre Wonderworkera trikrát:

"Ach, všetci blahoslavení a blahoslavení Mikuláš, božský čarodejník, náš vrúcny príhovorca, božský Wonderworker!"
Nepopieraj modlitbu Božieho služobníka (Jeho meno) v hodine môjho smútku a smútku!
Modlite sa za mňa Pána Boha, Svätého satana, aby On odpustil všetky hriechy mojej mladosti a celého môjho života, aby som ma skryl pred utrpením zeme a smrti.
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen!

Po prečítaní modlitby choďte pokojne do postele. Ak ste hodní svojej pozície, všetky problémy v práci sa rýchlo vyriešia a nebudete vyhodení.

Ak je zlý šéf

Svätí Boris a Gleb

Modlitbu od zlého šéfa pri práci číta Svätý Boris a Gleb. Títo svätí, pri krste menom Roman a David, boli synovia veľkého ruského kniežaťa Vladimíra Svyatoslavoviča. Zabitý jeho brat, Svyatopolk Zatratený, kanonizovaný a uznaný mučeníkov a veľkých mučeníkov. Boris a Gleb v čase testu povýšili slabých.

Text modlitby k Borisovi a Glebovi z problémov v práci a zlých náčelníkov zla je uvedený nižšie:

"Svätý Dvoyitsa, veľkí mučeníci a Stototerptsy, Gleb a Boris, ktorí zomreli za Veru, a ich šaty posypané ich čistou krvou!"
Modlite sa k Pánovi za moju slabú dušu v hodine potreby a súdu!
Nedovoľte, aby ma panovník zničil hrozné, nenechajte ma ublížiť silnému nepriateľovi, nenechajte ma mučiť!
A budem navždy chváliť Slovo Pánovo,
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen!

Ikona s obrázkami Gleba a Borisa by mala byť nesená s vami, ako kúzlo, skrývajúce sa pred zvedavými očami. Tak ako v prípade Nikolaja Ogodnika, aj pred spaním sa prečíta Svätá dcéra.

Spoločná modlitba z problémov a biedy

Najsilnejšou spoločnou modlitbou za problémy a problémy v práci sú Traja anjeli. Modlitbová služba môže byť čítaná kedykoľvek v prípade očakávania problémov alebo nešťastia. Text je uvedený nižšie:

„Pane, zachraň a zachraň!

Poslali ste troch anjelov Svetla, Archangels-Wardens, aby vám pomohli. Trestali ste ich, aby ste ma strážili, aby ste nedali páchateľom trestný čin, aby ste trpeli nepriazňou a nepriazňou.
Tak sa na mňa starajte, moji anjeli!
Postav si okolo mňa plot - áno, takže ten zlý to neurobí, ale nedostane sa k mojej duši!
Aby ste sa nebáli zlého mňa, čiernych očí a horiacich slov - zakryte ma svojimi krídlami! Pretože viem, že za chrbtom nemám čoho báť!
Chráň ma, anjelov Pána,
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen!

Ak sa po úprimnom čítaní tejto modlitby nevyskytli problémy a situácia sa nevyriešila, možno ste sa dostali z cesty určenej pre vás. Nezaoberajte sa zúfalými činmi - relaxujte a "choďte s prúdom." Život položí všetko na svoje miesto.

Pravidlá modlitby

Pri čítaní modlitieb z problémov a problémov pri práci by sa mali dodržiavať tieto pravidlá:

 • Doprajte si úctu svätým, o ktorých žiadate. Nedovoľte, aby ste im nariadili alebo im naznačili - Svätí apoštolovia môžu byť prosení len o milosrdenstvo.
 • Verte v silu vašich slov a silu svätých. Ak vaša viera nie je dostatočne silná, vaše modlitby nebudú vypočuté.
 • Navštevujte kostol aspoň raz týždenne, dajte sviečky na zdravie živých a na zvyšok odchádzajúcich, činte pokánie v priestupkoch a vyznávajte.
 • Prečítajte si modlitbu z problémov v práci s istým, ale tichým hlasom. Neopakujte kanonický text odvolania. Môžete sa modliť vlastnými slovami. Hlavná vec je, že modlitba je úprimná.
 • Vezmite si obraz svätca, ktorého sa modlíte. Použite iné kresťanské atribúty počas modlitby, aby ste zvýšili účinok (prsný kríž, svätá voda, sviečky kostola atď.).
 • Predtým, ako si prečítate text modlitby averzie k ťažkostiam v práci - neprisahajte a nepreklamajte. Týmto spôsobom budete priťahovať zlých duchov, ktorí bránia vášmu posvätnému obradu.

Je to dôležité!Ortodoxné modlitby si môžete prečítať len vtedy, ak ste boli pokrstení v kresťanskej viere príslušného denominácie.