Gél na nechty, ktorý je lepšie vybrať?

Nie každá krása má šťastie, že má krásne nechty z prírody, takže postup pri budovaní jej vzhľadu vytvoril skutočný pocit vo svete manikúry. Je k dispozícii v niekoľkých variantoch:

• akrylové;
Gél;
• falošné nechty (špičky).

Dnes ponúkame diskusiu na tému nechtov. V priebehu diskusií v navrhovanom článku zistíme, ktorá technika je lepšia a bezpečnejšia, ktorý materiál pre manikúru je lepšie vybrať a tiež si prečítame spätnú väzbu od používateľa.

Gél na nechty, ktorý je lepší

Majstri manikúry na tento účel používajú dva hlavné prostriedky: akryl a gél. Technika je úplne rovnaká: odstránenie vrchnej vrstvy a vytvorenie novej formy. Hlavný rozdiel je zrejmý pre majstra: akrylát omrzne oveľa rýchlejšie a vyžaduje určité zručnosti (zložitejší proces). Ale čo lepšie vybrať? Odpoveď na túto otázku sa odporúča nižšie.

Akryl alebo gél na nechty, ktorý je lepší?

Ak chcete pochopiť, ktorý materiál je lepší, musíte vedieť, ako sa líšia. Oba nástroje pre manikúru majstrov majú svoje výhody a nevýhody.

Výhody akrylu:

• akryl je trvanlivý materiál, ktorý umožňuje vytvárať tenšie nechty (podobné prírodným);
• menej toxické;
• môže byť odstránená bez podania, čo skracuje čas procedúry.

Výhody gélu:

• priľnavosť k nechtovej platni je veľmi trvanlivá, čo umožňuje, aby nová dekorácia trvala až 4 mesiace;
• štruktúra nástroja umožňuje vytvárať rôzne vzory, dokonca aj na cudzie inklúzie (krásne nail art): iskry, sušené kvety atď.

Z mínusov akrylov možno spomenúť: neschopnosť používať lak na nechty s týmto typom budovy a nepríjemnú vôňu materiálu.

Pre druhú znamená negatívne vlastnosti: po rozbití nechtov nemožno obnoviť, štruktúra je krehkejšia v porovnaní s akrylom, nechty vyzerajú neprirodzene vzhľadom na hrúbku dosky (umelý materiál je viditeľný), a odstránenie sa vykonáva rezaním, ktoré výrazne ťahá proces, a to môže tiež spôsobiť poškodenie.

Jednofázový gél

Existujú tri typy gélov, ktoré manikúra používa: jednofázová, dvojfázová a trojfázová. Čo je lepšie vybrať?

Jednofázové často vyberajú začiatočníkov, pretože sa ľahko používajú a nevyžadujú ďalšie prvky. Postup vo svojom variante je nasledovný: vrcholová zóna je vytvorená (vo formách) a konce sú utesnené, potom sušené pod ultrafialovou lampou.

Dve a tri fázy výrazne komplikujú proces, pretože v ich prípade sa používajú dva alebo tri typy prostriedkov naraz: základ, ktorý sa formuje (sochársky) a končí. V tomto uskutočnení trvá nahromadenie dlhšie, ale konečný výsledok je vynikajúci.

Aký je najlepší gél na nechty?

Spätná väzba používateľov je založená na ich vlastných skúsenostiach s vytváraním, z odporúčaní môžete urobiť nasledovné - pri výbere materiálu pre výstavbu sa musíte opierať o tri hlavné značky:

• viskozita materiálu a vlastnosti jeho kalenia (niektoré typy vyžadujú dodatočný katalyzátor);
• dostupnosť certifikátu kvality;
• žiadny ostrý zápach (kvalitný materiál má miernu koncentráciu chuti).

Dôležitým faktorom je výrobca. Pre dnešok si môžete vybrať z nasledujúcich spoločností:

  1. Formula Pro (vhodnejšie pre prácu s tipmi),
  2. Írsky profesionál,
  3. Global (ideálny pre začiatočníkov),
  4. Lina (jednofázová),
  5. CNI (trojfázová),
  6. Ibd (hypoalergénne).

Akýkoľvek materiál je možné objednať prostredníctvom internetu, zároveň porovnať ceny, napríklad v Moskve a Kyjeve a vybrať najvýhodnejšiu ponuku.

Gél na nechty, ktorý je lepšie hodnotenie

Štúdium podrobne názorov žien na internete a fotodokumentácia práce majstrov manikúry môže byť zmiešaná. A akryl a gél zhromaždili pôsobivú skupinu fanúšikov. Pozitívna spätná väzba na prvý nástroj je založená na jednoduchosti postupu, nechtík vyzerá veľmi blízko k prírodným, atď.

Negatívne recenzie: neumožňuje použitie laku a tým diverzifikuje dizajn, ako aj silný zápach materiálu, ktorý zmizne len niekoľko hodín po predĺžení nechtov.

Pozitívnejšie je aj spätná väzba na druhý nástroj. Zvlášť všimnite si jednoduchosť technológie a schopnosť ju používať doma, ale tu môžete vidieť zmienku o ťažkostiach pri odstraňovaní gélu (spomíname, toto je možné len mechanicky), čo spôsobuje nepríjemné pocity a nepohodlie počas práce. V konečnom dôsledku však odpoveď na otázku, čo je lepšie si vybrať a s čím znamená lepšie pracovať, závisí od požadovaného výsledku a zručností používateľov.