Odtieň peru Čo to je?

Ak potrebujete naozaj trvalý make-up na celý deň, a to najmä pre pery, potom si môžete bezpečne vybrať odtieň! Nielen, že dlho zostane na koži, udržuje si svoj odtieň, nezbavuje sa pri jedení, nenecháva stopy na šálku, ak chcete piť čaj alebo kávu. Kórejské dievčatá tento vynález už dlho používajú - na východe už dávno získala vážnu popularitu.

Okrem toho, že si môžete zadarmo objednať z internetového obchodu, môžete to urobiť aj s vlastnými rukami doma. A nielen pre pery a tváre, ale aj pre obočie! A ako ju správne používať, ktorý výrobok je lepšie vybrať, koľko to stojí a odpovede na mnohé ďalšie otázky v našom článku!

Čo je nádych na pery?

Odtieň na pery predstavuje farebný pigmentPri aplikácii na pokožku sa mení jej prirodzená farba. Posilňuje toprirodzený pigment prírodnej kožeaby váš make-up zostal krásny, ale prirodzenejšie. Celý deň!
Ako sme napísali skôr, na ciele super odpor, čo neumožňuje potlačiť sklo alebo špinavé oblečenie. Ale musíte za to platiť - vysušuje príliš pery (preto ho často neodporúčame používať). Ale môžete zavrieť oči na to, po prvej aplikácii - svetlý a prírodný make-upktorý sa nebude celý deň opotrebovať. Ale to je tiež jeden z mínusov - je ťažké ju umyť. Napriek tejto skutočnosti sú recenzie o ňom veľmi dobré, pre mnohé dievčatá sa stalo analógom rúžov ​​v ich kozmetickej taške.

Ako aplikovať odtieň na pery a tváre

Farbivo v obale bude vyzerať skôr tmavé a príliš nasýtené.Ale bude to prirodzene pri aplikácii, v niekoľkých odtieňoch ľahšie. Keď ju umiestnite na kožu, začne okamžite absorbovať, ale bude dlho suché. Môže sa použiť pomocou podložky prstov alebo špeciálny aplikátorktorý je dodávaný v kúpnej súprave. Tento pigment sa má aplikovať veľmi rýchlo, pretože okamžitú absorpciu od neho, Preto je veľmi dôležité bezprostredne urobiť krásne a pozdĺž obrysu. Po vysušení musíte film opatrne odstrániť. Odstráni sa veľmi ľahko, ak si ju ponecháte správne.

Odtieň na pery: video

na video nižšie jasne predstavil, ako používať výrobok, aké farby má. Môžete sa oboznámiť s celou líniou odtieňov.

Odtieň na pery, ktorý je odstránený film

Tento produkt je veľmi populárny nielen v krajine pôvodu - v Kórei, ale aj v krajine pôvodu na celom svete. Už dnes poznávajú všetci kozmetikári a tvorcovia make-upu, hoci pred pár rokmi o tomto zázraku - nástroj, ktorý nikto nepočul ani nevie, čo to je, Teraz - to je nepostrádateľná vec v kozmetike!

Typy a znaky odtieňa

Je tu viac 20 druhovtento výrobok: matný, odtieňový balzam, s tetovaním, leskom, markerom a podobne. Všetky sa líšia v zložení, štruktúre a spôsobe aplikácie. Pozrime sa na tie najpopulárnejšie.

Matný odtieň - film pre pery

Rovnaký ako bežný odtieň, má len matný efekt, On dokonale nahradí matná rúžčo je také ťažké uplatniť. Nebude to príliš ľahké ju umyť, ale musíte platiť za krásu. 🙂
On dokonale zdôrazní nafúknuté ústadať príjemný pocit a nebude nadmerne vysušovať pokožkuako iné prostriedky.

Ink Tint - nový trend sezóny

To je najviac prvý odtieňsa objavili na svetovom trhu. Vyzerá to tónovaná voda / kvapalina, ktorá pri aplikácii poskytuje krásny odtieň. Zvýšila sa životnosť a ľahká aplikácia vďaka aplikátoru (rovnako ako pri ľubovoľnom lesku), ale rozsah farieb je veľmi obmedzený: červená, oranžová a čerešňa.
Hlavnou nevýhodou je, že tento nástroj by sa mal používať iba. s perfektným stavom pery! V opačnom prípade vyplní rany a trhliny, čo ich zviditeľní. Tento kozmetický výrobok sa dá použiť na tváre.

Tónový lesk alebo balzam?

Prvý je veľmi podobný v konzistencii a spôsobe aplikácie na obvyklý balzam., ale nie je transparentná, menej odolná, ale lepsie a jasnejšia. Priložil blikanie efekt, trochu ako gél.
Druhou možnosťou je výživný balzam. On je veľmi jemne a jemne sa staráte o svoje perydávať zvlhčujúci účinok, môže byť použitý niekoľkokrát denne - je to prirodzené a akékoľvek dievča si to vyberie - nevysuší pokožku a trvá asi 8 hodín.

Pigment na tetovanie

Najťažšie je použiť novú verziu tinta, ktorá sa nedávno objavila. Čo je to? Je to tón - filmMaľte si pery, počkajte asi 15 minút, kým úplne vysušte a potom ich odstráňte ako film. Ako ju aplikovať - ​​jemne štetcom. Ak chcete získať viac nasýtených farieb - aplikujte v dvoch kolách., Jeho zvláštnosťou je film, ale jeho nevýhodou je, že trvá príliš dlho, kým čaká na sušenie.

Ako vytvoriť rúž na pery: video

Takýto produkt môžete vytvoriť sami! Aby ste to dosiahli, potrebujete len niekoľko prísad, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v akomkoľvek domove. Tento recept je veľmi jednoduchý a v kvalite sa dá porovnať s takými odtieňmi, ako je "Tony moly deligh", "Romantický medveď", "Berrisom"a ďalšie.

Najlepšie tóny pre pery: kde je lepšie kúpiť a za akú cenu?

Najpopulárnejšie pigmenty tohto roku: "Tony moly deligh" (tony moth) "Romantický medveď", "Berrisom"nové od Letual, Benefit, L'Oreal, Rive Gauche a Inglot, Všetci sa líšia obal, množstvo výrobku v nieth, prihláška a vlastnosť, Začali ju vyrábať vo forme lesku na pery s plochým, mäkkým aplikátorom, môžu to byť ako sklenená nádoba, v ktorej sa predáva lak na nechty, na balzam v balení s vekom, takže je vhodnejšie ho aplikovať prstami. K dispozícii boli dokonca aj ľahko použiteľné odtiene - markery / perá na cítenie.

Objednávka Odtieň na pery

Pri objednávaní takéhoto produktu je potrebné starostlivo priblížiť jeho výber: rozhodnúť sa, ktorý výrobca si vyberiete. Pozorne preskúmajte kompozíciu a rozhodnite sa, ktorá z nich je potrebná: kvapalina alebo gél, ktorý si vyberiete, akokoľvek to stojí.
Ceny za takýto inovatívny produkt: od 150 rubľov do 800.

Pozrite si video: IoT Arduino pre uplnych zaciatocnikov 1 (Február 2020).