Ako správne vybrať nadáciu

Cvičenie v oblasti make-upu je známe každému členovi spravodlivého sexu. Ako to všetko začne? Samozrejme pri starostlivosti o pleť. Ak hovoríme o make-up - hlavná schopnosť skrývať možné chyby (nerovnomernú farbu, bledosť, masky pigmentových škvŕn, pod kruhy očí a jemné vrásky atď.). V tejto aktívnej pomoci nadácie alebo prášku. Ale ktorý základ je najlepší (recenzie)?

Ako si vybrať správny základ

Pri výbere nadácie je dôležité venovať pozornosť viacerým faktorom:

• kožné zmeny súvisiace s vekom;
• typ make-upu;
• typ a stav kože.
Výber farieb je tiež dôležitý.

Produkt pre mladé dievča

Odborníci dávajú mladým dievčatám nasledujúce odporúčania:

• v zime je lepšie používať svetlé farby;
• počas mimosezóny (jeseň, jar) - teplé;
• v lete - tón ​​je tmavší.

Ak hovoríme o prirodzenej farbe pokožky: pre tmavú kožu nalievanú s dobrými opaľovacími farbami v blízkosti béžovej a pre svetlé - mierne ružové odtiene.

Takýto krém je v skutočnosti každý sebaobslužný výrobca: Avon, Max Factor, Yves Rocher atď.

Najlepšia základňa pre starnúcu pleť (recenzie)

Cosmetológovia a výtvarní umelci odporúčajú ženám, ktoré majú prejavy súvisiace s vekom, používať krém so zdvíhacím účinkom. Zahŕňajú: brečtan a kukuricu (extrakty), kofeín a kyselinu glykolovú. Tieto zložky zlepšujú krvnú mikrocirkuláciu a zjemňujú tvár (jemné jemné vrásky), a preto sú mladé. Vzhľadom na nárast predaja na trhu vekových krémov možno poznamenať pozitívnu spätnú väzbu od spotrebiteľov.

Najlepšie korektor - analýza typov kože

Správny prístup začína pri výbere kozmetiky podľa typu pokožky. Najťažšou možnosťou je zmiešaný typ, t. v niektorých miestach tuk (zvyčajne T-zóna), na niektorých miestach, naopak, suché (líca, lícne kosti). Preto je potrebné vybrať produkt pre kombinovanú pleť.

Ktorý korektor si vyberiete pre suchú a citlivú pokožku

Suchá koža vyžaduje pozorný prístup. Povie jej hostiteľovi o nedostatku vlhkosti, resp. Jej majiteľ by si mal vybrať krém s ďalšími zvlhčujúcimi prísadami. Sú viac tekuté ako bežné smotany, ale to je len ďalší prínos - nie je ťažké použiť tenkú vrstvu.

Pri problémovej (citlivej) pokožke by ste mali používať špeciálne pravítka navrhnuté špeciálne na tieto účely (napríklad antialergénne). Obsahujú antibakteriálne a protizápalové zložky, ktoré znižujú riziko vzniku nových zápalov alebo podráždenia. Upozorňujeme, že tieto krémy nie sú určené na použitie v oblasti okolo očí.

Výrobky pre mastnú dermis

Hlavným problémom mastnej kože - neustále svieti, čo spôsobuje nepohodlie medzi jej majiteľmi. Našťastie výrobcovia tomuto problému nevyhrali. Výrobcovia kozmetiky vylúčili akékoľvek oleje z tejto produktovej rady a nahradili ich špeciálnymi časticami, ktoré absorbujú kožu. Preto sú rohože vyrobené špeciálne pre vás. V priebehu dňa si môžete otrieť tvár matnými utierkami, takže budete vždy čerstvý a krásny.

Čo si vyžaduje človek s rozšírenými pórmi?

Pri poréznej koži potrebujete tónový maliar s prídavkom mikroskopických práškových zŕn, ktoré sa nebudú zhromažďovať okolo pórov, ale budú rovnomerne rozložené po celej ploche. Je lepšie vybrať základy, ktoré zahŕňajú protizápalové zložky. To pomôže vyhnúť sa väčším problémom pri maskovaní existujúcich. Takáto kozmetika sa aplikuje s ľahkou špongiou mierne navlhčenou vo vode.

Pred aplikovaním môžete lubrikovať roztokom na báze alkoholu a zúžiť mierne zväčšené póry.

Čo sa odporúča vlastníkom normálnej pokožky

Makeup artists odporúčajú šťastným majiteľom normálneho typu používať ľahké krémy s vyživujúcimi prísadami s ľahkou textúrou. Nezabudnite na typ make-upu a svetlo miestnosti, v ktorej dochádza k sviatosti reinkarnácie. Predpokladom pre správne používanie kozmetiky - dobré svetlo, ideálne voľný prístup k dennému svetlu.

Ako aplikovať tón do tváre

Ak chcete tvár po makeupu vyzeral prirodzene, mali by ste použiť tenkú vrstvu krému, inak to bude vyzerať ako divadelný make-up (chceme len zdôrazniť prírodné krásy a nie načrtnúť to). Spôsob aplikácie nezáleží, t.j. to môže byť aplikované s hubkou (alebo krása mixér), kefa alebo prsty. Hlavná vec je, že výsledok by sa mal dosiahnuť a vrstva by mala byť čo najtenšia. Je dôležité sledovať postupnosť (robiť všetko postupne): začínajúc od stredu a pohybujete sa na okraj. Buďte opatrní a hranice medzi koncovou líniou a čistou pokožkou neboli viditeľné (vyžaduje starostlivé oholenie).

Loading...