Príbeh lásky na jablko

Zaujímavým ovocím je jablko. Kvôli nemu, Adam a Eva boli vylúčení z Raja, zlá čarodejnica kŕmila očarujúce ovocie Snehulienky, magická sila mladistvého jablka priviedla Babu Yaga do šialenstva. Ale potom je všetko rozprávka a máme s tebou život, racionálne premýšľajúci človek povie. Ako možno v živote pomôcť zvyčajné "zlaté", ktoré snídame na raňajky?

Praktizujúci kúzelníci vedia: jablko je cenným kúzlom. Ovoce sprisahania sa účinne používa na rôzne magické účely. Sprisahania k láske sú obzvlášť populárne medzi kúzelníkmi používajúc toto ovocie. Článok podrobne opisuje rituálny algoritmus, pomocou ktorého bude konšpirácia na jablone lásky naozaj úspešná.

Je možné začať hovoriť o jablku na láske človeka?

Môžete to, ak opatrne. Začiatok - niektoré informácie.

Rituály na jablkách majú optimálny výkon a nízke náklady na magickú energiu. Objekt rituálu používa vlastné kúzelné sily, ktoré sa živia prírodnou energiou. Slabá energia môže spôsobiť zlyhanie. Pocit neistoty nováci kúzelníci, aby sa zabránilo plytvaniu času a úsilia by mali hľadať pomoc profesionála.

Apple je symbol lásky, ktorý má ľahkú prirodzenú energiu. Na rozdiel od kúzelných milovných kúziel, sprisahanie na ňom nie je nebezpečné. To však neznamená, že rituál sa môže vykonať nedbalo. Naopak: čím presnejšie sú dodržané všetky pravidlá, tým pravdepodobnejšie bude výsledok.

Účinné sprisahanie s láskou k jablku si vyžaduje skoré preskúmanie zoznamu pravidiel:

 1. Ovocie pre kúzlo lásky by malo vybrať červené a atraktívne, čo spôsobilo obdiv.
 2. Okrem teba sa ho nikto nemôže dotknúť. Najlepšie je odobrať jablko z pobočky, ktorá rastie v jabloňovej záhrade.
 3. Jablko by malo byť zdravé, bez zhnitých a chladných dier. Ak je ovocie červené, malo by byť vyhodené a opustiť rituál. Bude to znamenie zhora, že rituál nebude fungovať.
 4. Rituál musí byť vykonávaný na rastúcom mesiaci, keď všetko v prírode rastie a znásobuje.
 5. Ak počas rituálu dôjde k rozptýleniu, odhodíte jablko alebo kazeta sa zmení a posunie sa - to je znamenie, že rituál by sa mal odložiť.
 6. Sprisahanie plodu nikto okrem toho, že by ste nemali vidieť ani sa nedotýkať.
 7. Nikto by nemal vedieť o pozemku alebo pozemku.
 8. V žiadnom prípade nerezajte stred! Bude mať negatívny vplyv na vaše srdce.
 9. Vystrihnite ovocie jedným pohybom, nerobte ďalšie rezy.
 10. Ak po rituále jablko začne hniť, namiesto sušenia rituál zlyhá.

Tieto pravidlá by mali byť brané do úvahy a akceptované ako nesporná dogma.

Pred začatím rituálu sa odporúča stráviť niekoľko dní čistenie a liečenie vlastnej energie. Sledujte slabý post, vylúčte škodlivé látky z diéty, navštívte kostol. Odporúčame priniesť doma kyticu "Ivan da Marya". Tieto kvety posilňujú väzbu medzi mužskou a ženskou energiou.

V deň rituálu si vezmite bublinu, odpočívajte a príďte do stavu priaznivého oddelenia. Umožnite Vesmíru, aby vám poskytol všetko, čo potrebujete. Stretnite jej otvorenú dlaň, otvorte päsť, v ktorej ste bezmocní pokúsiť sa držať nepolapiteľný. Skutočnosť, že vaša prichádza k vám, sa otvorí iba tomuto.

Príbeh na jablko na láske človeka

Apple je ženské ovocie, takže bude pre ženy jednoduchšie používať na magické účely. Príbeh na jablko, ktorý sa číta o láske človeka, je najefektívnejší prostredníctvom fotografie.

Predtým, než začnete sprisahania, vezmite si pol hodiny do vášho myslenia a emócií. Pre efektívnosť môžete dokonca hovoriť s denníkom alebo jednoducho rozložiť vnútorný stav na papieri. Premýšľajte opatrne: aké emócie teraz žijú vo vás, čo cítite pre osobu, ktorú sa chystáte očarovať. Ste si istý, že on je ten a budete s ním spokojní? Nepoužívajte kúzlo, ak:

 • muž, ktorý ste si vybrali, je ženatý alebo zaneprázdnený. Môžete negatívne ovplyvniť jeho duševný stav;
 • pri premýšľaní nad ním ste sledovaný túžbou po pomstve;
 • ak pristupujete k rituálu vo veľmi depresívnom stave.

Príprava na obrad

Pri rozhodovaní o ríte, skladte sa s potrebnými položkami:

 • jablko;
 • fotografia muža;
 • vaša fotka;
 • nôž;
 • červená stuha;
 • Rúž.

Najprv rozstrihnite jablko na polovicu, aby kalíšok kvetu zostal na jednej polovici a depresie stonky - na druhej strane.

Vytvorte fotografiu a zložte ich do tváre. Ak sú väčšie ako jablko, prerušte prebytok. Cudzinci na fotografii by tiež nemali byť.

Rúž na oboch stranách prázdnych mien. Napíšte svoje prvé a váš milenec druhý.

Dajte ich dohromady v strede jablka, pokryte druhého hore zhora. Červená stuha pevne viaže jablko a dáva mu originálny vzhľad.

Je načase čítať sprisahanie.

Plot text

Prečítajte si, že plot by mal držať jablko na váhe s ľavou rukou.

"Ako Eva ochutnal jablko, tak aj Adam bude mať chuť. Ako Adam chutí, tak bude Eva navždy viazaná. Ako vyschnúť bude jablko, ktoré hovorím, takže vy, Boží otrok (meno predmetu lásky), sa mi bude sucho. A ako sa jablko nakoniec zbroje, nebudete to stáť a prídete ku mne, Božiemu otroku (vlastné meno). Sila mojej lásky je svetlá a silná, nechcem ťa poškodiť, len šťastie so mnou a dobrom. Amen. "

Na konci pásky prilepte uzol, ktorý drží polovicu jablka, aby ste mohli napraviť graf.

Vložte jablko na samote na slnku. Je žiaduce, aby bolo miesto otvorené a dobre osvetlené, ale nikto okrem vás nemal prístup k nemu.

účinky

Zapojením sa do tohto sprisahania z pohľadu bielej mágie nemôžete poškodiť predmet lásky. Text samotného sprisahania neposkytuje negatívne dôsledky, ale naopak chráni proti nim.

Je však dôležité mať na pamäti, že kúzlo nemôže zmeniť osobu. Magic iba zvyšuje dostupnosť. Láska kúzlo nefunguje, ak milovník nemá žiadne pocity pre vás. Kúzlo lásky tiež nemôže fungovať v plnej sile, ak bol vzťah oboje bolestivý. Po prvé, buďte pripravení na to, že musíte pracovať na sebe a na svojom postoji k osobe. To je jediný spôsob, ako zabezpečiť úspech lásky.