Sexové kúzlo

Magic je univerzálny nástroj na riešenie životných problémov. Najmä mágia je účinná v láskavých záležitostiach. Pomocou mágie môžete spoznať muža a stať sa atraktívnym mužským pohlavím. Situácia je celkom bežná, keď sa stretnú dvaja milenci, ale jeden z párov sa obáva, že urobí prvý krok smerom k prechodu na intimné vzťahy. Alebo v živote manželského páru príde obdobie zaniknutej vášne. Príbehy o sexu pomôžu v takýchto situáciách.

Ako používať kúzla na rozhovor so sexom?

Keď sa rozhodnete uplatniť mágiu, aby ste partnerovi spôsobili sexuálnu príťažlivosť, uistite sa, že správne pochopíte podstatu takýchto sprisahaní. Tieto rituály nie sú určené na to, aby vás očarili alebo pomohli vytvoriť silnú rodinu. S ich pomocou, môžete pridať do tepla vzťahov, spôsobiť túžbu, ale ich platnosť je obmedzená. Najdlhší účinok konšpirácie na sex trvá až rok, čo je najkratšie - niekoľko hodín.

Takéto rituály nemajú nič spoločné s klasickými láskačskými kúzlami. Táto mimoriadne biela magia smeruje k fyzickému aspektu vzťahu. Bez ovplyvnenia mysle a duše prechádza neškodne a najčastejšie úspešne. Hlavnou podmienkou je správny postoj pred plotom.

 1. Sprisahanie je najlepšie založené na náklonnosti, teplom priateľstve alebo vzťahu s náznakmi. Najlepšie je, že takéto sprisahania sú vhodné pre manželské páry, ktoré žijú dlho.
 2. Ritual je lepšie vykonať v piatok na rastúcom mesiaci.
 3. Očarovať ženu za sex bude oveľa ťažšie ako človek. U žien je ochrana pred magickými účinkami tohto druhu omnoho silnejšia.
 4. Pre mnohé rituály bude potrebné použiť ďalšie atribúty: sviečky, nápoje. Najvhodnejší alkoholik.
 5. V procese vyslovovania čarovného slova má čarodejnica alebo samotný kúzelník pocit, ako sa jeho sexuálna príťažlivosť rozrastá. Mentálne by sa táto atrakcia mala sústrediť do lopty a preniesť ju na partnera.

Obrad pre manželský pár

Budete musieť kúpiť kostolnú sviečku. Existuje sprisahanie, aby mal manžel a manželka sex na manželskej posteli - ak máte oddelené postele, kúzlo nebude fungovať.

Základnou myšlienkou tohto sprisahania je rozviesť zaniknutú vášeň. Na hlave postele - alebo na podlahe v blízkosti - sa umiestni sviečka. Sprisahanie sa číta na zapálenej sviece:

"Ako horí sviečka," láska tak žiaria. Táto noc, vášeň, ktorú sa zjednotíme, sa navzájom rozpustí a nerozdelíme sa na kruhu. Poklesneš sa do mňa, nebudeš môcť zlomiť ruky. Bez mysle ma staneš mnou, ale druhý deň ráno nenájdete. Ako neprídete na druhý deň ráno - a tak si ma hľadáte. Ako zistíte, nechcete prísť. "

Sviečka musí zostať spáliť. Táto noc zvádzajú svojho manžela a budete prekvapení účinkom sprisahania.

Dôležitou podmienkou, aby sa sprisahanie stalo skutočnosťou, je, že ráno musíte vstať pred svojho manžela a ísť do kuchyne. V procese varenia raňajok, počuť, že môj manžel sa prebudil, urobiť nejaký hluk, aby si jeho pozornosť. Keď vchádza do kuchyne - akcia konšpirácie sa nakoniec zatvorí.

Ďalšie sprisahanie umožňuje žene znovu získať sexuálnu túžbu. Ak váš manžel prestane spôsobovať vášeň, ale napriek tomu spĺňa kritériá, ktoré ste si vybrali pre manželstvo, bude ľahké vrátiť vášňu. Číta sa kedykoľvek počas dňa, sám. Klečte pred oknom a povedzte šepotom:

"Ako červený mak kvitne na poli, tak ženská túžba horí. Ako trpiaci človek - dom, ako hladný človek - chlieb, ako jelenička, ako Božia ruka, tak aj môj manžel bude žiadať v lone. Bude trpieť a dúha, horí s plameňom, zachráni ma, aby som neposlala, aby som hľadala intimitu so svojím manželom. amen "

Toto sprisahanie perfektne pomáha ženke zlomiť psychologický blok a znovu žiadať jej muža.

Prilákať mužov

Prechod k dlhému intímnemu vzťahu s mužským objektom, ktorý vás upozorňuje, je vykonávaný pomocou pozemku na červenej stuhe.

Budete potrebovať:

 1. Dlhá červená stuha, najlepšie z hodvábu.
 2. Kasíno, krabica, pohár na stuhu.

V procese výslovnosti sprisahania, úplet uzly na páske, kým nie je voľný priestor na to. Počas tejto doby sa musí sprisahanie vysloviť sedemkrát, pomaly a prenikavým spôsobom, ako keby sa oslovil milovaný.

"Som pletené uzly, pletené vzory, zatvorte svoje ohnivé oči na mňa. Rovnako ako na páske, všetky uzly sú zviazané - takže sa mi nedostaneš. Obklopujem vás s vášňou, budem vás zapáliť v noci. Budeš so mnou a mojím. Amen. "

Vložte vykreslenú pásku do zásuvky a položte ju na tmavé miesto. Nikto, obzvlášť obeť obradu, by ju nemala vidieť. Účinok takéhoto sprisahania sa okamžite prejaví a trvá, kým sa uzly na páske neoddelia.

Ako hovoriť žene, aby si sex?

Ako je uvedené v článku, hovoriť so ženou o sexe nie je ľahká úloha. Existuje časovo náročná, ale spoľahlivá cesta. Prebúdza v ženu vášeň, ale nepotláča jej vôľu. Pomocou takéhoto sprisahania získate vzťah založený výlučne na vzájomnej sexuálnej túžbe. Ich trvanie závisí iba od vášho rozhodnutia.

Tento rituál sa koná v piatok medzi západom slnka a polnocou. Môže sa z času na čas zopakovať.

Svetlo akýchkoľvek sviečok - lampy sú vylúčené v tomto druhu rituálu.

Vezmite si mydlo, ktoré nikto okrem ženy, ktorú si želáte. Získanie to nie je tak ťažké - len pozvať dievča na návštevu, pretože predtým aktualizoval mydlo v kúpeľni. Ako posledná možnosť - vezmite všetko, čo miloval. Vec by mala byť čo najbližšie k telu, pyžamo alebo spodná bielizeň sú najlepšie.

V každom obchode s potravinami zakúpte mletú červenú papriku. Budete potrebovať celú lyžičku.

Pripravte vopred misku s chladenou vodou v mrazničke. Umiestnite mydlo na spodok misky, posypte korenie hore a pridajte kvapku potu. Táto biologická tekutina je vhodná. Aby ste sa dostali hneď pred rituálom, urobte nejaké fyzické cvičenie a odštepte pot od tela niečím plochým, ako je pravítko.

Vložte prsty do vody, dotknite sa mydla a potiahnite ju:

"Žehujem, zima, horím. Budete topiť v mojich rukách. Všetko, čo je uložené - zabudnete. Iba ty budeš môj. Amen. "

V procese odlievania kúzla si predstavte výsledok rituálu pre jeho efektívnosť.

účinky

Výhody a nevýhody sexuálneho sprisahania sú pre všetkých jasné.

výhody:

 1. Sprisahanie sa môže uskutočňovať doma bez toho, aby sa uchýlili k profesionálom.
 2. Spáchanie konšpirácie vlastnými rukami iba zvýši účinok expozície.
 3. Efekt bude okamžite viditeľný.
 4. Môžete si vybrať sprisahanie s dĺžkou vzťahu, ktorý chcete.
 5. Absencia alebo minimalizácia vedľajších účinkov.
 6. Ako rituál riskujete svoju obeť. Vaša karma nie je ovplyvnená, len pomáhate niekomu vnímať ako sexuálny objekt.

nedostatky tento typ sprisahania nestačí:

 1. "Od lásky k nenávisti", jeden krok v mágii nebude. Ak vzťah medzi vami a objektom túžby nie je najlepší, alebo objekt je znechutený s vami, sprisahanie sa nepodarí.
 2. Ak žena nevidí v sebe otca dieťaťa, nebudete s ňou hovoriť o sexe. To je spôsob, akým je energia ženy naladená, že je slabo pripravená na jednoduché fyzické túžby.
 3. Rituál korunovaný s úspechom nie je zárukou zániku vášne.
 4. Dobre vykonávaný rituál môže spôsobiť bolestivú závislosť na kontakte z jednej strany aj druhej.

Príbehy o sexe sú jedným z mála druhov lásky bez následkov (negatívne). Z väčšej časti sú navrhnuté tak, aby vám pomohli dosiahnuť to, čo chcete, prebudiť svoje libido alebo jednoducho dosiahnuť intimitu s určitou osobou.

Okrem toho sa takýto obrad môže stať nevyhnutným katalyzátorom vo vzťahu, keď obaja dýchate nerovnomerne, ale neodvažujte sa robiť prvý krok. V tomto prípade môže byť takýto rituál začiatok dlhého a šťastného vzťahu.