Sprisahanie sa oženiť po rozvode

Pozrite sa okolo seba a budete prekvapení, ako sa život varí. Ľudia sa narodili, zomreli, oženili sa, rozviedli sa, znova sa oženili - a kedy majú čas na všetko? Najmä posledný. Zdá sa, že manželstvo, posvätené Pánom - navždy. Ale čas plynie, ľudia sa menia, manželstvá sa rozpadajú. A znovu sa vydať nevyjde. Mnoho žien v takýchto situáciách sa uchýli k bielej mágii.

Čo čítať sprisahania, aby ste sa oženili čoskoro po rozvode?

Výber sprisahania, každá žena dúfa, že sa rýchlo a úspešne uzavrie po rozvode. Samozrejme, nikto nechce opakovať zlé skúsenosti a všetky ženy chcú nového manžela, ktorý spĺňa väčšinu ich požiadaviek. Inteligentní, bohatí, krásni, milí, milujúci deti - pre každý zoznam bude iný. Všetky tieto túžby by sa mali brať do úvahy pri formulovaní jej žiadosti o vesmír, aby jej pomohli nájsť správneho manžela pre vás.

Negatívna skúsenosť predchádzajúceho manželstva ovplyvňuje všetky nasledujúce. Vychádzajúc z tohto, pred čítaním sprisahania, aby sa oženil, je potrebné podstúpiť očistenie od minulého manželstva.

Najsilnejšie sprisahania pre rýchle manželstvo po rozvode:

 • med vody;
 • plot na tri sviečky v pohári;
 • pozemok na križovatke;
 • pozemok na jablkách;

Očista z predchádzajúceho manželstva

Bez tejto fázy nie je možné sprisahanie. Rozlúčka s kedysi milovaný človek, ľudia aj naďalej niesť bremeno všetkého zlého a dobrého, ktorý bol vo vzťahu. Táto spoločná chyba vedie k tomu, že ľudia roky nemôžu nájsť spriaznenú dušu. Mnohí veria, že sú poškodení alebo korunou celibátu. V skutočnosti je to len psychologický blok, ktorý musí byť zlikvidovaný. Na to existuje malý, ale efektívny rituál:

 1. Po prvé, zbavte sa všetkých vecí, ktoré má váš bývalý manžel. Drahé dary by nemali byť odhodené, nesú len dobré priania, ale všetko, čo zostalo po ňom, je mimo domu. Oblečenie, osobné veci, bezcieľné čačky, čačky, ktoré sa vám nikdy nepáčili - neváhajte poslať do koša, rozdávať chudobným.
 2. Po prvé, zbaviť sa vecí, mali by ste vyhodiť papuče. Áno, áno, táto zdanlivo neškodná domácnosť má obrovskú moc. Papuče, ktoré váš bývalý manžel nosil blokádu vašej ženskej energie, ako keby bolo jasné všetkým potenciálnym nápadníkom, že "táto žena je stále zaneprázdnená." Ihneď ich hodte na skládku alebo na odpadky, zatiaľ čo odsúdite jednoduchý šepot: "Nechaj všetko, poď, poď!"
 3. Výmenou za ex-manžela papuče, kúpiť nové, krásne a pohodlné. Dajte ich na viditeľnom mieste pri dverách, s prstami na nohách do domu a vetou: „Poď, milý, poď, vezmi nového manžela, vezmi moju lásku a stokrát porast. Vezmem si ťa, nájdeš moje šťastie. “ Po dni, keď tam stoja, vyčistite skriňu.
 4. Tam je presvedčenie, že šiel od Shakespeare, že "milovať beží od tých, ktorí ju prenasledujú, a tých, ktorí utečú,hodí krkom". Tajné právo šťastia uvádza, že v dome, ktorý chce prilákať nového manžela, by mali byť vždy krásne a pohodlné pánske papuče pre hosťa, náhradná zubná kefka, jednorazový holiaci strojček, nový uterák.
 5. Okrem bežných pohybov by sa mal duchovne čistiť. Ak chcete tak urobiť, navštívte službu v nedeľu, prijmite očistu a požiadajte kňaza, aby sa s vami modlil. Cirkvi už spravidla poznajú modlitbu za rozvedených. Ak nie ste odhalený so svojím ex-manželom - určite prejdite obradom odhaľovania.
 6. Aj keď z nejakého dôvodu stále vidíte svojho manžela, určite by ste mali byť očistení. Ak máte spoločné deti, alebo aj naďalej dúfate, že sa vráti, možno budete musieť prečítať sprisahanie na obnovenie rodiny.

Po ukončení očistného rituálu začnite sprisahanie.

Medová voda

Dlho očakávaný manželský rituál sa vykonáva pomocou malého súboru komponentov:

 • nový snehobiely obrus;
 • svätá posvätná cirkev;
 • voda;
 • med.

Pokryte stôl obrusom, položte zapálenú sviečku. Ohýbanie nad vodou medu, prečítajte si pozemok 12 krát za sebou. Je lepšie si ho zapamätať alebo ho prepísať ručne na papier. Je dôležité čítať presne 12 krát.

„Žiariť nádej s ohňom vedúcim v noci prísť. Sviecny oheň sa rozsvieti posvätne, na lásku nabitá. Počujte ma, Pane a všetky sily neba, moju túžbu pozdvihnem k vašim nohám. Bude tam medová voda, bude tu silná rodina, láska bude sladká. Budem pokropiť tú vodu nad mojím domom a nazvať do nej šťastie: muž, ktorý miluje, miluje, chápe. Mier a harmónia budú vládnuť od začiatku až do konca vekov. Amen. "

Počkajte, kým sviečka vyhorí. Umyte medovou vodou, posypte všetky dvere v dome, zvyšok nechajte ohrievať. Varenie čaju na medovej vode, posedenie pri okne a posedenie pri nápoji.

Tri Sviečky Plot

Pre tento rituál je najpriaznivejším obdobím pre držanie Silvestra. Magická sila túžob je v tejto noci mimoriadne silná.

Budete potrebovať:

 • Tri ružové sviečky, tenké, takže ich môžete prelínať.
 • Vianočný veniec alebo ihličnaté vetvičky;
 • Kadidlo;
 • Miska svätej vody;
 • Esenciálne olejové ihly.

Rituál sa koná pol hodiny pred hodinami. Na stôl položte nádobu so svätou vodou, zabalte ju vencom alebo vetvičkami ihiel. Do vody vložte 7 kvapiek esenciálneho oleja. Ľahké kadidlo.

Preplette medzi sebou tri ružové sviečky a umiestnite ich do vody. Osvetlite ich, pozerajte sa na ne, prečítajte si graf 7 krát:

„Ako horia tri sviečky, zlyhania budú horieť. Ako sa voda dotýka, bude zlé ísť von a zlé ísť s nimi. Stávam sa čistou dievčinou, začnem nový život a voda mi prinesie šťastie. Stretnem sa s novým manželom, v náručí budem nosiť, ženícha, milovať, milovať. A privítam svojho manžela, obkľúčte ma svojou láskou a šťastím v dome, ktorý budem chváliť. V mene otca a Syna a Ducha Svätého. Amen! "

Keď sviečky vyhoria na hladinu vody a idú von, odstráňte ich. Voda posypeme rohy a dvere v dome. Zvyšok vypustite pod strom.

Obrad prechodu na križovatke bohatého manžela

Ak potrebujete sprisahanie, aby ste sa po rozvode za bohatého muža úspešne vydali - tu je.

Toto silné sprisahanie sa koná na splne. Na to by ste si mali zvoliť križovatku opustených ciest. Môžu to byť aj dve prekrížené cesty. Nakreslite kruh na zem a umiestnite tri osvetlené sviečky. Dajte im ruky, povedzte sprisahanie:

„Dve cesty, dve cesty sa spojili na posvätnom mieste. Vorozheya mladých divov na panstve. V panstve je bohatý manžel, v záhrade jabloňových hrušiek. Počuje moje volanie v noci, choďte do pachu pece. Budem ho s radosťou privítať v každom vhodnom večernom dni. Budem ho kŕmiť, kŕmim ho pre seba. Tá láska sa stane zmyslom života, ako plameň, na ktorý posypem vodu. Môžeme byť šťastní s našim milovaným manželom v tomto panstve. “

Sviečky uhasiť svätú vodu, nechať na križovatke. Vráťte sa domov domov.

Sprisahanie sa oženiť s deťmi

Mnohé ženy sa mylne domnievajú, že manželstvo druhýkrát, mať deti z predchádzajúceho manželstva je nemožné. Biela mágia zabezpečuje opak.

Za toto sprisahanie v záhrade trhajte jablká. Ak máte viac ako jedno dieťa, vyberte si toľko jabĺk ako ľudí vo vašej rodine. S ďalším jablkom slza ďalšie. Jablká si vyberajú veľké, rovnakej veľkosti, krásne a bez červí dierky.

Keď prídete domov, nakrájajte jablká a zložte celé kusy. Spojte ich dohromady, zviazané červenou niťou. V rade rezov, kopať vosk z kostol sviečky tak, aby rezy zmiznú pod voskom. Je to starostlivá záležitosť. Tiež kvapkajúci vosk v stonke a kalichu.

Na magickú položku, ktorú ste vytvorili, si prečítajte graf. Najlepšie je to urobiť na deň žien na rastúcom mesiaci.

„Tak ako všetko na svete chce byť pre Bole celé, tak aj (počet rovný vašej budúcej rodine) majú ľudia tendenciu stať sa jednou rodinou. Náš zasnúbený, mumlal, manželka a deti na vás čakali, milovaní, jediní, lojálni a milujúci. Príďte k nám za jasného dňa, príďte k nám so slnkom. Nájdete tu pokoj, pohodlie a starostlivosť a objavíme naše šťastie vo vás. Amen. "

Sprisahanie jablko kopať v krajine čo najbližšie k domu - pod stenou alebo na prahu. Vaše želanie sa čoskoro naplní.

účinky

Správne vykonanie pozemku podľa pokynov vás privedie k pozitívnemu výsledku. Biela mágia nepoškodzuje drahého človeka, muža, ktorý hovorí s ostatnými a inými, ak sa používa s dobrými úmyslami. Je však dôležité pochopiť, že veľa závisí od vás. Kúzlo je jednoduchšie pre tých, ktorí sa nespoliehajú len na to. Pracujú na sebe a na vzťahoch, sledujúc ich vzhľad a emocionálnu rovnováhu žien.

Pozrite si video: AT Plenárna schôdza "Svet, v ktorom budeme žiť" s účasťou Putina (Január 2020).