Super módne šaty s fotkami Bass

Dlhé šaty v podlahe v Baskicku - to je najfeminickejšie oblečenie. V každom meste si môžete kúpiť biele, modré, béžové a dokonca detské šaty s krásnou baskičkou.

Zaujímavé je, že muži pôvodne nosili baskiu a ušívali ju na vestách a oblekoch. Baskičia začali zdobiť takéto sukne s oblečením, a preto ich volali toľko, a ona sa stala populárnou vďaka francúzskym. Po chvíli sa ďalšia sukňa presunula do dámskeho oblečenia a bola umiestnená na živote, čím sa šaty dlhšie od pása. Na začiatku 20. storočia, s úsilím Cristobal Balenciage, baskičtina znovu stala populárnou, Christian Dior obliekol ženy v nafúknutých sukniach a bundách vybavenej siluety.

Dnes má Baška ďalšiu vrchol popularity a modely chodia na móloch v polka-dot šaty, obyčajné, v neobvyklej tlači, ale najdôležitejším prvkom je baskičtina. A to nie je náhoda, pretože takéto oblečenie "vytvára" pás, zobrazuje postavu, zdôrazňuje proporcie stavby tela, vytvára formy proporcionálnejšie a prispôsobuje sa štandardom "presýpacích hodín". V časopise Bourda nie je žiadny vzor takýchto módnych modelov. Dievčatá bežiaci si môžu stiahnuť zadarmo vzor a šiť čierne alebo farebné šaty, háčkovanie, zdobiť to s čipkou, pretože v tejto sezóne je módne nosiť šaty, obleky, bundy s basky.

Krásne šaty s basky - módnymi modelmi 2018

Baskička môže byť jednoduchý rez, pripevnený alebo odpojiteľný. Holiday šaty elegantne vyzerajú s baskičkou, ktorá sa postupne mení na vlak. Tento obrázok môže byť doplnený striebornou alebo čiernou spojkou.

Opasky, ozdoby a ďalšie detaily, ktoré sú dostatočne jednoduché na to, aby boli pripevnené k oblečeniu, sú tiež obľúbené. Takáto kyvadlová loď môže byť pripevnená na vešiak, bude hrať s novými farbami, vytvorí perfektnú siluetu a dievča bude vyzerať úžasne. Takýto pás sa musí zakúpiť, pretože s touto odnímateľnou časťou môžete drasticky zmeniť obvyklú vec. Vo svojich zbierkach, dizajnéri upevniť bask na rôzne štýly, obchodné, koktail, pletené, guipure, dlhé, červené, čierne, zelené, rovný šaty, podnikania, kancelársky oblek.

Krátke šaty s basky (puzdro)

Plášťové šaty sú eleganciou a rok od roku nestratia svoju popularitu. Jeho vzor je jednoduchý a jasný, čo ho robí ešte populárnejším. Okrem toho sú takéto modely vhodné pre takmer akýkoľvek tvar a Basque pomôže skryť niektoré nedostatky a vytvoriť správnejšiu siluetu. Je vhodné, aby ste kedykoľvek dokázali zdôrazniť skvelý ženský štýl a ľahko si môžete nájsť topánky.

Tento malý detail dokonale kompenzuje veľké ramená a vyrovnáva hornú a spodnú časť figúrky. Často sa modely dostanú na pódium v ​​prípadoch s volánkami neobvyklého tvaru rôznych veľkostí rôznych materiálov. Krásne vyzerá čierne a biele, smaragdové šaty, rovnako ako možnosť s otvoreným chrbtom. Na fotografii môžete vidieť prípady z basky najrôznejších strih.

Večerné dlhé šaty s basky

Večerné dlhé šaty, kde sa Basque stáva vlakom, dostali od módy najvyššie ocenenia. Zdá sa, že jednoduchý strih, klasická silueta, ale ako ideálne je toto oblečenie schopné plniť svoju funkciu. V šatníku musí byť prítomné aspoň jedno oblečenie v podlahe s basky. Môžete si objednať jeho krajčírstvo, alebo pozrieť video workshop na tému "sme šiť sami seba", alebo si kúpite ready-made navštívením módneho obchodu. Na čo ho nosiť? Tento elegantný vzhľad úspešne dopĺňa spojku a náramok alebo náušnice.

Šaty z baskickej svadby

Fotografie, kde sú nevesty znázornené vo svadobných šatách s baskickým vzhľadom veľmi krásnym. Stylisti tvrdia, že teraz je to - trend a je to najvyšší dopyt, pretože najlepšie zdôrazňuje ženskosť. Dievčatá s niektorými chybami figúrky si to môžu dovoliť, nakoniec sa Baska dokonale skryje. Zara ponúka akúkoľvek veľkosť moderného modelu, dokonca aj veľké z rôznych materiálov. Nevesta by sa mala starať o svadobné šaty vopred, aby v posledný deň nemusela minúť peniaze na príslušenstvo a kupovať ďalšie potrebné detaily. Je dôležité, aby účes vyhovoval výbave a skúsený majster bude môcť pomôcť pri výbere.

Šaty pre obéznych žien s basky (foto)

Existujú krásne oblečenie pre obéznych žien. Nie každá postava zapadá do dlhých, červených, krátkych šiat. Ak si vyberiete správny tvar, môžete dokonca šiť svadobné šaty naplnené s basky. Fotografia zobrazuje celkom zaujímavé svadobné riešenie, ktoré si môžete bezpečne požičať. Každý model plný musí byť premyslený a musí brať do úvahy nuansy figúrky. Nové položky pre plnú ponuku veľký výber, a veľa z navrhnutých módne bezpečne pridať do svojho šatníka.

Baskické šaty s trojštvrtinovým rukávom

Nadchádzajúcu sezónu si podmaní kolekcia baskických šiat s trojštvrtinovým puzdrom. Už na prvom jeseň nie je tendencia popularizovať rukáv strednej dĺžky, tento rok bol doplnený Baskicou. Takéto oblečenie, napríklad od Jacquarda, vyzerá veľmi pekne a zapadá do kancelárie. MIDI sa však môže stať formálnou udalosťou. Na tenkých dievčatách sú ružové šaty ideálne. Fotografia má čierne šaty s baskickou, pletené a iné, ktoré vždy vyzerajú dobre.

Šaty s basky na ramenách pre štýlové dievčatá

Existuje taký typ postavy ako "invertovaný trojuholník" a vyznačuje sa širokými ramenami. Ako to urobiť tak vizuálne, aby ste to vyvážili? Z nejakého dôvodu dievčatá s týmto typom postavy, dokonca aj na ples, odmietajú nosiť šaty s otvorenými ramenami. Ale návrhárska kolekcia ponúka krásne riešenie tohto problému - modré, krajkové, dvojtónové, zelené, čierne a biele, nádherné šaty s baskičkou. Je schopný dať ženskosť, skryť koľko rokov komu, vhodný pre tehotné ženy. Je ľahké ju vyrezávať a remeselníci ju môžu ľahko vyrobiť a v prípade potreby si môžete šiť zips.

Ako šiť šaty s basky

Ak budete šiť letné, prísnejšie alebo dokonca svadobné šaty, musíte sa rozhodnúť čo by malo byť basca, Pre prácu si môžete vybrať ľubovoľnú látku, ktorá sa vám páči, napríklad svetlá guipúra alebo francúzske pletené odevy. Existujú podrobné fotografie a vzory takmer všetkých modelov, zostáva len vybrať si z navrhovaného rozsahu a prispôsobiť sa vašim parametrom. Potrebujete tkaniny, rovnako ako dekorácie, ak sú naplánované. Populárnym štýlom šiat je morská víla, baskička je zdobená bundou, halenkou, sukňou a inými vecami. Žiadna značka nevenovala pozornosť dlhému, červenému, čiernemu svadobnému šatu, ktorý ponúkal dekoráciu pôvodnej basky a modelu pre plné dievčatá. Fotografia jasne ukazuje, ako tento model vyzerá výhodne na ľubovoľnej osobe vrátane tých, ktoré sú úplné. Pre každú sezónu si môžete vybrať správny model a môže to byť čierne, červené, biele šaty.

Ako prispôsobiť šaty s basky

Vďaka presným údajom - objemu každej časti tela by sa mal vytvoriť šaty s basky pre plné dievčatá alebo dlhé. Môžete samozrejme objednať hotový výrobok pre aliexpress, ale je oveľa zaujímavejšie, aby ste tento prvok sami sami. Konštrukcia vzoru môže byť založená na vzorec slnečnej sukne alebo polovice slnka. Tvorivo sa získava, keď je dlhší na zadnej strane a kratší vpredu. Môžete si predstaviť, aký veľký bude osobnosť zdobená. Vzor môže byť takto:
• Zložte tkaninu v štyroch a v ľavom hornom rohu a vytvorte stredový bod. Nakresliť čiaru spodného rezu;
• Vytvorte hornú čiaru rezu, ktorá sa bude rovnať objemu produktu, na ktorý plánujete šiť.
Obrázok ukazuje, ako správne odstrániť túto časť. Vzor je jednoduchý a zvládnete to za niekoľko minút. O niečo viac a Basque bude zdobiť červené alebo čierne, dlhé alebo krátke, a možno aj svadobné šaty s rukávom alebo bez.

vzor

Popis procesu šitie šiat s basky

Nákup konfekčného oblečenia v Petrohrade nie je problémom a Ukrajina v tomto ohľade nie je ďaleko. Ale koľko švadiel šiť šaty za rok? Hovorí len o túžbe vyjadriť sa, vytvoriť niečo vlastné, mimoriadne. Zdrojom inšpirácie je kolekcia kočovníkov, ktorá sa nachádza na fotografii. Keď je vzor pripravený, môžete sa dostať do práce. Pripravený vzor sa prenáša na tkaninu, vyrezá sa a okraje sa spracúvajú.

Proces šitia:

 1. Stitched prsia šípky. Žehliaca škára sa brúsi.
 2. Potom šveme po ramenách police a chrbta.
 3. Šité bočné švy police a späť na hornú a dolnú časť výrobku oddelene.
 4. Spracovávame šľahacie švy.
 5. Brúsime bočné švy baskičiek.
 6. Potom spojíme hornú časť (polica a chrbát), spodnú časť (predný a zadný panel sukne) a basy, označujeme a väzbu pasu, šijme prekrytie švov.
 7. Na zadnej strane bude zips s kovovými zubami. Predbežné rezy musia byť prekryté.
 8. Blesk začať vmetyvaem, po stehu.
 9. Spočiatku všetci zdvíhame ihličkami a potom sme graf. Ak je linka hladká a "ostré" okraje sú hladké, môžete začať písať na písacom stroji.
 10. Spodok výrobku je ošetrený švom v leme s uzavretým rezom.
 11. Ďalej vyrežte obklad, (nezabudnite duplikovať duplicitnú textíliu), šiť ju do krku, skrútim, položíme fixačnú šev 1 mm pozdĺž okraja. Potom označíme na ústa.
 12. Potom pripevnite výplň na ramenné švy.
 13. Nakoniec žehli celý výrobok.

Oblečenie vyrobené s vašimi vlastnými rukami sa môže stať najobľúbenejším, pretože postava má elegantný vzhľad. Či už je vybrané šaty (červené alebo modré), musí byť prispôsobené na prispôsobenie obrázku. Postava bude krásne podčiarknutá takými vecami ako je sukňa a podzhak. Je jasné, že je potrebné prispôsobiť sa každému novému obdobiu, pretože každý rok sa kolekcia aktualizuje a svet vidí nový model a jeho dekor je pôsobivý. Svadobné šaty na fotografii vyzerajú krásne, ale ako každá vec. Musí sa vybrať jednotlivo. Štíhla silueta, ženský obraz by mali byť modelom pre dedičstvo.