Aký je rozdiel medzi gélom a šelakom?

Čo sa líši od šelakových gélových nechtov - je to dôležitá téma, o ktorú sa zaujímajú moderné ženy. Aby sme pochopili, čo presne spočíva v rozdieloch medzi šelakom a gélom na nechty, postupujte podľa ich významu.

Lak na nechty na gél - Ide o špeciálny gél, ktorý sa rýchlo rozpúšťa pod vplyvom UV žiaroviek. Nehtový šelak - Jedná sa o špeciálne vyvinutý nástroj spoločnosti CND, ktorého názov je najbežnejší, ktorý kombinuje vlastnosti gélu a laku. Výrobca spoločnosti zaručuje vysokú kvalitu a účinnosť. Šelak sa v spôsobe aplikácie líši od gélu, aplikuje sa v jednej vrstve a gél v dvoch. Výstavba je možná len s gélmi alebo akrylátmi, tento materiál je tiež možné použiť pri modelovaní. Na fotografii je možné vybrať nechty.

Aký je rozdiel medzi gélovým náterom a šelakovým lakom?

Gélový nechtový kryt laka šelakPodobný je aj to, že fixácia na nechty sa vykonáva pomocou UV lampy, ale aj dlhý čas sa drží na nechtoch a chráni ich pred krehkosťou a poškodením. Hlavný rozdiel je že šelak povlak suší a stratifikuje necht viac, ako sa uplatňuje bez ďalšieho pokrytia, Rôzne gélové laky zo šelaku a odstránenie, trvá to trochu dlhšie, kým sa odstráni gélová leštička, ako nasleduje pred aplikáciou prostriedku, odstráňte hornú vrstvu.

Ďalším rozdielom bude cenaPoťahový gél na nechty lacnejšie, preto je viac než šelak v dopyte, ale stojí za to venovať pozornosť kvalitatovaru. Početné recenzie dávajú prednosť. shellac spoločnosti CND, hoci na trhu s nechtami sa teraz objavili rôzne analógy šelaku s najnižšími nákladmi. Tento typ náteru sa začal objavovať pomerne nedávno, ale stáva sa čoraz populárnejším. Rozsah je možné prezerať v katalógoch videa a fotografií.

Čo je lepšie a aké pokrytie trvá dlhšie?

Čo je iné gélové leštidloz šelakpre nechty je možné opísať v skratke.

 1. Prvý je iný kreslenie.
 2. In - druhý účinnosť, Povlak šelaku sa vyskytuje jemnejšie, pred nanesením nie je potrebné oddeľovať necht, je ľahšie aplikovať kvôli vysokej koncentrácii laku, čím sa odlišuje od gélu. Nie je potrebné používať základný náter na odstránenie zariadenia.
 3. Šelak je vhodný pre ľudí, ktorí majú tenké a krehké nechty z prírody.

krytie gélové leštidlo rozdielny dlhé nosenie, pretože má ďalšie upevnenie, ale recenzie hovoria, že manikúra s pomocou šelaku z CND môže trvať až 4 týždne. Správnu aplikáciu a starostlivosť je možné preskúmať na internete v prehľadoch videí a fotografií., Malo by byť zrejmé, že celá podstata spočíva v pravidlách starostlivosti. Existuje niekoľko pravidiel pre nosenie šelaku a gélového lesku:

 • nerezajte nechty "pod koreň"a nerušte ich podaním;
 • nevyberajte podlahu sami a neodstraňujte ostré predmety z nechtov;
 • používať tekutiny, bez acetónu;
 • po vykonaní postupu zdržať sa hlasovaniaz zvýšená vodný kontakt, pre správne upevnenie.

Odpovede na otázku "ako to je iné?" môžete nájsť u svojho pána alebo v každom salóne, kde si vyrobia manikúru. Kompetentný odborný poradca dobrý produktTo je pre vás to pravé a povie vám celý rozsah toho, ako sa tento produkt odlišuje.

Gélový lak má veľa odrôd, teraz populárne použitie biogélovKeďže zloženie tohto nástroja pozostáva z prirodzených komponentov, s ktorými môže byť platňa na nechty zosilnená, je to odlišné od bežného. Každé dievča by to malo vedieť Po častom používaní gélu je potrebné liečiť nechty., Najlepšie je prísť s majstrom s vlastnými návrhovými nápadmi, vybrať si krásnu manikúru na internete a uložiť fotografie - obrázky, čo uľahčí prácu majstra a zdôrazní vašu individualitu. Pre seba-manikúru môžete sledovať video a naučiť sa základy aplikácie. Môžete vytvoriť zaujímavé návrhy pomocou videa a fotografií.

Aký je rozdiel medzi gélom a šelakom?

Recenzie na internete zdieľali v sympatie tieto produkty, Mnohí považujú šelakový náter za najjemnejší a najbezpečnejší, pretože postupy odstraňovania a aplikácie sú podobné bežným lakom a nevyžadujú dodatočné účinky na nechtovú dosku. Na internete môžete nájsť tisíce možností pre povrchovú úpravu šelaku a vyberajte si z fotografie, ktorá sa vám páči dizajnu. Najväčší počet žien však vyberá gélové leštidlo a prevažujú recenzie v otázke rozdielov v prospech lakového gélu.

Čo je iné šelakový gél možno chápať troma charakteristikami: cena, značka a podmienok nosenia, K dnešnému dňu sa jedna z populárnych značiek šelaku nazýva blyuskay, jeho vlastnosti a vlastnosti priťahujú veľa žien. CND je jedinečná, má rôzne farby a veľkú paletu. Ak chcete určiť výber, môžete si prezrieť špeciálne video a pozrieť si, ako dať tieto produkty. Video - školenia pomôžu začínajúcemu špecialistovi dopĺňať zručnosti dizajnu a technológie.

recenzia:

 • Elena 32 rokov:
  "Krása na nechtoch, vytvorená pomocou šelaku, je veľmi príjemná. Klinec sa neodlupuje a trvá dlho. "
 • Sophia 62 rokov:"Gélová leštička je lacnejšia a lepšia, pretože to môže trvať asi mesiac. Dávam prednosť tomu dlhému, pretože v mojich rokoch chcem byť vždy krásny a dobre upravený. "
 • Alevtina 28 rokov:"Shellac je ľahšie aplikovateľný a kvalitnejší než gél. Môj pán mi hovorí, že zatiaľ sa nič nenapadlo. A verím jej, pretože pracuje v kozmetickom priemysle už viac ako 15 rokov. "
 • Lara je 33 rokov:"Myslím, že oba nátery sú dobré, jediná vec, ktorá ma znepokojuje, je, že je ťažké strieľať. Musíte podať časť nechtu, ale to nie je moc dobré. "

Loading...